AMD نوشته شده آن Q1 سال 2020 نتایج مالی و چهارم-به-درآمد سه ماهه به پایین است که توسط 16 درصد است. سه ماهه خود را درآمد عملیاتی نیز در زمان شیرجه به عنوان درآمد کند و R&D هزینه ها بالا رفت. در سمت روشن آن را به اشتراک گذاشته که در آن $1.79 میلیارد دلار در سال به درآمد سال است و تا 40 درصد در مقایسه با این زمان در سال 2020 است. آن را ویژگی های این پرش بزرگ به آن محاسبات و گرافیک بخش از جمله آن Ryzen پردازنده و کارت گرافیک Radeon — که هر دو بدست عمده به روز رسانی شده است.

شرکت نمی در ابتدا حق آمد و می گویند که COVID-19 همه گیر شد مقصر آن کمتر از نتایج مالی مطلوب, اما آن را در طول سرمایه گذار تماس بگیرید. مدیر عامل شرکت AMD Dr. Lisa Su اشاره کرد که کاهش زنجیره تامین و رکود خرده فروشی در چین در طول سه ماهه اول کمک به کاهش تعداد. به این منظور AMD می گوید این انتظار مصرف کننده ضعیف تقاضا در نیمه دوم سال 2020 هر چند هنوز هم انتظار دارد سالانه خود درآمد به رشد 25 درصد است.

حتی آن را به عنوان کار می کند برای پیدا کردن تعادل در 2020, AMD دارای یک چشم انداز امیدوار کننده برای بقیه سال 2020 حداقل زمانی که آن را می آید به آن ویترین محصولات. آن را ضرب و شتم اینتل به پانچ با اولین بار به 7nm پردازنده که شامل آن Ryzen U و H 4000-سری پردازنده های مبتنی بر ذن 2 معماری. آن Radeon RX 5000 سری کارت گرافیک در حال حاضر تضعیف Nvidia RTX 20-سری کارت های گرافیک در هزینه ناچیز تفاوت از نظر عملکرد در برخی از موارد است. و با خود PCIe 4.0 پشتیبانی آنها کمی بیشتر در آینده اثبات در یک سطح فنی از Nvidia زمان GPU صف. AMD gpu ها نیز همچنان به حمایت خوبی از اپل هم در آن لپ تاپ و دسکتاپ های جدید از جمله بالا پایان Mac Pro. دکتر لیزا سو می گوید که آن نسل بعدی پردازنده و کارت گرافیک هنوز هم بر روی آهنگ برای بعد از آن در سال 2020 است.

علاوه بر این شرکت کار کرده است در کنار مایکروسافت و سونی در حال توسعه هر دو پردازنده های گرافیکی در تراشه های خود را برای آینده نسل بعدی کنسول های بازی ویدیویی ایکس باکس سری X و PS5 که هر دو هنوز هم برای انتشار در طول سال 2020 فصل تعطیلات. کسانی که به احتمال زیاد خواهد بزرگ فروشندگان هر چند این اعداد ممکن است به عنوان بزرگ به عنوان انتظار می رود پس از Sony به تازگی به اشتراک گذاشته شده آن را به حد اولیه آن حمل و نقل کنسول PS5.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de