آندروید 10 در نهایت می رسد Xiaomi Mi Note 10

Xiaomi Mi Note 10 راه اندازی شد در ماه نوامبر گذشته ورزشی جهان اول 108 مگاپیکسل دوربین بر روی گوشی های هوشمند و همچنین به عنوان یکی از انعطاف پذیر ترین setups در آن زمان با دو تله بورس در کنار آن و یک ultrawide و کلان ، تلفن انجام شده است را به خوبی و فروش-عاقلانه و حتی کمتر از یک خواهر و برادر به تازگی در قالب Mi Note 10 Lite.

یکی از چیزهایی است که آن را ندارد تا کنون دریافت کرده است به روز رسانی به آندروید 10 که عجیب و غریب است چرا که بسیاری از دیگر (و حتی بالاتر) Xiaomi دستگاه. خوب, صبر است در نهایت تقریبا بیش برای Mi Note 10 به امروز این شرکت چینی آغاز شده نورد از به روز رسانی به MIUI 11 مبتنی بر آندروید 10.

Android 10 finally reaches the Xiaomi Mi Note 10

توجه داشته باشید که این یک “جهانی پایدار بتا” است که Xiaomi زبان برای چیزی شبیه به یک “کاندیدای انتشار”. این نسخه نهایی اما باید نزدیک به آن است. اگر برخی از اشکالات تند و زننده هستند یافت و پس از آن اجرای می تواند متوقف و یک ساخت جدید ظهور کرد و بعد از آن.

همچنین توجه داشته باشید یکی دیگر از نکته است که در حال حاضر این است که فقط رفتن به “جهانی” واحد است که در Xiaomi لحاظ کسانی که نبودند به معنای چین و روسیه و هند و یا منطقه اقتصادی اروپا (EEA).

این به روز رسانی است MIUI 11.1.1.0.QFDMIXM و نصب آن نیاز به 2.6 گیگ دانلود. گذشته از آوردن آندروید 10 خوبی به جدول آن نیز بسته مارس سال 2020 امنیت پچ سطح و همچنین به عنوان طبقه بندی معمول از رفع اشکال و بهینه سازی.

با توجه به گزارش از کاربران دوربین fingerprint unlock تجربه و به طور کلی سرعت سیستم شده اند افزایش یافته است. نیز وجود دارد یک زنده جدید AOD از ویژگی های. اما ساخته شده است در ضبط تماس به نظر می رسد که از بین رفت در این ساخت.

از طریق

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>