اپل موزیک برای وب برگ بتا در زمان برای یک جهان: با هم در خانه کنسرت

اپل موزیک رابط وب اتحاد چپ بتا MacRumors گزارش. رفتن به beta.music.apple.com در حال حاضر تغییرمسیر به music.ap

توسط BASHARIATEMROOZ در 29 فروردین 1399

اپل موزیک رابط وب اتحاد چپ بتا MacRumors گزارش. رفتن به beta.music.apple.com در حال حاضر تغییرمسیر به music.apple.com که در آن شما خواهید دید یک رابط است که شبیه به موسیقی برنامه در مکینتاش. راه اندازی می آید یک کمی بیش از شش ماه پس از رابط وب راه اندازی نسخه بتا و روز قبل از اپل موسیقی را یکی از جریان آنلاین ارائه دهندگان Lady Gaga-سرپرستی یک جهان: با هم در خانه کنسرت.

با استفاده از اپل موسیقی در وب سایت شما می توانید بازی موسیقی مشاهده توصیه های شخصی و گوش دادن به رادیو. این خبر خوبی برای اپل موزیک مشترکین بر روی ویندوز و لینوکس و یا سیستم عامل chrome از آنجا که این سیستم عامل در حال حاضر نداشته بومی اپل برنامه موسیقی.

روز شنبه, اپل موسیقی را یکی از جریان خدمات میزبانی یک جهان: با هم در یک کنسرت که به منظور بالا بردن آگاهی و جشن بهداشت و درمان کارگران در حال حاضر در حال مبارزه با این بیماری همه گیر. اپل می گوید که آن را به جریان خطی پخش شروع 8pm ET (5pm PT). نیز وجود دارد چند ساعت جریان زندگی می کنند که به علت درجه در روز قبل از آن از 2pm و همکاران به بعد تقریبا در هر عمده جریان پلت فرم از جمله آمازون, Facebook, حرکت یا کشش ناگهانی, توییتر و یوتیوب, با توجه به یک جهان است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب