اپل iPadOS 14 به ارمغان می آورد دوباره طراحی برنامه ها و خط ناخوانا برای مداد

در کنار آخرین نسخه از آن پلت فرم گوشی های هوشمند اپل نیز به ارمغان آورد جدید iPadOS امروز. در علاوه بر این به

توسط BASHARIATEMROOZ در 2 تیر 1399

در کنار آخرین نسخه از آن پلت فرم گوشی های هوشمند اپل نیز به ارمغان آورد جدید iPadOS امروز. در علاوه بر این به جدید ویدجت قابل اندازه بندی مجدد است که سهام آن با iOS 14 قرص پلت فرم همراه با دوباره طراحی برنامه های بومی است که استفاده بهتر از اضافی در دسترس از فضای صفحه نمایش.

Apple iPadOS 14 brings redesigned apps and Scribble for Pencil

از قابلیت جستجو تا به بازرسی و نگهداری شده است در حالی که سیری و در تماس با صفحه نمایش بهینه سازی شده است به طوری که آنها کار بر روی بالا از برنامه های دیگر به جای مصرف بیش از کل صفحه نمایش است. کسانی که با استفاده از اپل مداد مسلما سود بیشتر آن را به عنوان می شود جدید خط ناخوانا قابلیت که اجازه می دهد تا شما را مدیریت دستخط همان شما متن تایپ شده.

برنامه های از قبیل عکس ها و فایل های موسیقی همه ستون های فرعی است که سرعت و جهت و اجازه دهید شما پرش از طریق بخش های مختلف از UI خود را بسیار سریع تر و به شما دسترسی به مربوطه قابلیت بر روی هر صفحه نمایش.

Some of the redesigned native apps Some of the redesigned native apps Some of the redesigned native apps
برخی از دوباره طراحی برنامه های بومی

جستجو در حال حاضر کار از هر بخشی از UI و آن را بسیار گسترش یافته برسد. شما هم اکنون می توانید جستجو برای نرم افزار بلکه محتوای درون آنها. و شما می توانید حقایق و یا آغاز جستجوهای وب بدون رفتن را از طریق تقریبا به عنوان بسیاری از صفحات به عنوان قبل از.

Apple iPadOS 14 brings redesigned apps and Scribble for Pencil

هنگامی که شما دریافت تماس شما دیگر نمی خواهد زنگ صفحه نمایش جایگزین هر آنچه شما انجام شد. به جای آن شما خواهد شد گسسته اطلاع رسانی در بالای صفحه نمایش خود را که شما هنوز هم می توانید استفاده کنید برای پاسخ و یا رد تماس بگیرید. و آن را با این نسخهها کار برای برنامه های شخص ثالث مانند اسکایپ بیش از حد -- و نه فقط برای تماس از آی فون خود را.

Apple iPadOS 14 brings redesigned apps and Scribble for Pencil

اما مسلما نوآورانه ترین بیت در مورد اپل OS 14 توسط خط ناخوانا. این اجازه می دهد تا شما تبدیل متن نوشته شده به متن تایپ شده و سپس آن را مدیریت به راحتی. آن را به رسمیت می شناسد و حروف و اشکال و حتی می توانید پشتیبانی از زبان های متعدد در همان زمان. خط ناخوانا همچنین اجازه می دهد تا شما را به شروع به جستجو و یا یادداشت ها را به سادگی با نوشتن بیش از هر فیلد متنی – iPad خود را خواهد شد و سپس تبدیل متن برای شما به صورت خودکار.

Apple iPadOS 14 brings redesigned apps and Scribble for Pencil

توسعه پیش نمایش از iPadOS 14 در دسترس است به برنامه توسعه اپل اعضای امروز شروع و یک بتا عمومی در دسترس خواهد بود به iPadOS کاربران در ماه آینده.

نسخه نهایی در دسترس خواهد بود در پاییز امسال به iPad Air 2 و بعد, تمام, اپل, نرم افزار مدل های آی پد نسل 5 و بعد و آی پد مینی 4 و بعد از آن.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب