آندروید 11 Beta 1 ویژگی های کنترل موسیقی در سایه اطلاع رسانی جدید آیکون اشکال

آندروید 11 Beta 1 قرار بود با تاخیر اما برخی از کاربران دریافت کرده به هر حال آن را ارائه می دهد که یک نگاه اولیه در ویژگی های جدید است. این شامل یک “حباب منو” (شبیه به Facebook چت سر) و یک قدرت جدید منو و به روز رسانی به صفحه Launcher (بدیهی است که بتا وارد صفحه های همراه اول).

بیشتر وجود دارد. پخش موسیقی کنترل می تواند در حال حاضر قرار داده و به سایه اطلاع رسانی را قادر می سازد “رسانه سرگیری” گزینه است. آن را به یک سقوط دیدگاه های یک زن و شوهر از ردیف با quick toggles و نمایش گسترده است که به نظر می رسد درست مثل یک ویجت پخش کننده موسیقی.

Music controls in the notification shade
Music controls in the notification shade
Music controls in the notification shade

کنترل های موسیقی در سایه اطلاع رسانی

همچنین آیکون های جدید اشکال برای صفحه اصلی در حال حاضر در دسترس: نقش ونگار ریگی دادن (نامنظم دایره) مخروطی مستطیل (مربع با گوشه های برش) و رگ (مربع-ish با برخی از طرف جزئیات). این سه نفر از آنها علاوه بر دو از پیش نمایش توسعه دهندگان 4 (شش و گل).

New icon shapes: Pebble
New icon shapes: Tapered Rectangle
New icon shapes: Vessel

جدید آیکون اشکال: نقش ونگار ریگی دادن مخروطی مستطیل و کشتی

Wi-Fi پیشرفته مک تصادفی است که در حال حاضر در دسترس آن میدارد جدید مک آدرس هر بار که شما برای اتصال به یک شبکه Wi-Fi.

برخی از ویژگی های نیست در زمان آماده برای Beta 1 نسخه از آندروید 11. این شامل پیمایش تصاویر و یک “ساعت” سفارشی سازی قفل صفحه نمایش. ما شنیدن بیشتر در مورد چه چیزی جدید در آندروید 11 هنگامی که چیزهایی که در ما بازگشت به حالت عادی.

منبع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de