آمازون tech کارگران خواستار بیمار در اعتراض به COVID-19 پاسخ

آمازون tech کارگران خواستار بیمار امروز در اعتراض به شرکت درمان کارگران در طول COVID-19 بیماری همه گیر. که تشک

توسط BASHARIATEMROOZ در 5 اردیبهشت 1399

آمازون tech کارگران خواستار بیمار امروز در اعتراض به شرکت درمان کارگران در طول COVID-19 بیماری همه گیر. که تشکیل شده است از یک زندگی جریان سری از سخنرانان در ازای فیزیکی تجمع نشانه آن است که تظاهرات در انبار آمازون باید گالوانیزه بخشهایی از این شرکت یقه سفید نیروی کار است.

اعتراض است که در بخشی از یک نتیجه از آمازون تهاجمی پاسخ به کارگر سازماندهی. در هفته های اخیر آمازون از کار اخراج شده است شش کارگران که به نام بهتر احتیاطی در طول بیماری همه گیر از جمله دو بار تجربه کاربر طراحی شده است. هر دو اعضای برجسته آمازون کارکنان برای آب و هوا عدالت بود و علنا ابراز پشتیبانی برای بهبود انبار شرایط. دو تکنولوژی کارگران Maren کاستاریکا و امیلی کانینگهام از کار اخراج شدند در مدت کوتاهی پس از یک همکار ارسال یک ایمیل به دعوت کارکنان به یک رویداد آنلاین شامل انبار کارگران صحبت در مورد تجربه خود را. (که کارکنان در حال حاضر با توجه به دو هفته اطلاع بود اما خود را از دسترسی به شبکه فسخ کاستاریکا می گوید.) بیش از 1500 کارکنان پاسخ دهید می خواهم به این رویداد بود اما به سرعت حذف شده از تقویم خود را همراه با ایمیل.

"من آنقدر شوکه شده بودم که تکان می گوید:" کاستاریکا که صرف 15 سال در این شرکت و اخراج شد در یک ویدیو کوتاه تماس بگیرید. کاستاریکا می گوید: HR نماینده به او گفت که او تا به حال نقض این شرکت را عدم درخواست سیاست احتمالا اشاره به یک ایمیل در مورد انبار شرایط کاری او و کانینگهام ارسال به همکاران در اواخر ماه مارس است. او معتقد است که او از کار اخراج شد برای صحبت کردن و اخراج نشان می دهد که چگونه تهدید آمازون است که با چشم انداز خود را با تکنولوژی نیروی کار همکاری با انبار کارکنان از آنها به طور معمول جدا شده است. "آنها کاملا siloed و عمد تا" کاستاریکا می گوید. "بدیهی است که ما آج در زمین مقدس زمانی که ما تا به حال این ایده درخشان برای اتصال این دو گروه است."

در یک بیانیه آمازون سخنگو گفت: شرکت پشتیبانی "هر کارمند را به انتقاد از خود و کارفرما شرایط کار, اما آمده است که با پتو ایمنی در برابر هر و همه سیاست های داخلی." این سخنگو گفت: آمازون فسخ کانینگهام و کاستاریکا برای "بارها و بارها نقض سیاست های داخلی" اما مشخص نیست که آنهایی که. آمازون نیست اظهار نظر در مورد حذف ایمیل ها و تقویم رویدادها.

پانل جلو رفت و حدود 400 نفر از کارکنان حضور داشتند همراه با انبار کارگران از مینه سوتا, کالیفرنیا, لهستان و جاهای دیگر. اما باعث اخراج کارکنان به برگزاری دومین رویداد این یک اعتراض. "آن را مانند یک اعتصاب, اما در زمان COVID چون ما واقعا نمی تواند راه رفتن با هم" کاستاریکا می گوید از بیمار است. در عوض آنها یک سری از سخنرانان — انبار کارگران و همچنین نویسندگان نائومی کلاین و لایحه McKibben — بحث در گیر بحران آب و هوا و نژاد پرستی و آمازون را اقدامی تلافی جویانه در برابر کارگران است. از آن خواهد شد زندگی می کنند جریان در طول روز است. "شما می توانید برای 10 دقیقه یا بماند برای بعد و یا ماندن در خانه و تماشای دوستان reruns. ما اهمیتی نمی دهند اما ما در واقع باید مناسب برنامه نویسی" کاستاریکا می گوید.

دومین رویداد نیز در دیدار با مقاومت از آمازون. سه شنبه شب یک کارمند ایمیل دعوت شد که به سرعت حذف شده است. یک مهندس نرم افزار در سیاتل که خواست ناشناس باقی می ماند "با توجه به آمازون تاریخ اخیر از اقدامات تلافی جویانه" بررسی ایمیل خود را پس از دریافت دعوت نامه را به نابودی ده دقیقه بعد. او در بر داشت زودتر پنل "چشم باز" در خصوص اختلاف در نحوه tech کارگران و انبار کارگران در حال درمان در این بیماری همه گیر: در حالی که او و همکارانش به خانه فرستاده شدند بلافاصله پس از coronavirus مورد تایید شد در آمازون ستاد انبار کارگران نیست مطلع هنگامی که همکاران تست مثبت و اجتماعی فاصله است به صورت اتفاقی و به اجرا گذاشته است.

"در حال حاضر که آمازون شلیک tech کارگران برای تلاش برای ارتباط با تدارکات کارگران و رفتن تا آنجا که به حذف تقویم, دعوت به حوادث که در آن کارگران با تکنولوژی می تواند شنیدن به طور مستقیم در مورد شرایط از انبار کارگران آن باعث می شود شما تعجب می کنم اگر آنها در حال نگه داشتن همه امن و چه آنها که به پنهان ؟" مهندس می گوید.

آمازون شده است صوتی در مورد ایمنی اقدامات این نهاد در طول دوره این بیماری همه گیر. در اظهارات قبلی این شرکت تبلیغ "اقدامات شدید" از آن گرفته شده به نگه داشتن کارگران آن امن از جمله اجباری اجتماعی فاصله افزایش تمیز کردن و بیش از یک صد نفر دیگر سیاست و تغییرات عملیاتی.

اما کارگران می گویند اقدامات ایمنی شده اند به دور از کافی. شغل خود را هنوز هم اغلب آنها را در مجاورت نزدیک به یکدیگر هستند و در ادامه به سقوط بیمار است. دیروز کارگران در JFK8 این جزیره استاتن مرکز پاسخگویی بود که سایت از اولین اعتصاب دریافت یک اعلان که هفت کارکنان شده بود به تازگی تشخیص داده شده COVID-19 آوردن مجموع تعداد به حداقل 27 با توجه به هشدار مشاهده آستانه. آمازون کاهش یافته است به می گویند که چگونه بسیاری از کارگران در چگونه بسیاری از امکانات کاهش یافته است بیمار تا کارگران و فعالان چپ شده اند به کامپایل آمار از هشدار و گزارش های خبری. گروه ایران به احترام می گوید: حداقل 130 امکانات را تایید کرده اند coronavirus موارد برخی با بیش از 30 کارگران مبتلا به این ویروس است.

آمازون دارای سابقه در پاسخ به شدت به کارگر سازماندهی. در اوایل این هفته کسب و کار خودی گزارش شده که این شرکت با استفاده از یک نقشه حرارتی برای پیش بینی که تمام غذاهای محل هستند و به احتمال زیاد به داشتن اتحادیه. در عین حال این شرکت هرگز نیاز به کارگران بیشتر آن را به عنوان مسابقه به استخدام ده ها هزار نفر از مردم برای دیدار با افزایش تقاضا و جایگزین کارگران را انتخاب کرده اند که در خانه بمانند. نتیجه این شده است یک ناهنجار پاسخ های عمومی. پس از کارگران در JFK8 راه می رفت آمازون, اخراج از سازمان اخراج معترضان ادعا می کند — و سپس ساخته شده بسیاری از تغییرات آنها تا به حال به نام برای. یک یادداشت بعد به دست آمده توسط معاون نازل مدیران برنامه ریزی به لام سازمان مسیحی Smalls و او را "چهره کل اتحادیه/سازماندهی جنبش است." در طول آمازون علنا با اشاره به کارگران آن به عنوان "قهرمانان."

این شرکت از کار اخراج شدند صریح کارگران در انبارها در مینه سوتا و پنسیلوانیا نیز هست. آمازون را انکار می کند این اخراج متصل به کارگران فعالیت با اشاره به جای آن به سیاست خارجی ، اما کارمندان می گویند این سیاست ها که انتخابی اجرا به هدف های سازمان. پس از کارگران راه می رفت در شیکاگو چند تن از آنها داده شد نوشتن یو پی اس برای نقض 6 پا اجتماعی فاصله حکومت و حتی عدم امکان تأمین اجتماعی فاصله در انبار بخشی از دلیل آنها معترض بودند. (کارکنان در مرکز ثبت شکایات ملی روابط کار هیئت مدیره است که به دنبال این ادعا است.) "همه دلایل آنها برای نوشتن یو پی اس در حال مسائل رخ می دهد که روزانه اما آنها تنها با هدف قرار دادن افرادی که شرکت کردند در این اقدام" یک کارگر وجود دارد می گوید. "این بسیار واضح تلافی."

که کارگر است که خوش بینانه در مورد بیمار ، "من فکر می کنم که بزرگ سازماندهی برای اتصال فن آوری و انبار کارگران است. همه ما همان کارفرما, متفاوت, محل های کار و شرایط," او می گوید. "آنها در حال گسترش دیدگاه در مورد چگونگی سازماندهی و نحوه همکاری با انبار کارگران و آمازون را می بیند که است و حمله به آنها را برای آن."

در گذشته آمازون شده است تحمل بیشتری از مخالفت در میان آن tech کارگران امید بستن برای هشدار به جای خاتمه دادن. که به نظر می رسد که تغییر در هفته های اخیر با شلیک کاستاریکا و امریکا ، اما معلوم نیست که آیا این خواهد بود که یک استراتژی پایدار برای آمازون. شرکت انبار سیستم بسیار regimented در راه است که باعث می شود کارگران آسان به جایگزین همه بیشتر از آن در یک اقتصاد بد. بازار کار برای مهندسین بسیار رقابتی; آنها بیشتر اهرم و می تواند ترک بیشتر به راحتی.

"من نیز دیده می شود بسیاری از همکاران پاسخ با خشم و ترس در این شرکت را اقدامی تلافی جویانه در برابر کارگران که سعی کردم به صدای زنگ در ایمنی می گوید:" سیاتل مهندس. "آمازون ادعا می کند به ارزش مخالفت, اما آنها سعی کردم به سکوت کارگران برای محافظت از تصویر خود را — که می رود در برابر همه چیز را با تکنولوژی کارگران در حال تدریس در مورد رهبری است." (یکی از شرکت چهارده اصول رهبری است "که ستون فقرات; اختلاف نظر دارند و متعهد.")

"کارگران با تکنولوژی استفاده نمی شود به تهدید توسط خود کارفرما ایمیل و تقویم دعوت حذف شده زمانی که آمازون می خواهد به سکوت کسی شلیک در زمان طولانی ارشد کارکنان برای نجات چهره" مهندس می گوید. "آن حیرت بسیاری از مردم است. آن را به همه ما سوال که آیا یا نه ما هنوز هم می خواهید به کار در اینجا."

کاستاریکا قصد دارد برای ادامه فعالیت از خارج هر دو در آب و هوا و حقوق کارگران که او می بیند به هم تنیده شده است. با وجود شلیک او هنوز فکر می کند مانند یک کارمند — صحبت کردن در مورد آمازون او را نگه داشته و با اشاره به شرکت با "ما" قبل از ابتلا به خودش و او ابراز اندوه در آنچه او می بیند به عنوان یک حیف و میل فرصت در آمازون coronavirus پاسخ.

"هیچ شرکت است که با بهره گیری بیش از آمازون در حال حاضر سهام ضربه تمام زمان بالا و آنها می تواند همچنین قهرمان در قلب مردم می تواند آنها را مجموعه ای از نوار بالا برای شما چگونه درمان ضروری کارگران در زمان COVID," او می گوید. "من واقعا در تلاش بود به آمازون یک شرکت بهتر است برای بچه ها و برای شرکت من برای 15 سال."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب