یکی دیگر از سامسونگ کهکشان Watch3 به طور کامل فاقد بسته بندی در عارف برنز پیش از راه اندازی رویداد

ویدیو جدید منتشر شده برای یوتیوب با موبایل مرکزی نشان می دهد که ما کامل unboxing تور و جفت شدن روند هنوز منتشر خواهد شد, سامسونگ Galaxy Watch3. با توجه به این ویدئو یک خرده فروش (احتمالا در امارات متحده عربی) به فروش می رسد این ساعت جلوتر از تاریخ انتشار آن است.

ما شاهد یکی دیگر از فیلم بازیگران کهکشان Watch3 سطح فقط چند ساعت پیش اما این یکی نیست یک جاسوس و یا نشت تصویری آن را کامل در unboxing و راه اندازی.

این Watch3 در این ویدیو یک عارف برنز و 41 نسخه با شماره مدل SM-R850. حدود 1 دقیقه علامت میزبان حدس امکان وجود یک بزرگتر Fronter نسخه Watch3.

قبل از تنظیم آن میزبان مقایسه آن را به یک چند دیگر ساعت های هوشمند از جمله دیده بان اپل سری 4 سامسونگ کهکشان S3 Frontier نسخه اصلی Galaxy سازمان دیده بان.

جدید Watch3 خواهد آمد با چرم مچ بند از طریق آن تایید نشده است که آیا واقعی خود را و یا وگان ، این تصور اولیه این است که مواد با کیفیت بالاتر از تماشای بدن. از 41 اندازه در نظر گرفته شده است برای کوچکتر دست به عنوان دیده بان گروه کوچک بود در میزبان مچ دست.

اتمام ویدئو در گذشته 05:35 علامت که در آن میزبان می رود از طریق UI جدید Watch3 که آیا بازگرداندن گودی دوار.

سامسونگ Unpacked رویداد برنامه ریزی شده برای ماه اوت 5 که در آن شرکت خواهد پرده Galaxy Note20 سری Galaxy Watch3 این برگه S7, Galaxy Z برابر 2 و دنده جوانه زندگی می کنند.

منبع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید