ایالات متحد است که در یک دولت صدمه دیده و تنش در حال انجام تظاهرات و حرکات که موجب از قتل جورج فلوید. در پاسخ اپل با صدور بیانیه ای با اذعان به نابرابری مواجه سیاه جوامع در ایالات متحده است. طبخ این بیانیه که با عنوان “صحبت کردن در نژادپرستی”.

 Apple)
تیم کوک تبریک مخاطبان او به عنوان گام های روی صحنه در WWDC 2019 (منبع: سیب)

که دردناک گذشته است که هنوز هم در حال حاضر امروز — نه تنها در این شکل از خشونت اما در زندگی روزمره تجربه عمیقا ریشه تبعیض است. ما آن را در سیستم عدالت کیفری در نامتناسب تلفات بیماری در سیاه و سفید و قهوه ای جوامع در نابرابری در محله خدمات و آموزش فرزندان ما دریافت خواهید کرد.

در حالی که در قوانین ما تغییر کرده است, واقعیت این است که حمایت خود را هنوز جهانی اعمال می شود. ما دیده ایم پیشرفت پس از آمریکا بزرگ شدم اما آن را به همین ترتیب درست است که جوامع از رنگ ادامه به تحمل تبعیض و تروما است.

من شنیده ام که از بسیاری است که شما احساس ترس — ترس در جوامع خود را از ترس در زندگی روزمره خود را و ظالمانه از همه ترس در پوست خود را. ما می توانیم هیچ جامعه ارزش جشن مگر ما می تواند تضمین آزادی از ترس برای هر فرد می دهد که این کشور خود عشق و کار و زندگی.

در اپل ماموریت ما بوده است و همیشه خواهد بود برای ایجاد تکنولوژی است که سبب مردم به تغییر جهان برای بهتر. ما همیشه کشیده شده قدرت از تنوع استقبال مردم از هر قدم از زندگی به فروشگاه ما در سراسر جهان و تلاش برای ساخت یک اپل است که شامل همه است.

اما ما باید کار بیشتری انجام دهیم. ما متعهد به ادامه کار ما را بحرانی منابع و تکنولوژی محروم سیستم مدرسه. ما متعهد به ادامه مبارزه با نیروهای بی عدالتی زیست محیطی مانند تغییرات آب و هوایی — که به طور نامتناسبی آسیب سیاه جوامع و جوامع دیگر از رنگ. ما متعهد به دنبال به سمت داخل و هل دادن پیشرفت رو به جلو در شمول و تنوع به طوری که هر ایده خوبی شنیده می شود. و ما در حال اهدا به سازمان از جمله برابر عدالت ابتکار که چالش نژادی و بی عدالتی و جرم حبس.

برای ایجاد تغییر ما را به بازبینی خود ما دیدگاه ها و اقدامات در نور از یک درد است که عمیقا احساس می شود اما بیش از حد اغلب نادیده گرفته شده است. مسائل کرامت انسانی را رعایت نمی شود ایستاده در حاشیه. به جامعه ما دیدن شما. شما ماده و زندگی خود را مهم است.

این لحظه ای است که بسیاری از مردم ممکن است می خواهم چیزی بیش از یک بازگشت به حالت عادی و یا به وضع موجود است که تنها راحت اگر ما جلوگیری ما زل زل نگاه کردن از بی عدالتی است. به عنوان مشکل آن را به عنوان ممکن است به اعتراف است که تمایل خود را نشانه ای از افتخار. جورج فلوید مرگ تکان دهنده و غم انگیز از اثبات است که ما باید هدف به مراتب بالاتر از “عادی” آینده ساخت یکی که زندگی می کند تا به بالاترین آرمان برابری و عدالت است.

در سخنان مارتین لوتر کینگ “در هر جامعه خود را حفظ وضع موجود و آن اخوت از بی تفاوت هستند که برای بدنام خواب از طریق انقلاب. امروز بقای ما بستگی به توانایی ما برای بیدار ماندن برای تنظیم به ایده های جدید هوشیار باشند و به چالش تغییر می کند.”

با هر نفس ما را, ما باید متعهد به این است که تغییر و ایجاد یک بهتر و بیشتر فقط جهان برای همه.

نامه ای است که در نتیجه با تیم کوک در امضا.

این بیانیه در ابتدا فرستاده داخلی به کارمندان اپل البته نسخه های مختلف کمی. که اطلاعات در مورد چگونه اپل خواهد مطابقت آن کارمند کمک های مالی به مساوی عدالت ابتکار.

منبع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im