آمازون قرار می دهد جدید آمازون تازه و غذاهای کل تحویل مشتریان در waitlist میان افزایش تقاضا

مشتریان جدید ثبت نام برای آمازون تازه یا Whole Foods Market خانه تحویل خواهد شد در حال حاضر نیاز به آن را از طریق یک waitlist قبل از آنها می توانید سفارش مواد غذایی. آمازون اعلام کرد که روش جدید دیروز اضافه کرد که این شرکت “افزایش ظرفیت در هر هفته و دعوت از مشتریان جدید به فروشگاه هر هفته.” انتخاب غذاهای کل مکان را فروشگاه ساعت تنظیم “را به تمرکز به طور انحصاری در تحقق مواد غذایی آنلاین سفارشات در طول این زمان” و آمازون اشاره می کند که خود را کامل فروشگاه مواد غذایی در حال حاضر باز در وودلند هیلز کالیفرنیا است اما صرفا متمرکز سفارش آنلاین و تحویل در حال حاضر.

تحویل ویندوز برای آمازون تازه و غذاهای کل بازار شده اند به طور فزاینده دشوار به امن در طول COVID-19 همه گیر و آمازون می گوید آن را در آینده با یک سیستم است که باید حداقل سفارش بیشتری به ارمغان بیاورد و به این وضعیت است.

“در هفته های آینده ما خواهد شد راه اندازی یک ویژگی جدید است که اجازه خواهد داد که مشتریان به امن زمان به مغازه” این شرکت گفت: در یک پست وبلاگ. “این ویژگی را تحویل مشتریان مجازی ‘در محل خط” و ما اجازه خواهد داد برای توزیع تحویل ویندوز در یک چاه کن همیشه ته چاهه اساس است.” آمازون اذعان دارد که با وجود تلاش های مداوم برای اضافه کردن ظرفیت بیشتر مشتریان هنوز هم به احتمال زیاد باید یک زمان سخت پیدا کردن یک پنجره. آن را حداقل تلاش برای ایجاد شکاف موجود بیشتر قابل مشاهده است که با قرار دادن اطلاعات درست در آمازون تازه صفحه اصلی.

در یک جداگانه به روز رسانی امروز صبح, آمازون اعلام کرد که در حال حاضر استخدام 100,000 کارگران آن متعهد را در ماه گذشته برای کمک به پاسخگویی به تقاضای مشتری. “امروز ما با افتخار اعلام کند که اصلی ما از 100.000 شغل تعهد پر شده است و آن دسته از کارکنان در حال کار در سایت های سراسر ایالات متحده برای کمک به خدمت به مشتریان است.”

در حال حاضر آمازون ادعا می کند آن را به استخدام دیگری 75,000 مردم در طول “این بی سابقه ای در زمان.”

ما می دانیم که بسیاری از مردم شده اند و از لحاظ اقتصادی نهفته به عنوان شغل در مناطق مانند هتلداری و رستوران و سفر از دست داده و یا furloughed به عنوان بخشی از این بحران و ما خوش آمدید هر کسی از کار به پیوستن به ما در آمازون تا زمانی که همه چیز به حالت عادی بازگشت و گذشته خود کارفرما است قادر به آنها را به عقب.

آمازون همچنین گفت که انتظار می رود به صرف 500 میلیون دلار (به جای $350 میلیون در ابتدا اعلام شده) در پرداخت افزایش کارکنان با قرار دادن خود در معرض خطر ابتلا به دریافت مواد غذایی و دیگر اقلام ضروری را به میلیون ها نفر از مردم است. آمازون اصلی فروشگاه آنلاین در ادامه به اولویت بندی تحویل سریع از آیتم های خانگی با حمل و نقل زمانبندی برای بسیاری از محصولات دیگر تمدید به ممکن است در این نقطه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de