همه مردم خود را پدر و مادر سالمند را به حال دور در حالی که آنها بوده ام جدا

خود را پدر و مادر مسن در معرض خطر به طوری که آنها نمی سمت چپ خانه و یا اجازه دهید هر کسی که در گذشته 10 هفته.

توسط BASHARIATEMROOZ در 17 خرداد 1399

خود را پدر و مادر مسن در معرض خطر به طوری که آنها نمی سمت چپ خانه و یا اجازه دهید هر کسی که در گذشته 10 هفته. به غیر از موارد زیر:

ریتا از درب بعدی

منظورتون که ریتا? شما می دانید ریتا از درب بعدی. او آمد و گفت که او قرار بود به فاصله در پایین درایو اما ما احساس احمقانه بنابراین او در آمد. اما او نمی ماند طولانی است. او رفت و مستقیما پس از او فنجان چای.

این تسکو تحویل مرد

خرید سنگین بود و پدر خود را به خانه های زیر چکش. او فقط پا به آشپزخانه برای نیمی از یک دقیقه و پذیرفته لیوان آب به من پیشنهاد چون من نمی خواهم به توان بی ادب. شما هنوز هم می تواند خود را نگه دارید رفتار.

بیل مک کی پسر

او در آمد اما تنها به این دلیل که او انجام برخی از کار بر روی گرمایش زمین ، شما به یاد داشته باشید ما تا به حال آن را نصب و آن را به یک کابوس. یک خطر است ؟ او را ؟ ما او را شناخته ام از او در خونین پوشک شما ارام apeth.

Lad از جاده

که لپ تاپ کار کرده است. من نمی دانم چرا شما آن را خریداری ما. به هر حال پدر خود را نمی تواند در خود ایمیل بنابراین ما خواسته است که پسر بچه سه درب تا اگر او می تواند بیش از یک نگاه. او آن را طبقه بندی شده اند در یک دقیقه ، شما باید با استخدام او در کار خود را.

Elsie که فقط در خارج از بیمارستان

فقیر Elsie او تا به حال یک زمان وحشتناک. او در برای که coronavirus آن ران او. او نمی توانست بیش از این گام به باغ بنابراین ما فقط به حال یک natter در آشپزخانه. Elsie خطرناک نیست. شما قوم فراموش بحث برخی از مزخرف. این همان در اخبار.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن