ادوبی نسخه جدید ابزار سازمان Premiere Pro به نام تولیدات

ادوبی در حال راه اندازی یکی از ویژگی های جدید در Premiere Pro امروز به نام تولیدات ساخت آن را آسان تر برای کار

توسط BASHARIATEMROOZ در 26 فروردین 1399

ادوبی در حال راه اندازی یکی از ویژگی های جدید در Premiere Pro امروز به نام تولیدات ساخت آن را آسان تر برای کار بر روی این پروژه با چند نفر. ادوبی پیش نمایش این قابلیت در ساندنس گفت آن طراحی شده بود با فیلمسازان داشته باشید.

جدید محصولات پنل ارائه می دهد گوگل درایو-مانند تجربه تا معماران و طراحان می توانید به اشتراک گذاری دارایی های آسان تر است. چند ویراستاران می تواند کار بر روی این پروژه با استفاده از محلی و یا به اشتراک گذاشته شده ذخیره سازی و آن را به همه نشان می دهد تا بر روی یک فایل سیستم در داخل والاتر است. شما نمی نیاز به اتصال به اینترنت برای آن به کار می کنند.

محصولات را نشان می دهد تا به عنوان یک پنل داخل Premiere دادن به شما یک منظره هوایی از همه پروژه های شما به اینترنت دسترسی دارند و کسانی که در حال کار بر روی هر بخش از پروژه. آیکون نشان می دهد که چه نوع دسترسی شما را به یک پروژه است. برای مثال اگر شما یک آیکون قفل آن را به معنای کسی که "قفل" که پروژه بنابراین شما می توانید کار بر روی آن, و یا اگر شما یک قلم سبز آیکون در کنار یک پروژه به این معنی که شما می توانید ویرایش این پروژه است.

پروژه های در تولیدات شیر تغلیظ شده به کلیپ های توالی و سایر فایل های مربوطه اجازه می دهد تا برای سریع تر باز و صرفه جویی در زمان. ادوبی همچنین گفت که شما به راحتی می توانید استفاده مجدد از فایل های پروژه و همچنین, بنابراین شما می توانید به عنوان مثال نگاهی به جلوه های صوتی و یا گرافیک از پروژه های قبلی و رها کردن آنها را به یکی از جدید.

ادوبی پیش بینی این ویژگی های جدید خواهد بود ایده آل برای حرفه ای های خلاق کار بر روی "بزرگ پروژه های پیچیده" از جمله ویژگی های فیلم و یا تلویزیون را نشان می دهد. این شرکت فکر می کند ویژگی های جدید می تواند کمک به افزایش بهره وری و گردش صرف نظر از مقیاس پروژه ،

Adobe دارای ویژگی های مشابه موجود به نام تیم پروژه یک همکاری خدمات ابر که اجازه می دهد تا ویراستاران و گرافیک حرکت هنرمندان برای کار در یک واحد پروژه با استفاده از Premiere Pro, پس از اثر, مقدمه و کدبند رسانه ها به جای ایجاد رایج فایل های پروژه برای این برنامه های جداگانه. این سرویس اجازه می دهد تا معماران و طراحان کار یکپارچه در سراسر اثر و پس از Premiere Pro بدون دوباره رندر فایل های, هر چند از آن نیاز به اتصال به اینترنت و هزینه اشتراک. Adobe گفت که یک تیم پروژه می تواند تبدیل به یک پروژه مستقل فایل و اضافه شده به محصولات. تمام مشترکین به Creative Cloud برنامه های فردی خواهد شد که دسترسی رایگان به تیم پروژه تا مرداد 17.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن