جدید آمازون Fire HD 8 قرص را سریع تر چیپست و USB-C

آمازون فقط خود را به روز رسانی Fire HD 8 قرص است و در حال حاضر ارائه سه رقم – وانیل HD 8, HD 8 به علاوه و HD 8 Kids Edition است که یکسان به HD 8 اما می آید با یک محافظ ویژه مورد. هر سه را سریع تر چیپ ست های حافظه بیشتر و USB-C اتصالات.

Amazon Fire HD 8

Amazon Fire HD 8

این تغییر بزرگ می آید در زیر هود که در آمازون قرار داده جدید CPU های چهار هسته ای با سنجش زمان در 2.0 GHz است که این ادعا ارائه خواهد شد 30 درصد عملکرد سریعتر نسبت به قبلی-gen قرص. وانیل Fire HD 8 در حال حاضر کشتی با 2GB RAM, و ذخیره سازی 32GB یا 64GB ذخیره سازی پردازنده است که می تواند گسترش از طریق اسلات کارت حافظه microSD.

Amazon Fire HD 8 Plus

Amazon Fire HD 8 پلاس

HD 8 به علاوه ضربه قوچ به 3GB و همچنین می افزاید: شارژ بی سیم قابلیت مارک برای اولین بار در آتش خط. علاوه بر این آمازون ارائه شده است سریع تر 9W آداپتور برق در جعبه و شارژ بی سیم اختیاری حوض.

این نمایش از سوی دیگر هنوز 8-inch IPS HD پانل اگر ناهنجاری در حال حاضر به همان اندازه ضخامت در همه طرف. همچنین دو بلندگو دوربین 2MP در جلو و عقب و آمازون Fire OS بالا آندروید. عمر باتری امتیاز در 12 ساعت با یک شارژ.

Amazon Fire HD 8 Kids Edition

Amazon Fire HD 8 Kids Edition

آمازون Fire HD 8 دلار خرده فروشی 90 اما وجود دو برای $160 بسته نرم افزاری. HD 8 به همراه خواهد برای $110 و همراه با 6 ماه ارزش از روشن شدن فضای مجاز: نامحدود. HD 8 بچه ها نسخه می آید با قیمت پایه 140 دلار همراه با یک سال از آمازون FreeTime کنترل والدین و کودکان’ محتوای برنامه است. هر سه تا برای پیش سفارش در دسترس خواهد بود از ژوئن 3.

منبع

tinyurlis.gdv.gdv.htulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>