نقشه های اپل در حال حاضر نشان می دهد COVID-19 تست سایت

نقشه های اپل را در حال حاضر نشان می دهد COVID-19 تست سایت در تمام 50 ایالت و پورتوریکو (از طریق TechCrunch). ه

توسط BASHARIATEMROOZ در 10 اردیبهشت 1399

نقشه های اپل را در حال حاضر نشان می دهد COVID-19 تست سایت در تمام 50 ایالت و پورتوریکو (از طریق TechCrunch). هنگامی که شما در جستجو با استفاده از عباراتی مانند "COVID-19 تست" یا "coronavirus آزمون" مکان های که ارائه COVID-19 آزمون مشخص خواهد شد بر روی نقشه خود را. اگر شما شروع به تایپ COVID-19 به نوار جستجو شما همچنین "COVID-19 تست" جستجوی عبارت ظاهر می شود در بالای خود را در نوار جستجو مانند آنچه شما می خواهم اگر شما شروع به تایپ چیزی شبیه به "مواد غذایی" یا "کافی شاپ."

اپل اطلاعات کارت برای تست سایت ها شامل سایت, ساعت, آدرس و شماره تلفن و همچنین به عنوان یک هشدار است که "COVID-19 تست ممکن است نیاز به ارجاع به یک دکتر و یک انتصاب در مرکز تست" و یک لینک به وب سایت ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی ارائه آزمون.

جدید تست سایت در نقشه های اپل به دنبال اپل راه اندازی یک وب پورتال در هفته گذشته اجازه دهید به بیمارستان ها و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی خود را ارسال کنید اطلاعات نشان داده شده در نقشه های اپل که کشف شد توسط 9to5Mac.

گوگل شروع لیست COVID-19 آزمون مراکز در نتایج جستجو در آوریل 17, اما به نظر می رسد این شرکت جستجو را نشان نمی دهد تقریبا به عنوان بسیاری از مراکز آزمون بر روی نقشه های گوگل به اپل را در نقشه های اپل. برنامه اپل نشان می دهد تعدادی از مراکز آزمون در پورتلند (که در آن من زندگی می کنند) و در شهر نیویورک در حالی که نقشه های گوگل را نشان نمی دهد هر گونه در هر دو محل ، این شرکت می گوید در آستانه آن است که کار را به مرکز آزمون اطلاعات به نقشه های گوگل.

اپل نیز ساخته شده برخی از به روز رسانی به آن تحرک روند سایت از جمله اضافه کردن بیشتر شهرستانها مانند لاس وگاس, New Orleans, Portland, سالت لیک سیتی و سان دیگو.

اپل و گوگل را به همکاری در یک coronavirus سیستم ردیابی است که ساخته خواهد شد به سیستم عامل iOS و آندروید.

به روز رسانی آوریل 28th, 8:16PM ET: گوگل می گوید در آستانه آن است که کار را به مرکز آزمون اطلاعات به نقشه های گوگل.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im