اپل A12Z جسمی یکسان به A12X اما با تمام هشت هسته GPU فعال

اپل به تازگی معرفی آن A12Z Bionic چیپ ست در سال 2020 آی پد نرم افزار مدل. مشابه نامگذاری به A12X مصنوعی یافت می شود در سال 2018 مدل و فروتنانه بهبود در عملکرد ساخته شده مردم تعجب می کنم اگر این دو تراشه ها تا حد زیادی مشابه است.

معلوم است آنها اساسا یکسان است. با توجه به مرگ به ضرب گلوله توسط سیلیکون تجزیه و تحلیل شرکت TechInsightsبا A12Z و A12X همان مرگ ساختار هنگامی که از نزدیک دیده از جمله هشت هسته GPU خوشه و موقعیت خود را در هر دو چیپست.

تفاوت پس از آن می آید و چگونه از این دو تراشه در حال binned. این A12X حمل می شود با هفت نفر از هشت GPU خوشه فعال در حالی که بهتر binned A12Z تمام هشت خوشه را فعال کنید.

معمولا تولید کنندگان غیر فعال کردن هسته در سیلیکون برای افزایش بازده. تعداد بسیار کمی می میرد خواهد شد که همه هسته های عملیاتی اما برای جلوگیری از اتلاف کنندگان خواهد شد و سپس با استفاده از این ویفر در مدل های ارزان تر با کمتر آگهی تعداد هسته.

در مورد A12X یکی از GPU خوشه به احتمال زیاد غیر فعال برای افزایش عملکرد. اما دو سال بعد اپل باید بسیار عملکرد بهتر در حال حاضر از TSMC 7nm روند به طوری که آنها در حال حاضر قادر به دریافت تراشه با هشت هسته به طور کامل عملیاتی است. بدیهی است که این نه شایستگی کاملا متفاوت نام محصول همین دلیل است که “جدید” تراشه است که به سادگی به نام A12Z و شما در حال حاضر باید یک هسته GPU در اختیار شما است.

آن را ممکن است برخی از A12X تراشه در سال 2018 اپل جوانب مثبت نیز ممکن است عملکرد هشت هسته ای, اما پس از آن غیر فعال شده است در نرم افزار شما واقعا نمی خواهد بود قادر به استفاده از آن. نه به ذکر است وجود دارد هیچ راهی برای بدانید کدام یک را باید تابعی هسته ای و که نمی خواهد.

از طریق

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de