ادعا, ارائه, از, گوگل, پیکسل 5 نشت یادآور صفحه 4

خوش آمدید به آنچه که به خوبی می تواند در نگاه اول گوگل صفحه 5. این کدها در زیر بر مبنای CAD شماتیک و نشان می د

توسط BASHARIATEMROOZ در 17 تیر 1399

خوش آمدید به آنچه که به خوبی می تواند در نگاه اول گوگل صفحه 5. این کدها در زیر بر مبنای CAD شماتیک و نشان می دهد که گوگل در آینده جمع و جور صفحه 5 می تواند مانند نگاه کنید.

از عقب از صفحه 5 به نظر می رسد بسیار بسیار شبیه به گوگل صفحه 4 با دوربین دوگانه در راه اندازی این صفحه 5 همچنین دارای یک اسکنر اثر انگشت خازنی - چیزی پیکسل 4 کاهش یافته است به نفع تشخیص چهره.

Possible CAD renders of Google Pixel 5 leak, reminiscent of Pixel 4

جلوی صفحه 5 ویژگی های یک عکاسی از خود دوربین تعبیه شده به روی صفحه نمایش از طریق یک سوراخ پانچ. بر اساس CAD اطلاعات صفحه 5 اندازه گیری خواهد شد 144.6x70.4x8mm - کمی کوتاه تر و باریک تر از صفحه 4.

در فوریه ما شاهد اولین ادعا ارائه گوگل صفحه 5 XL که شامل سه دوربین در عقب. اگر, ارائه, از صفحه 5 اثبات درست پس از آن ما می تواند به دنبال در دوربین های مختلف مشخصات مختلف صفحه 5 مدل - با یک حرکت به دور از هنجار.

Alleged Google Pixel 5 renders, image source: Pigtou Alleged Google Pixel 5 renders, image source: Pigtou
اتهام گوگل صفحه 5 ارائه منبع تصویر: Pigtou

گوگل هنوز به پرده اواسط محدوده صفحه 4a است که به تاخیر افتاده است پس ممکن است. این گوشی انتظار می رود که هر لحظه در حال حاضر در حالی که صفحه 5 را باید در ماه اکتبر و یا حتی ماه نوامبر. با این حال برخی از منابع نقطه ای به اکتبر پرده برای صفحه 4a که فشار نهایی صفحه 5 پرده و حتی بیشتر به عقب.

ما می دانیم بسیار کمی از صفحه 5. قوی ترین شایعه ما تا به حال تا کنون امتیاز به صفحه 5 با استفاده از یک پیکسل 765 به جای کامل بر روی گل سرسبد Snapdragon 865.

منبع 1 | 2tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن