AnTuTu جدید نمودار مقایسه عملکرد واقعی اندروید چیپست

AnTuTu منتشر شده یک صفحه جدید در سایت خود ارائه می دهد که یک نمایش تصویری از عملکرد انواع چیپ ست های مورد استفاده در گوشی های آندروید. این صفحه را نشان می دهد یک موشک انفجار نزدیک یک تراشه است که به موشک سریع تر از آن است – در حال حاضر موقعیت های بالا برگزار می شود Qualcomm Snapdragon 865.

فاصله بین چیپست نشان دهنده نسبی تفاوت در عملکرد که باعث می شود فاصله بین 865 و اگزینوس سامسونگ 990 شرم آور است. در ضمن MediaTek را Dimensity 1000+ می شود بسیار نزدیک به آن گرانتر از رقبای.

توجه داشته باشید که این نتایج در این صفحه نیست بر اساس محاسبه کامل AnTuTu نمره که شامل صفحه نمایش نرخ تجدید و سرعت ذخیره سازی (چیزهایی است که می تواند شدید بین گوشی ها با استفاده از همان چیپ ست).

به جای فقط CPU و GPU عملکرد در نظر گرفته شده است به درست خواندن از یک چیپ ست است قدرت واقعی. برای دریافت دقیق ترین نتایج نمرات از تمام گوشی ها با استفاده از داده چیپست در نظر گرفته شود. همچنین اپل چیپست های گنجانده شده در این لیست آنها ادعا کرده اند نقطه بالا (به خصوص نسخه های قرص).

شما می توانید صفحه اینجا را کلیک کنید (تصویر زیر نشان می دهد این نمودار به عنوان آن می ایستد). AnTuTu هنوز بیشتر نمودار برای نشان دادن مثلا این یکی در مقایسه هوش مصنوعی با عملکرد انواع چیپ ست.

AnTuTu's new chart compares the true performance of Android chipsets

از طریق

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

دیدگاهتان را بنویسید