AMD منتشر Ryzen 3000XT سری دسکتاپ پردازنده های

AMD اعلام کرده است سه مدل جدید در آن Ryzen 3000 سری دسکتاپ پردازنده است که در فروش در ماه آینده. بر اساس همان 7nm Zen 2 معماری به عنوان بقیه از سری جدید این مدل XT با هدف ارائه یک متوسط افزایش عملکرد در همان راه اندازی قیمت به عنوان خود را X همتایان.

این سه مدل جدید در سوال هستند 3600XT, 3800XT و 3900XT. هر یک کمی بالاتر سنجش نسخه 3600X, 3800X و 3900X بود. این 3600XT و 3900XT به دست آوردن 100MHz افزایش فرکانس در حالی که 3800XT دستاوردهای 200MHz با فرکانس پایه باقی مانده یکسان به X variant. وجود دارد هیچ دیگر تغییرات حداقل بر روی کاغذ.

AMD releases Ryzen 3000XT series of desktop processors

اگر این تغییرات به نظر می رسد underwhelming که عمدتا به دلیل آنها هستند. این احتمال وجود دارد آنها فقط نتیجه یک binning فرایند یا عملکرد بهتر فرآیند تولید بالغ. این امکان وجود دارد که این قطعات کمی کارآمد تر و یا می توان اورکلاک کمی بالاتر اما من هنوز ندیده هر تست به حمایت از آن است.

AMD ساخته شده و توجه ویژه در مورد خنک کننده این تراشه است. مانند 3600X این 3600XT همراه با Wraith Spire کولر. اما 3800XT و 3900XT نمی آیند با یک کولر در جعبه خود را بر خلاف X همتای. AMD منطقی است که این قطعات طراحی شده اند به طور خاص برای علاقه مندان که تمایل به استفاده از پس خنک کننده راه حل های. این شرکت همچنین توصیه می کند با استفاده از 280 میلی متر AIO کولرهای به “تجربه این محصولات در بهترین خود را”. این با وجود افزایش TDP از هر یک از این مدل ها بیش از خود X نسخه.

خنک کننده پیشنهاد شده است به احتمال زیاد به اطمینان حاصل شود شما حتی دیدن هر گونه تفاوت در همه خود را در مقایسه با X نسخه. این یک واقعیت شناخته شده که در حال حاضر Ryzen پردازنده های بسیار حساس به خنک کننده و می تواند به سرعت تغییر فرکانس خود را بر اساس تغییرات کوچک در درجه حرارت. اگر شما استفاده از برخی از عجیب و غریب خنک کننده راه حل با این تراشه آن را بسیار به احتمال زیاد آنها حتی نمی خواهد برسد اضافی که 100MHz بیش از خود X همتایان ساخت این کل ورزش و نه بی معنی.

جدید مدل XT در حال راه اندازی در همان قیمت به عنوان آنچه X مدل های بود که آنها سال گذشته راه اندازی شد. X مدل های, در ضمن, فروش شده اند برای کمی کمتر از راه اندازی و همچنین باید دریافت رسمی کاهش قیمت در برخی از نقطه.

جدای از این, AMD در حال حاضر آغاز شده و فروش آن B550 مبتنی بر مادربرد. این شرکت همچنین اعلام کرد آینده A520 chipset خواهد شد که جانشین A320 خط و ارائه خواهد شد مقرون به صرفه نیست بلکه اساسی نقطه ورود به Ryzen سری. هر دو B550 و A520 را پشتیبانی سری 3000 و بالاتر. A520 گیگابایت در دسترس خواهد بود در ماه اوت از ASRock, ASUS Biostar, رنگارنگ, GIGABYTE و MSI در میان دیگران.

منبع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im