Amazfit PowerBuds بررسی

زمینه واقعا هدفون بی سیم تبدیل شده است و دوم ما تماس بعد از تمام شرکت های گوشی های هوشمند در آغوش جدیدترین لوازم جانبی. آخرین علاوه بر این در دفتر ما این است که یک جفت از Amazfit Powerbuds – بی سیم واقعا از earbuds با ضربان قلب سنسور.

این اولین TWS گوشی توسط Amazfit یک Xiaomi متعلق به شرکت متخصص در هوشمند wearables.

Amazfit PowerBuds review

این Amazfit Powerbuds کشتی در سه رنگ سیاه و سفید و زرد با یکی از آخرین داشتن برخی از نئون لهجه. ما با دریافت این آنهایی که سیاه و سفید است که باید شسته و رفته قرمز جزئیات را که کمی از زندگی به در غیر این صورت انجام نگرفته مات رنگ ،

شارژ مورد به نظر می رسد شبیه به Xiaomi Airdots’, اما ما همچنین می توانید مقایسه آن با گلکسی جوانه های طراحی. Amazfit کرده اید می تواند انجام یک کار بهتر با چین است که کمک به کاربران برای باز کردن این مورد آن است که به اندازه کافی ضخیم نیست و از آنجا که هر دو نیمه از قرص به شکل مورد با هم برابر هستند, شما ممکن است در نهایت باز کردن آن وارونه است.

Amazfit PowerBuds review

حتی پس از earbuds برگزار می شود توسط آهنرباهای قوی, پس از سقوط یک مسئله نیست. Amazfit تصمیم به ارائه مغناطیسی earhooks که مکان اختصاصی در “سقف” از این مورد و آنها برای ثبات فوق العاده در هنگام ورزش است. آهنربا به اندازه کافی قوی است برای کمک به قلاب نگه earbud اگر آن را ورقه کردن (هر چند آن را نمی لغزش یک بار در طول آزمایش های ما) اما آن را به اندازه کافی قوی برای مقاومت در برابر قرار دادن واقعی earbud با قلاب در گوش است.

قرار دادن earbuds با قلاب می شود کوچک بدون هیچ زحمتی و از حافظه است که به سختی کمک می کند. به علاوه جوانه ماندن با خیال راحت در محل بنابراین شما ممکن است در نهایت با استفاده از قلاب در همه.

Amazfit PowerBuds review

این Amazfit Powerbuds نیست بزرگترین رانندگان – در 9mm آنها هیچ چیز پر زرق و برق. صدای کلی است کمی کسل کننده اما Amazfit برنامه به ارمغان می آورد یک اکولایزر است که برخی از ایستگاه از پیش تنظیم, اما شما می توانید راه اندازی خود را صدا. اما دوست داران واقعی موسیقی قطعا تا پایان نا امید چون تنها یک تنظیم – اگر شما در حال گوش دادن به سبک های مختلف موسیقی شانس دشوار.

تماس های صوتی کار زحمت ارائه شده شما در تنهایی. با توجه به Amazfit Powerbuds هستند مورد استفاده قرار گیرد برای فعالیت های ورزشی و نه در طول تجمع جرم (که عمدتا ممنوع در لحظه ای به هر حال) وجود ندارد رفتن به یک موضوع با اینکه شنیده می شود در طرف دیگر.

Amazfit PowerBuds review

صحبت کردن در مورد ویژگی های ضربان قلب سنسور در سمت راست earbud باعث می شود PowerBuds بخشی از یک نژاد بسیار نادر. این دو PPG (photoplethysmogram) سنسور نوری است که کار درست مانند هر دیگر مشابه سنسور در یک بند یا یک ساعت هوشمند است.

اما در اینجا شما لازم نیست که منفعل ردیابی – سنسور تنها می تواند فعال است که از فعالیت های در حال ضبط از طریق برنامه. آن را بیشتر حس می کند بیش از حد – از شما بعید است که به Powerbuds در گوش خود را در همه زمان ها پیگیری به طور کلی نمی تواند بسیار مفید باشد.

ما تصمیم به قرار دادن جوانه علیه هوشمند Mi Band 4 – آنها هر دو Xiaomi متعلق به محصولات است که کار در یک روش مشابه و ارائه اطلاعات برای خواندن از طریق همان موتور. به دنبال در چگونه داده ها پشته در برابر دیگر اطلاعات مانند اهنگ و یا ارتفاع آن آسان است برای به نتیجه Amazfit Powerbuds انجام یک کار بزرگ در ارائه گزارش های دقیق در ضربان قلب خود است و بدیهی است که انجام این کار بسیار بهتر از smart band. بخشی از توضیح این است که گوش خارجی پوست بسیار نازک اجازه می دهد برای سنسور می شود دقیق تر.

Heart rate sensor performance: Amazfit Powerbuds
Heart rate sensor performance: Xiaomi Mi Band 4


ضربان قلب, عملکرد سنسور: Amazfit Powerbuds • Xiaomi Mi Band 4 • تزیین با ارتفاع

عمر باتری چیزی است که بسیار مهم است و Amazfit ارائه مقدار زیادی از قدرت مورد یک 450mAh باتری و هر جوانه دارای 55mAh. در تئوری earbuds باید هشت ساعت بدون وقفه صوتی تجربه اما ما به سختی می تواند فکر می کنم از یک سناریو که در آن شما می خواهم می خواهم به نگه داشتن earbuds در گوش برای یک زمان طولانی.

Amazfit PowerBuds review

این Powerbuds باید خازنی سطح را قادر می سازد که برخی از حرکات لمسی برای پخش/توقف موسیقی. نیز وجود دارد که هوشمند ENC که Amazfit تماس از طریق حالت و خیلی خوب کار می کند پس از شما آن را با دو بار ضربه بزنید – که به طور پیش فرض تنظیمات شما می توانید آن را تغییر دهید در Amazfit برنامه.

این نرم افزار که در آن شما می توانید تمام داده ها, ویژگی ها و تنظیمات Powerbuds اند اما از آن است که خسته کننده ترین بخش از Amazfit جهان. آن است که بسیار به هم ریخته با نصف از توابع غیرفعال کردن اما نه پنهان و تجزیه و تحلیل فعالیت های گذشته خود را یک فرایند طولانی است.

Amazfit app screenshots
Amazfit app screenshots
Amazfit app screenshots
Amazfit app screenshots

Amazfit تصاویر برنامه

اگر Powerbuds تنها Amazfit دستگاه را در زندگی خود از این برنامه استقبال خواهد شد شما را با مقدار زیادی از صفرها و “هیچ داده ای در دسترس” پیام. صفحه اصلی توسعه داده شده است برای ساعت های هوشمند و هوشمند گروههای اما آن را کاملا بی فایده برای earbuds. تنها یک گزینه وجود دارد در دسترس – گل-مانند دکمه در گوشه سمت راست بالا است که فروشگاه ها تمام اطلاعات که Amazfit دستگاه می توانید ضبط.

دومین پانل لذت بردن از یک شبیه نگاه – شما نمی توانید تنظیم یک رویداد مهم یادآوری و یا اندازه گیری وزن نوزاد با خیال راحت و با دقت – شما با جنبه های اجتماعی Amazfit ارائه شده شما دوستان که با استفاده از دستگاه توسط این نام تجاری. نیز وجود دارد که مشخصات که در آن تمام تنظیمات Powerbuds می توان یافت مانند equalizer, به روز رسانی, و غیره.

Amazfit PowerBuds review

Amazfit Powerbuds قیمت زیر 100 دلار و با پیشنهاد شگفت انگیز عمر باتری و نه نادر ضربان قلب سنسور آنها را بسیار وسوسه انگیز پیشنهاد برای بسیاری از مردم است.

اگر شما برنامه ریزی در استفاده از آنها برای ورزش و در نتیجه عدم امکان استفاده از سنسور شما احتمالا قادر خواهید بود برای دریافت یک جفت دیگر با کمتر دست و پا چلفتی نرم افزار. با این حال برای کسانی که به دنبال به دست آوردن یک بیت از بینش اضافی در حال اجرا عملکرد PowerBuds در حال آشکار مقرون به صرفه.