سامسونگ ممکن است نمایش گذاشتن Galaxy Z برابر 2 در آگوست 5 بستهای رویداد پس از همه, اما هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از سخت افزار است که به انتظار برای دریافت رسمی در این مناسبت. در کنار این دو Note20 اعضای خانواده Galaxy Z تلنگر 5G و شاید این کهکشان دیده بان 3 ما نیز بنا به گزارش ها ببینید نه یکی بلکه دو قرص بالا پایان در حال راه اندازی هر دو به نام Galaxy Tab S7.

مطبوعات رندر از S7 به بیرون درز کمتر از 24 ساعت پیش و در حال حاضر می آید اطلاعات جدید در مورد بیومتریک. وجود خواهد داشت دو اندازه از تب S7, 11″ و 12.4″ فقط در مورد شباهت به iPad Pro خط به نظر می رسد به اندازه کافی برای متقاعد کردن شما که سامسونگ فکر می کند این قرص رقبای اصلی هستند.

11-inch Samsung Galaxy Tab S7 won't have an in-display fingerprint sensor

کوچکتر 11″ تنوع را ظاهرا باید در نمایش اسکنر اثر انگشت به جای امید بستن به رفتن با خازنی راه حل نصب شده در داخل دکمه پاور در سمت. بزرگتر 12.4″ قرص این ورزش خواهد شد نوری در-نمایش سنسور و معلوم نیست به چه دلیل این تمایز ممکن است. آن نیز شناخته شده نیست در این لحظه اگر تب S7+ را دریافت کنید یک سنسور نوری (مثل اکثر گوشی های تلفن همراه) و یا سونوگرافی یکی (مثل سامسونگ گل سرسبد گوشی).

در غیر این صورت دو اندازه انتظار می رود که بسیار مشابه است. آنها مجهز به تازگی اعلام کرد Qualcomm Snapdragon 865+ چیپ ست با 5G و S Pen پشتیبانی پخته شده در. این S7+ یک 10,090 میلی آمپر باتری در حالی که S7 دهکدهای را با یک 7,700-7,800 میلی آمپر همراه است. صفحه نمایش باید AMOLED و سخنرانان “تنظیم توسط AKG”. نه مدل خواهد شد و هر گونه مقاومت در برابر آب ،

منبع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de