پاسخ دادن به 12 بزرگترین سوالات در مورد اپل و گوگل جدید کروناویروس پیگیری پروژه

روز جمعه گوگل و اپل پیوست و با هم به صورت بلند پروازانه اضطراری پروژه تخمگذار از یک پروتکل جدید

توسط BASHARIATEMROOZ در 24 فروردین 1399
SINGAPORE-HEALTH-VIRUS

روز جمعه گوگل و اپل پیوست و با هم به صورت بلند پروازانه اضطراری پروژه تخمگذار از یک پروتکل جدید برای ردیابی مداوم شیوع کروناویروس. این یک فوری پروژه های پیچیده با مفاهیم بزرگ برای حفظ حریم خصوصی و عامه. پروژه های مشابه موفق بوده اند در سنگاپور و کشورهای دیگر, اما آن باقی مانده است دیده شود که آیا آمریکا در سازمان بهداشت و درمان خواهد بود قادر به مدیریت چنین پروژه — حتی با بزرگترین شرکت های فن آوری در جهان دست وام.

ما تحت پوشش اساسی به تشریح این پروژه در اینجا, اما وجود دارد مقدار زیادی بیشتر به حفاری — شروع با ویژگی های اسناد منتشر شده توسط این دو شرکت. آنها نشان می دهد مقدار زیادی در مورد آنچه که اپل و گوگل در واقع تلاش برای انجام با این اطلاعات حساس و که در آن پروژه می افتد کوتاه. بنابراین ما در زمان شیرجه رفتن به آن براده و سعی در پاسخ به این دوازده ترین پرسش شروع در مطلق آغاز:

چه این کار را انجام دهید ؟

وقتی کسی بیمار می شود با یک بیماری جدید شبیه به این سال coronavirus بهداشت عمومی کارگران سعی کنید برای جلوگیری از گسترش ردیابی کردن و quarantining هر کس که فرد آلوده شده است در تماس با. این است که به نام تماس-ردیابی و آن را یک ابزار بسیار مهم در مهار شیوع بیماری.

در اصل اپل و گوگل ساخته شده است یک خودکار تماس-سیستم ردیابی. آن را متفاوت از متداول تماس با ما-ردیابی و احتمالا مفید ترین زمانی که در ترکیب با روش های مرسوم است. مهمتر از آن می تواند در یک دور مقیاس بزرگتر از متعارف تماس با ردیابی خواهد شد که لازم داده شده تا چه حد به شیوع و گسترش یافته است در بسیاری از کشورها. به دلیل این که از اپل و گوگل برخی از این قابلیت نیز در نهایت ساخته شده است در برای اندروید و اپل در OS-سطح. که باعث می شود این ویژگی های راه حل های بالقوه موجود به بیش از سه میلیارد گوشی در سراسر جهان — چیزی که غیر ممکن خواهد بود در غیر این صورت.

این مهم است به یاد داشته باشید که آنچه که اپل و گوگل در حال کار بر روی با هم در یک چارچوب و یک برنامه نیست. آنها در حال دست زدن به لوله کشی و تضمین حفظ حریم خصوصی و امنیت سیستم اما خروج از ساختمان واقعی از برنامه های کاربردی که با استفاده از آن به دیگران است.

چگونه کار می کند ؟

در شرایط اساسی این سیستم اجازه می دهد تا گوشی خود را با ورود گوشی های دیگر شده اند که در این نزدیکی هست. تا زمانی که این سیستم در حال اجرا است, گوشی خود به صورت دوره ای انفجار کوچک منحصر به فرد و ناشناس قطعه ای از کد های مشتق شده از این گوشی را منحصر به فرد ID. گوشی های دیگر در محدوده دریافت این کد و به یاد داشته باشید آن را ایجاد یک ورود به سیستم از کد آنها را دریافت کرده ام و زمانی که آنها دریافت آنها.

هنگامی که یک فرد با استفاده از این سیستم دریافت مثبت تشخیص آنها می توانید انتخاب کنید برای ثبت کد شناسه به یک پایگاه داده مرکزی. هنگامی که گوشی خود را چک برگشت با که پایگاه داده آن اجرا می شود محلی را اسکن کنید تا ببینید که آیا هر یک از این کدها در آن ورود مطابقت شناسه در پایگاه داده است. اگر یک بازی وجود دارد شما می توانید یک هشدار بر روی تلفن خود را گفت: شما بوده ام در معرض.

که نسخه ساده, اما شما در حال حاضر می توانید ببینید که چگونه مفید این نوع سیستم می تواند باشد. در اصل آن را به شما اجازه می دهد ضبط نقاط تماس (که چیز دقیق تماس ردیاب نیاز) بدون جمع آوری هر محل دقیق داده ها و حفظ تنها حداقل اطلاعات در پایگاه داده مرکزی.

چگونه می توانم شما ارسال که شما آلوده شده است?

منتشر شد اسناد و مدارک مفصل در این نقطه است. این فرض در تنظیمات که تنها مشروع ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی را قادر به ارائه یک تشخیص برای اطمینان از تنها تایید تشخیص تولید هشدار. (ما نمی خواهیم عضو شورای نظارت مدت و hypochondriacs جاری شدن سیل در سیستم است.) آن را به طور کامل روشن نیست که چگونه است که اتفاق می افتد اما به نظر می رسد مانند یک قابل حل مشکل آن است که آیا مدیریت از طریق نرم افزار و یا برخی از نوع اضافی احراز هویت قبل از عفونت مرکزی ثبت شده است.

چگونه تلفن ارسال سیگنال های آن?

پاسخ کوتاه این است: بلوتوث. این سیستم در حال کار کردن همان آنتن به عنوان بی سیم خود را از earbuds, اگر چه از بلوتوث کم انرژی (BLE) نسخه ای از تنظیمات که به معنی آن را نمی خواهد باتری خود را تخلیه کاملا به طرز محسوسی. این سیستم خاص با استفاده از یک نسخه از BLE چراغ سیستم که استفاده شده برای سال اصلاح شده به کار به عنوان یک دو راهی کد تعویض بین گوشی های.

تا چه سیگنال برسد ؟

ما واقعا نمی دانم هنوز رتبهدهی نشده است. در نظریه BLE می توانید ثبت نام اتصالات تا آنجا که 100 متر اما به این بستگی دارد به مقدار زیادی در مورد سخت افزار و تنظیمات آن را به راحتی مسدود شده توسط دیوار. بسیاری از رایج ترین استفاده از BLE — مانند جفت شدن یک AirPods مورد با آی فون خود را — دارای برد موثر که نزدیک به شش اینچ است. مهندسان در این پروژه خوشبین هستند که می توانید آنها را نیشگون گرفتن و کشیدن این محدوده در نرم افزار سطح از طریق "thresholding" — اساسا دور پایین قدرت سیگنال — اما از آنجا که هیچ نرم افزار واقعی و در عین حال بسیاری از تصمیم گیری های مربوطه هنوز ساخته شود.

در همان زمان ما کاملا مطمئن شوید که چه بهترین محدوده برای این نوع از هشدار. اجتماعی فاصله قوانین به طور معمول توصیه اقامت شش فوت دور از دیگران در اما است که می تواند به راحتی تغییر دهید به عنوان ما اطلاعات بیشتر در مورد چگونه رمان coronavirus گسترش می یابد. مسئولان نیز باید با احتیاط از ارسال بسیاری از هشدار که این برنامه بی فایده می شود که می تواند محدوده ایده آل و حتی کوچکتر است.

پس از آن یک برنامه ؟

مرتب کردن بر اساس. در بخش اول این پروژه (با هدف به پایان رسید تا اواسط مارس) سیستم ساخته خواهد شد به رسمی بهداشت عمومی برنامه های که ارسال BLE سیگنال در پس زمینه. این برنامه خواهد شد ساخته شده توسط دولت در سطح سازمان بهداشت و درمان نیست و شرکت های فن آوری که بدان معنی است که سازمان خود را مسئول بسیاری از تصمیم گیری های مهم در مورد چگونه به اطلاع کاربران و چه چیزی را توصیه می کنند اگر یک فرد در معرض شده است.

در نهایت این تیم امیدوار ساخت که قابلیت به طور مستقیم به سیستم عامل iOS و اندروید سیستم عامل شبیه به یک بومی داشبورد یا یک ضامن در منوی تنظیمات. اما آن را ماه و آن را هنوز هم سریع کاربران به دانلود رسمی بهداشت عمومی نرم افزار در صورتی که نیاز به ارسال اطلاعات یا دریافت یک هشدار.

آیا این واقعا امن است ؟

بیشتر به نظر می رسد پاسخ این است که بله. بر اساس اسناد منتشر شده در جمعه, از آن خواهد شد بسیار سخت به کار به هر گونه اطلاعات حساس صرفا بر اساس بلوتوث کدهای که بدان معنی است که شما می توانید اجرای برنامه در پس زمینه بدون هیچ گونه نگرانی که شما کامپایل هر چیزی که به طور بالقوه متهم. سیستم خود نمی شخصا شما شناسایی می کند و ورود خود را محل. البته برنامه های سلامت است که با استفاده از این سیستم در نهایت نیاز به می دانم که شما اگر شما در حال به ها خود را به تشخیص مقامات بهداشتی.

می تواند هکرها با استفاده از این سیستم را به یک لیست بزرگ از هر کسی که تا به حال بیماری است ؟

این خواهد بود بسیار دشوار است اما غیر ممکن نیست. پایگاه داده مرکزی ذخیره تمام کدهای ارسال توسط افراد آلوده در حالی که آنها مسری (که آنچه چک کردن تلفن خود علیه) و آن را کاملا محتمل است که یک بازیگر بد می توانید این کد. مهندسین باید یک کار خوب انجام داده حصول اطمینان از که شما نمی توانید به طور مستقیم از آن کد به هویت یک فرد را اما آن را ممکن است به تصور برخی از حالات که در آن کسانی که در حمایت از شکستن.

به توضیح دهد که چرا ما باید کمی بیشتر ویژگی های. رمزنگاری تنظیمات میسازد سه سطح از کلید برای این سیستم: خصوصی شاه کلید است که هیچگاه دستگاه خود را روزانه ردیابی کلید تولید شده از کلید خصوصی و پس از آن رشته از "نزدیکی شناسه" است که توسط تولید روزانه کلیدی است. هر یک از این مراحل انجام شده است از طریق یک cryptographically قوی یکی از راه تابع — بنابراین شما می توانید یک نزدیکی کلیدی از یک روزانه, کلید, اما, نه راه دیگری در اطراف. از همه مهمتر شما می توانید ببینید که در مجاورت کلید آمد از خاص روزانه, کلید, اما تنها اگر شما شروع با روزانه کلید در دست.

ورود به سیستم بر روی تلفن خود را است یک لیست از نزدیکی شناسه (پایین ترین سطح از کلید) به طوری که آنها نمی بسیار خوب خود به خود. اگر تست شما مثبت شما به اشتراک گذاری و حتی بیشتر ارسال روزانه کلید برای هر روز شما مسری است. زیرا کسانی که روزانه کلید در حال حاضر در مکان دستگاه خود می توانید انجام محاسبات ریاضی و به شما بگویم که اگر هر یک از نزدیکی شناسه خود وارد شوید آمد از که روزانه کلیدی; اگر آنها آن را تولید یک هشدار.

به عنوان cryptographer مت Tait امتیاز این منجر به یک معنی حریم خصوصی کاهش برای افرادی که تست مثبت در این سیستم است. هنگامی که کسانی که روزانه کلید های عمومی هستند, شما می توانید پیدا کردن که در نزدیکی شناسه در ارتباط هستند با توجه به ID. (به یاد داشته باشید که آنچه در این برنامه قرار است به انجام به منظور تایید قرار گرفتن در معرض.) در حالی که برنامه های خاص محدود می کند و اطلاعات آنها را به اشتراک و من مطمئن هستم که هر کس می خواهد انجام بهترین خود را, شما در حال حاضر در خارج سخت حمایت از رمزگذاری. ممکن است تصور کنید که برنامه های مخرب و یا بلوتوث خرناس شبکه است که جمع آوری نزدیکی شناسه در پیشبرد اتصال آنها را با هویت خاص و بعد از آن مرتبط آنها را به روزانه کلید های خراشیده از مرکزی لیست. می توان آن را سخت به انجام این و آن خواهد بود حتی سخت تر را به انجام آن را برای هر فرد در لیست. حتی پس از آن همه شما می توانید از سرور 14 روز گذشته ارزش کدهای. (این همه که مربوط به تماس با ردیابی پس از آن تمام پایگاه داده مرکزی ذخیره میکند.) اما آن را نمی خواهد به صراحت غیر ممکن است که معمولا آنچه شما در حال رفتن به در رمزنگاری.

به طور خلاصه آن: این سخت است برای کاملا تضمین کسی گمنامی اگر آنها را به اشتراک است که آنها به آزمایش مثبت از طریق این سیستم. اما در سیستم دفاعی این مشکل تضمین را تحت هر شرایطی. زیر اجتماعی, فاصله, ما همه محدود و شخصی ما تماس بنابراین اگر شما یاد بگیرند که شما در معرض در یک روز خاص لیستی از پتانسیل بردار خواهد بود در حال حاضر نسبتا کوتاه است. اضافه کردن در قرنطینه و گاهی بستری است که با یک COVID-19 تشخيص و آن را بسیار دشوار است برای حفظ پزشکی و حفظ حریم خصوصی به طور کامل دست نخورده در حالی که هنوز مردم هشدار داده که ممکن است در معرض. در برخی از راه های که معاوضه ذاتی است برای تماس با ردیابی. تکنولوژی سیستم تنها می تواند در کاهش آن.

به علاوه بهترین روش تماس با ردیابی ما در حال حاضر شامل انسان مصاحبه با شما و پرسیدن که شما بوده ام در تماس با. آن را اساسا غیر ممکن است برای ایجاد یک به طور کامل ناشناس تماس با سیستم ردیابی.

می, گوگل, اپل, و یا یک هکر با استفاده از آن به کشف کردن که در آن من شده است ؟

تنها تحت بسیار شرایط خاص. اگر کسی در حال جمع آوری نزدیکی خود را شناسه و تست شما مثبت و تصمیم گیری برای به اشتراک گذاشتن خود را تشخیص و آنها را انجام کل rigamarole در بالا توضیح آنها به طور بالقوه می تواند با استفاده از آن به لینک شما را به یک محل خاص خود را که در آن نزدیکی شناسه خال خال شده بود در وحشی.

اما این مهم است به یاد داشته باشید که نه اپل و نه گوگل در حال به اشتراک گذاری اطلاعات است که می تواند به طور مستقیم در محل شما بر روی نقشه. گوگل دارای تعداد زیادی از اطلاعات است و این شرکت به اشتراک گذاشته شده آن را در یک جمع, سطح, اما آن را بخشی از این سیستم است. گوگل و اپل ممکن است می دانم که در آن شما در حال حاضر, اما آنها اتصال که اطلاعات به این مجموعه داده. بنابراین در حالی که یک مهاجم ممکن است قادر به بازگشت به که اطلاعات آنها هنوز هم تا پایان دانستن کمتر از بسیاری از برنامه های بر روی تلفن خود را.

کسی می تواند استفاده کنید به این شکل که من در تماس با ؟

این امر می تواند به طور قابل توجهی سخت تر است. به عنوان ذکر شده در بالا تلفن خود را حفظ ورود به سیستم از تمام مجاورت شناسه آن را دریافت اما تنظیمات روشن می سازد که ورود هرگز نباید ترک گوشی خود را. به عنوان طولانی به عنوان خاص خود را ورود به سیستم باقی می ماند بر روی دستگاه های خاص خود را از آن محافظت می شود و توسط همان دستگاه رمزگذاری محافظت می کند که خود را از متون و ایمیل.

حتی اگر یک بازیگر بد خود را به سرقت برده تلفن و موفق به شکستن از طریق آن امنیت تمام آنها را در حال کدهای شما را دریافت کرده و این امر می تواند بسیار دشوار است به کشف کردن که آن کلید را از آمد. بدون روزانه یک کلید برای کار از آنها را بدون راه روشن به ارتباط نزدیکی یکی ID دیگر, پس از آن خواهد بود دشوار است برای تمایز یک بازیگر در ظروف سرباز یا مسافر از بلوتوث انتقالها بسیار کمتر از رقم بود که در ملاقات با چه کسی است. و مهمتر قوی رمزنگاری باعث می شود آن را غیر ممکن است به طور مستقیم مشتق مرتبط روزانه کلیدی و یا شخصی مربوط به شماره شناسنامه.

اگر چه من نمی خواهید گوشی خود را به انجام این کار ؟

همین حالا برنامه را نصب کنید و هنگامی که سیستم عامل به روز رسانی در طول تابستان فقط ترک "تماس با ردیابی" تنظیم خاموش. اپل و گوگل اصرار دارند که مشارکت داوطلبانه است و مگر اینکه شما اقدامات پیشگیرانه برای شرکت در تماس با ردیابی, شما باید قادر به استفاده از تلفن خود را بدون درگیر شدن در همه.

آیا این فقط یک سیستم نظارت در پنهان ؟

این سوال مشکل است. در یک حس تماس, ردیابی است نظارت است. بهداشت عمومی کار پر است از نظارت پزشکی تنها به دلیل آن را تنها راه برای پیدا کردن افراد آلوده که بیمار به اندازه کافی برای رفتن به یک دکتر است. امید است که با توجه به فاجعه بار خسارت در حال حاضر در حال انجام توسط همه گیر مردم خواهد بود مایل به قبول این سطح از نظارت به عنوان یک اقدام موقت برای جلوگیری از گسترش بیشتر این ویروس.

یک سوال بهتر این است که آیا این سیستم انجام نظارت در یک نمایشگاه یا مفید راه است. این خیلی مهمه که سیستم داوطلبانه است و در آن مسائل بسیاری است که آن را نمی کند به اشتراک گذاشتن هر گونه اطلاعات بیشتر از آن نیاز به. هنوز همه ما باید در حال حاضر است پروتکل و آن باقی مانده است دیده شود که آیا دولت سعی خواهد کرد برای اجرای این ایده در یک تهاجمی بیشتر و یا راه خود راضی.

به عنوان پروتکل اجرا می شود در برنامه وجود خواهد داشت بسیاری از تصمیم گیری های مهم در مورد چگونه از آن استفاده می شود و چقدر دادههای جمع آوری شده از آن خارج است. دولت خواهد شد و آن دسته از تصمیمات و آنها ممکن است آنها را بد و یا بدتر از آنها ممکن است آنها را در همه. بنابراین حتی اگر شما هیجان زده در مورد آنچه که اپل و گوگل گذاشته اند در اینجا آنها می توانند تنها پرتاب توپ — و بسیاری سوار بر آنچه دولت انجام پس از آنها آن را گرفتن.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن