آی فون اپل 12 برای ورود به تولید انبوه ماه آینده

راه اندازی آی فون 12 سری گزارش شده است که با تاخیر یک ماه و دو ماه و در حالی که وجود دارد هیچ کلمه ای از اپل در مورد آن 2020 اپل یک گزارش جدید ادعا می کند به ارائه برخی از اطلاعات بیشتر. با توجه به آن کوپرتینو مبتنی بر فن آوری های غول پیکر را تکمیل فاز دوم مهندسی اعتبار سنجی و تست (EVT) از آی فون 12 صف تا پایان این ماه و آغاز تولید تمام مدل ها در ماه جولای.

Leaked CAD renders of iPhone 12
به بیرون درز CAD ارائه آیفون 12

اپل شایعه به راه اندازی چهار مدل از آیفون 12 و منبع ادعا می کند که همه آنها را وارد تولید در ماه جولای. یا نه که نتایج در اپل راه اندازی همه آنها را با هم یا جداگانه باقی مانده است دیده شود چرا که گزارش قبلی ادعا کرد که رونمایی از مدل بالاتر پایان با mmWave 5G به تعویق خواهد افتاد با توجه به آنتن تغییرات طراحی.

همه آیفون 12 مدل خواهد آمد با mmWave 5G. پایین تر پایان اپل پشتیبانی خواهد کرد تنها sub-6GHz 5G. شما می توانید ادعا به بیرون درز مشخصات آیفون 12 سری زیر.

iPhone 12 lineup alleged prices and key specs
iPhone 12 lineup alleged prices and key specs
iPhone 12 lineup alleged prices and key specs
iPhone 12 lineup alleged prices and key specs

آیفون 12 صف ادعایی قیمت و مشخصات کلیدی

منبع | از طریق

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>