4 دلایل عینک شنا اتلاف وقت است

شکل گنبد و معماری بقعه برای بازدیدکنندهها جذابیت دارد و البته اهالی رشت ارادت خاصی به این بقعه دارند. البته ف

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

شکل گنبد و معماری بقعه برای بازدیدکنندهها جذابیت دارد و البته اهالی رشت ارادت خاصی به این بقعه دارند. البته فراموش نکنید که قبل از ترک محل حتما از خاموش شدن آتش مطمئن شوید. پارک جنگلی سراوان ترکیبی از آرامش، هیجان و تماشای طبیعت وحشی را فراهم کرده است. کل منطقه سراوان جنگلی بکر و دست نخورده دارد. بخش باستانشناسی در زیرزمین یا سرداب ساختمان شامل اشیا، دستسازهها و یافتههای باستانی کل سرزمین گیلان است. قرار گرفتن دو ساختمان پست و شهرداری در دو ضلع میدان هارمونی خاصی ایجاد کرده است. اکثر جشنوارهها و مراسمها در کنار همین ساختمان تاریخی اجرا میشوند. آنجا میتوانید از امکانات تفریحی استفاده کنید، دور تالاب قدم بزنید و ماهیگیری کنید؛ بله تالاب عینک ماهیهای زیادی دارد تا جایی که اهالی رشت در روزهای آخر هفته قلاب به دست در کنار بخشهای عمیق تالاب عینک جمع میشوند. اینجا مقبره میرزا کوچک خان جنگلی است ملقب به سردار جنگل است که در بخشهای قبلی خانه و تاریخچه زندگی او معرفی شد.

This has been g en​er ated with GSA Conte​nt Gen erat or D em oversion.

یکی از جاهای دیدنی رشت که کمتر گردشگر غیرگیلانی از آن خبر دارد خانه ابریشمی است. متاسفانه در سالهای اخیر و با گسترش شهر رشت، پلهای خاکی و بدون پایه روی تالاب ساخته شد و همین کار باعث کاهش سطح آب و کمتر شدن پوشش گیاهی اطراف آن میشود. نوع بند قابل تنظیم و دارای وزن کمی است که باعث می شود در شنا کردن بسیار راحت باشید. کاروانسرای عباسی در دوران حمله روسها تبدیل به پادگان نظامی شده بود که همین کاربری نابجا باعث آسیب زیادی شد. برای گردشگرانی که از تهران به رشت میآیند توقف در ۴ تا از جاهای دیدنی رشت که همه نزدیک هم هستند یعنی پارک جنگلی سراوان، امامزاده هاشم، موزه میراث روستایی و کاروانسرای عباسی پیشنهاد میشود. زیارتگاه و مسجد خواهر امام در همه روزهای سال به روی زائران باز است. خانه ابریشمی را کلانتر رشت به نام حاج میر اسماعیل حاکمی ساخت اما بعدها توسط وراث در سال ۱۳۱۸ خانه به حاج میرزا احمد ابریشمی فروخته شد. این خانه در سالهای قبل از انقلاب به موزه تبدیل شد و بعد از انقلاب هم اشیا و داراییهای بیشتری به آن اضافه کردند. نام ابریشمی هم از همان موقع روی خانه ماند. پس اگر شما هم به فکر خرید یک عینک شنا باکیفیت و مناسب هستید؛ به شما پیشنهاد میکنیم که ادامه مطلب را بخوانید تا با نکات مهمی که هنگام خرید این وسیله کاربردی لازم است بدانید، آشنا شوید. Th is po st was cre ated by GSA Con᠎te​nt G᠎en᠎er ator DE᠎MO.

اگر عینک شنا راحت نباشد نمی توانید برای مدت طولانی شنا کنید و یک عینک ناراحت کننده برای کودکان و حتی بزرگسالان موجب می شود، دیگر به شنا کردن ایمن فکر نکنید. در انتخاب عینک شنا لنز و فریم بسیار قابل اهمیت بوده و با شناخت کامل نسبت به این دو مورد بهترین گزینه را می توانید خرید کنید. می توانید مادرتان را به یک کافیشاپ یا یک رستوران کوچک دعوت کنید. بدون آنکه نیاز باشد از اسپری ضد مه استفاده کنید به عبارتی بهتر بدون ایجاد کمترین دردسر، هنگام شنا در آب، عینک شنا دید خوب و کافی را برای شما ایجاد میکند. آب، هیچ مشکلی ندارد، مگر اینکه آغشته به کلر زیاد باشد. اما لازم به ذکر است که این کار نیازمند صرف هزینه و زمان بیشتری است. ولی اگر به دنبال عینک هایی با طول عمر بیشتر و دارابودن ویژگی های ممتاز هستید باید قیمت عینک شنا حرفه ای را بپردازید که مسلما برای شما کارایی بیشتری خواهد داشت. مهمترین ویژگی این عینک وزن مناسب آن است که تنها 40 گرم میباشد. عینک های سطح ابتدایی، ساخته شده برای شناگران مبتدی در تمام سنین، مقرون به صرفه و راحت هستند و دارای ویژگی هایی مانند قطعات سیلیکونی نرم در اطراف فنجان های چشم می باشند.

۲. فریم های کلاسیک که برای سطح آموزشی و رقابتی مناسب می باشند و پل بینی در بیشتر مواقع قابل تنظیم است. قاب (فریم) قسمت بدنه عینک شنا است که به صورت یک تیکه و دو تیکه دسته یندی می شوند. اندازه عینک بسیار مهم است؛ چراکه در صورت کوچک بودن، بر روی صورت شما جا انداخته و گاهی موجب درد در پشت سر یا روی پیشانی خواهد شد. این عینکها با درجه کیفی عالی، کش تنظیم اندازه روی صورت داشته و برای سنین 12 به بالا برای آقایان و خانم های ورزشکار مناسب میباشند. بند این محصول قابل تنظیم است و دارای پوشش ضدآب و ضدآلودگی بلبرینگ خواهد بود. عینک شنای تفریحی - ارزان و راحت: اگر قصد ندارید که هزینه زیادی را برای خرید عینک متحمل شود، این عینک ها میتوانند گزینه ای مناسب برای شما باشند. به خصوص اگر شنا کردن به دفعات انجام شود، وجود عینک شنا کاملاً ضروری است. قبل از اینکه برای خرید عینک شنا اقدام کنید ، لازم است ابتدا انواع این محصول را به خوبی بشناسید. جذابترین بخشهای موزه اشیا و اسکلتهای کشف شده از تپههای مارلیک رودبار، تالش و دیلمان است. از دیگر بخشهای جذاب موزه، سنگ قبرهای دوران اسلامی، لوازم ساخت و تولید ابریشم، دخانیات، زینسازی، انواع چراغهای نفتی و روغنی، سکههای باستانی، آلات موسیقی گیلانی و محلی، کتیبهها و زیروآلات است.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن