10 مترجم صوتی برتر

آیا تا به حال به شگفتی های تکنولوژی فکر کرده اید؟ ما اغلب خیلی با استفاده از دستگاه های خود مشغو

توسط BASHARIATEMROOZ در 2 آبان 1399
آیا تا به حال به شگفتی های تکنولوژی فکر کرده اید؟ ما اغلب خیلی با استفاده از دستگاه های خود مشغول هستیم تا بفهمیم که عالی هستند. با این حال ، هر از گاهی ، در اینترنت با دستگاه هایی روبرو می شویم که قبلاً هرگز ندیده بودیم ، اما بلافاصله می دانیم که چقدر مفید خواهند بود. چه کسی در سفر باشد و چه به یک دستیار زبانی احتیاج داشته باشد و یا در تلاش برای ایجاد یک ارائه تجاری باشد ، می تواند یک برنامه خوب یا دستگاه مناسب برای کمک به آنها پیدا کند. دستگاه های بسیار مفیدی در آنجا وجود دارد که تصمیم گیری در مورد یک دستگاه دشوار است.

نیاز به ترجمه:

در دنیای 7 میلیارد نفری ، ارتباط ماندن تنها راه پیشرفت است. با این حال ، موانع زیادی برای برقراری ارتباط وجود دارد. در گذشته ، فاصله بین مردم به این معنی بود که آنها نمی توانند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند یا برای انتقال یک پیام به مدت زمان طولانی احتیاج دارند. اما با پیشرفت همه چیز اهمیت مسافت متوقف شد و برقراری ارتباط با دیگران آسان شد. امروز می توانید متنی را از انگلستان برای شخصی در استرالیا ارسال کنید و آنها ظرف چند ثانیه آن را دریافت می کنند. آنها همچنین می توانند در چند ثانیه آینده پاسخی برای شما ارسال کنند. شرایط خاصی لازم نیست. برای دریافت سیگنال لازم نیست به بالای کوه بروید. اما سد زبان هنوز هم می تواند مشکلاتی را برای افرادی که مایل به برقراری ارتباط با یکدیگر هستند ایجاد کند. با این حال ، وجود ترجمه به این معنی است که موانع زبانی نمی توانند مردم را برای مدت طولانی از هم دور کنند. خواه به مترجمان کمک و یا به دستگاه های ترجمه اعتماد کنید ، می توانید از سد زبانی عبور کنید و به راحتی با دیگران ارتباط برقرار کنید.

10 مترجم صوتی برتر:

برخی از افراد ترجیح می دهند برای جلساتی که همه در آن به زبان دیگری صحبت می کنند ، کارشناسان زبان استخدام کنند ، در حالی که دیگران ترجیح می دهند از دستگاه هایی برای ترجمه بومی های مختلف استفاده کنند. در اینجا 10 مترجم صوتی برتر وجود دارد که می توانید آنها را بخرید و در شرایطی که مانع زبانی مانع برقراری ارتباط آزادانه مردم با یکدیگر می شود استفاده کنید:
  1. Ambibull Smart:
این دستگاه مقرون به صرفه برای شرایط خاص مناسب است. این یک گوشی است که با تلفن شما متصل می شود. شما باید برنامه را بارگیری کنید. این صدا را هنگام تماس از طریق تلفن ترجمه می کند.
  1. ILI آفلاین:
اگر به دنبال دستگاهی هستید که به اینترنت متکی نباشد ، این انتخاب مناسب شماست. اما در حال حاضر فقط از انگلیسی ، اسپانیایی ، ژاپنی و ماندارین پشتیبانی می کند. با این حال ، با استفاده از این زبان عامیانه کاملاً دقیق است.
  1. Iflytek Easy Trans:
این وسیله گران قیمت برای کسانی که به چین سفر می کنند ایده آل است. همچنین به مردم اجازه می دهد از ترجمه تخصصی کامپیوتر و علائم عکس بگیرند و به آنها می گوید چه مواد تشکیل دهنده ای در نوشیدنی آنها وجود دارد. با این حال ، به دلیل قیمت بالای آن ، قطعاً از بین اکثر موارد انتخاب ترجیحی نیست.
  1. مشتاقانه فوری:
این با دقت 95٪ خود یکی از بهترین مترجمان موجود است. این برنامه همچنین از اردو و هندی پشتیبانی می کند ، که برای افرادی که همیشه در حال حرکت هستند و به انواع زبان ها نیاز به کمک دارند ، یک امتیاز اضافی است.
  1. Birgus قابل حمل:
این زبان از 52 زبان پشتیبانی می کند و متن نوشتاری و همچنین خروجی گفتار را فراهم می کند. به همین دلیل ، این یک ابزار آموزشی شگفت انگیز نیز محسوب می شود. کمتر از نیم ثانیه طول می کشد تا نتایج در صفحه نمایش خود نشان دهد.
  1. مترجم زبان Pocketalk:
برای مسافران مکرر ، این وسیله شگفت انگیز دیگری است که از 74 زبان پشتیبانی می کند. اما بزرگترین دلیل محبوبیت آن این است که به عنوان مترجم صدای دو طرفه کار می کند. با این کار کاربران می توانند در طول سفر خود با خارجی ها مکالمه واقعی داشته باشند.
  1. CM Smart Instant Language Translator :
اگرچه این زبان فقط از 42 زبان پشتیبانی می کند ، اما عمر باتری آن طولانی است. با استفاده مداوم باتری دو هفته دوام می آورد. 180 روز در حالت آماده به کار ادامه خواهد داشت. این بدان معنی است که مردم نگران شارژ منظم دستگاه نیستند.
  1. مترجم زبان هوشمند Pulomi Easy Trans:
روش ساده ترجمه این است که این موضوع باعث محبوبیت کاربران می شود. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که در حین صحبت دکمه را نگه دارید. پس از اتمام کار ، فقط رها شوید ، دستگاه ترجمه را با صدای بلند صحبت می کند. این وسیله خوب دیگری برای یادگیری زبان بومی خارجی است.
  1. یادگیری Roful:
این شخص می تواند گفتار فرد را از فاصله دو متری انتخاب کند. برای ارتباط با برنامه تلفن می توانید از بلوتوث استفاده کنید که به شما امکان می دهد کلماتی را که می شنوید شخصی صحبت می کند بخوانید.
  1. SSK دستی:
دقت 98٪ باعث برجسته شدن این دستگاه نسبت به بقیه می شود. اما اینکه این برنامه به برنامه تلفن متصل است و به خودی خود پشتیبانی زیادی نمی کند ، می تواند برای برخی از کاربران ناامید کننده باشد. همچنین به شارژ مکرر نیاز دارد که ممکن است برای مسافران دشوار باشد. فناوری مترجم صدا و کاهش صدا این دستگاه قابل توجه است و در حال حاضر از 86 زبان پشتیبانی می کند. وقتی برنامه بهتر شد ، قطعاً یکی از بهترین مترجمان بازار خواهد بود.
در بحث کمک های زبانی گزینه های زیادی برای مسافران وجود دارد. اما مهم است که به یاد داشته باشید که نمی توانید تمام وقت به برنامه ها و دستگاه ها اعتماد کنید. در صورت نیاز به کمک زبان با اسناد رسمی ، باید با کارشناسان واجد شرایط در تماس باشید. یک دلیل وجود دارد که آنها را متخصص می نامند. آنها بیش از هر کس دیگری در مورد رشته خود اطلاع دارند. بنابراین ، بهتر است در مواقعی که گیر افتاده اید از آنها کمک بگیرید زیرا هیچ دستگاهی قادر به ترجمه ترجمه اسناد رسمی شما نیست.
آخرین مطالب