AirPods دریافت بدون درز سوئیچینگ بین دستگاه های اپل فضایی صوتی 3D صدا برای AirPods Pro

بسیاری از چیزهایی که اپل معرفی شده در آن آنلاین نطق اصلی WWDC امروز بسیار می رود اما این شرکت هنوز موفق به تعجب ما تا حدودی با به روز رسانی که در آینده به آن درست بی سیم از earbuds.

دوم-gen AirPods و AirPods نرم افزار را دریافت کنید یک تعویض خودکار بین دستگاه های ویژگی. این نیز آن را به Powerbeats, Powerbeats نرم افزار و Beats Solo Pro.

AirPods get seamless switching between Apple devices, Spatial Audio 3D sound coming to AirPods Pro

راه این کار این است که این هدفون را به طور خودکار سوئیچ ورودی صوتی است که بر روی دستگاه اپل شما با استفاده از و یا نیاز به استفاده از. اگر شما در حال گوش دادن به چیزی در آی فون خود را, اما شروع به پخش یک ویدئو در مک بوک خود را از earbuds را بصورت خودکار تغییر دهید. و اگر پس از آن شما می توانید یک تماس در آی فون خود را صدا تغییر خواهد کرد که. این همه برای تلفن های موبایل بسیار شسته و رفته و بدون درز ارائه شده است که تمام دستگاه های خود را ساخته شده توسط اپل.

این AirPods Pro نیز صورت 3D صدا که اپل تماس های فضایی. این را به شما بدهد 3D صدای فراگیر-مانند تجربه و به طور مداوم مجددا که در آن برای تلفن های موبایل مانند آنها در حال آمدن از – بر اساس موقعیت سر خود را نسبت به هر کدام از دستگاه شما اتفاق می افتد به استفاده از.

AirPods get seamless switching between Apple devices, Spatial Audio 3D sound coming to AirPods Pro

بنابراین اگر شما کج iPad خود را و یا سر خود را از earbuds را می دانم و تنظیم همه چیز به طوری که صدا همیشه به نظر می رسد از این جهت آن در نظر گرفته شد. این باید بهترین کار با فیلم, البته, و صدا ممکن است مانند یک حیله – اما در واقع مقدار زیادی بستگی به اجرای. اگر درست انجام شود می تواند شگفت انگیز در غیر این صورت فقط یک چیز خوب است.

برای لحظه ای که مشخص نیست که این ویژگی ها را رول به اپل هدفون فهرستی از طریق به روز رسانی نرم افزار, اما ما شما را مطلع.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de