یکی دیگر از تاشو موتورولا Razr است که برنامه ریزی شده برای سپتامبر

موتورولا جدید Razr این تولد دوباره از کلاسیک فاکتور شکل با صفحه نمایش تاشو است که قطعا یک دستگاه کامل با عملکر

توسط BASHARIATEMROOZ در 1 خرداد 1399

موتورولا جدید Razr این تولد دوباره از کلاسیک فاکتور شکل با صفحه نمایش تاشو است که قطعا یک دستگاه کامل با عملکرد و sub-par دوربین و عمر باتری و به طور کلی creakiness بنابراین به وضوح در بسیاری از چیزهایی که ممکن است جانشین ممکن است پس از بهبود است.

حدس بزنید چه ؟ اين دستگاه در حال حاضر در آثار و ظاهرا قرار است برای یک اطلاعیه در اطراف ماه سپتامبر. این است که با توجه به Thibault Dousson خیر مدیر کل آفریقای جنوبی. این "تکرار جدید" تلفن و همچنین به عنوان "نسل دوم" در یک تکنولوژی پادکست که در آن نقل قول از سرچشمه.

Another foldable Motorola Razr is planned for September

بنابراین بدون تردید در مورد آنچه که دقیقا این است که آن را برای رفتن به یک مستقیم جانشین و نه فقط یکی دیگر از foldable, فاکتور شکل یا چیزی شبیه به آن - به ما می گویند که از آنجا که ما به یاد آورد که چگونه زمانی که کهکشان Z تلنگر شروع به نشت (بدون اندازه صفحه نمایش و یا فرم فاکتور جزئیات) هر کس فکر آن خواهد بود که برابر 2. و به جای آن کاملا متفاوت تفسیر تاشو ایده.

به هر حال وجود دارد برای رفتن به یک Razr 2 یا Razr (2020) و یا کسی که می داند آنچه که موتورولا به پایان می رسد تا با تماس با آن است. امیدوارم این بار این شرکت می توانید پیدا کردن برخی از شاخص چیپست های دروغ گفتن در اطراف در جایی و استفاده از آن همراه با یک باتری بزرگتر و دوربین که به نظر می رسد از سال 2020 و نه یک زن و شوهر از سال پیش. بیایید صبر کنید و ببینید چه اتفاقی می افتد.

منبع | از طریقtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن