120W Xiaomi شارژر به کار گرفته شده در فیلم کوتاه

اوایل سال گذشته Xiaomi دقیق یک 100W سوپر شارژ و توربو شارژر و صحبت بیشتر در مورد این فوریه. در حال حاضر این شرکت به نظر می رسد آماده سازی حتی یک شارژر سریع تر است که می تواند دیده می شود به طور خلاصه در این ویدیو:

شارژر MDY-12-ED, حداکثر خروجی 120W زمانی در 20V (حداکثر تعریف شده توسط USB Power Delivery). تفاوت با قبلی شارژر است که در حال حاضر جاری می رود تا به 6A (رسمی مشخصات صدر در 5A).

دیگر شارژ سرعت پشتیبانی می شوند و همچنین با شروع از متوسط 15W و رفتن به 120W. در اینجا هنوز هم عکس بنابراین شما می توانید یک نگاه بهتر در پشتیبانی از حالت های:

Label with details of the 120 W charger

برچسب با جزئیات از 120 W شارژر

بازگشت هنگامی که Xiaomi اذیت شد 100W شارژر (که هرگز منتشر شده به مصرف کنندگان) آن ادعا کرد که آن را می توانید به طور کامل شارژ از 4000 میلی آمپر باتری تنها در 17 دقیقه. این یکی به احتمال زیاد خواهد شد سریع تر (vivo می گوید آن را می توانید آن را در 13 دقیقه).

اما این فراتر از گوشی های – 120W باید به اندازه کافی برای لپ تاپ قدرتمند و همچنین (جدید Mi نوت بوک شاید؟).

منبع 1 | منبع 2

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>