چرا از پنل های فایبر سمنت برد استفاده کنیم؟

چرا از پنل های فایبر سمنت موفقیت استعمال کنیم؟ چه در منزل و چه در محل کار شما، مناطقی وجود دارااست که مستعد خی

توسط BASHARIATEMROOZ در 27 شهریور 1401

چرا از پنل های فایبر سمنت موفقیت استعمال کنیم؟

چه در منزل و چه در محل کار شما، مناطقی وجود دارااست که مستعد خیس شدن و مرطوب شدن هستند. این می تواند باعث به چگالی و رطوبت شود که وقتی حادثه می افتد که هوای گرم و مملو از رطوبت کلیدی سطح ها سردتر تماس پیدا کند. بخش اعظمی از مردمان رطوبت را در منزل های خویش تجربه کرده اند، حیاتی مطالعه اخیر نشان می دهد که بیش از 600000 نفر در سراسر ایران در منزل هایی با دیوارهای مرطوب زندگی می کنند. علاوه بر این که رطوبت به دکوراسیون داخلی شما زخم می رساند و فضایی نامناسب تولید می کند، می تواند مشکلات سالمی طولانی مدتی را هم به ملازم داشته باشد. به این دلیل، جلوگیری از رطوبت قبل از اینکه زمان نشر پیدا کند، حساس است. در نیل سازه ( https://nilsazeh.com/)، ما کارگزاری تخته های فایبر سمنت موفقیت دارای کیفیت بالا را سفارش می کنیم.، علی الخصوص برای ساکنین نواحی شمالی و جنوبی ایران. اجرای فایبرسمنت برد در همین بخش ها تضمین رهایی از رطوبت استhttps://nilsazeh.com/wp-content/uploads/2022/06/نمای-فایبر-سمنت-برد-بهتره-یا-ترمووود-2.jpg

 

چرا از پنل های فایبر سمنت موفقیت استعمال کنیم؟

پنل های فایبر سمنت پیروزی روشی خوب به جهت محافظت و تقویت دیوارها در مناطق مرطوب و مرطوب هستند. فایبر سمنت پیروزی از تخته های سیمانی ساخت شده است که می تواند برای مقاصد داخلی یا خارجی ساختمان به کارگیری شود و یک لایه زیرین ایده آل به جهت گوشه و کنار های حمام و دوش، میز کار، کفپوش و انواع کاربردهای دیگر است.

علاوه بر این، پنل های فایبر سمنت به راحتی قابل نصب، برش و بستن با پیچ میباشند و در نتیجه هزینه های فعالیت و زمانه کارگزاری پر سرعت کمتر می یابد. همجنین قیمت فایبر سمنت برد نسبت به بقیه مصالح به جهت شما ارزان خیس خواهد بود.

مزایای به کار گیری از فایبر سمنت موفقیت در ساختمان

1) فایبرسمنت پیروزی این تخته های سیمانی سفت و دشوار از سیمان پرتلند، سنگدانه و مش شیشه ای ساخته شده اند که تراز فوق العاده طاقت فرسا و بادوامی را فراهم می کند که می تواند در برابر رطوبت طولانی مدت مقاومت کند. این تخته را می قدرت دارای به کار گیری از یک چاقوی ساده و یک اره صاف برش داد و برای تمیز کردن حاشیه پس از برش به عمل مقداری نیاز دارد.

2) فایبر سمنت پیروزی یک تخته سیمانی منعطف است که اساسی توری فیبر مقاوم در برابر قلیایی تقویت شده هست و برای استفاده در اطراف ستون‌ها، طاق‌ها، دیوارهای منحنی، سقف و هر جایی که تراز منحنی یکنواخت آیتم نیاز هست ایده‌آل است.

3) لایه زیرین فایبر سمنت موفقیت به تیتر زیرسازی کاشی و سرامیک در کف، کانتر و حمام به کارگیری می شود. این یک تخته سفت ساخته شده از سیمان پرتلند، سنگدانه و مش شیشه است که به آن اجازه می دهد در معرض رطوبت طولانی مدت مقاومت کند.

4) کاملاً در برابر حشرات و پوسیدگی مقاوم است.

5) رطوبت اثر گذاری مقداری بر سایدینگ الیاف سمنت دارد.

6) اگر در کنار دریا زندگی می کنید، محصولی ایده آل برای نما میباشد چون به خوبی اساسی نمک دریا رویا رویی می کند.

7) نمای فایبر سمنت پیروزی ظاهری شیک و ایده آل دارد..

8) به لطف در برابر آتش ایستادگی دارد. از آنجایی که حدود 90 % از ماسه و سیمان تشکیل شده است، نمی سوزد.

9) فوق العاده بادوام است پس از گردباد مانند سایدینگ وینیل، فرورفتگی های بزرگی در نمای فایبر سمنت موفقیت پیدا نخواهید کرد.

10) در شرایط آب و هوایی شدید، نمای فایبر سمنت پیروزی یک انتخاب عالی برای مراقبت از منزل شما است.

11) همه محصولات از فناوری نصب آسان که میخ یا این که پیچ را به حاشیه نزدیک‌تر می‌کند. علاوه بر این، فایبرسمنت موفقیت به استدلال جذب آب دوچندان ذیل در برابر رویش کپک و کپک مقاومت می کنند. نمای فایبر سمنت <span class=changed>موفقیت</span> <span class=changed>به جهت</span> ساختمان

[caption id="attachment_1098" align="aligncenter" width="808"] نمای فایبر سمنت پیروزی به جهت ساختمان[/caption]

آیا فایبرسمنت موفقیت آب را جذب می نماید یا این که پوسیده می شود؟

به عامل ادغام سیمان پرتلند، سنگدانه و مش شیشه، فایبرسمنت موفقیت دارای مقدار جذب آب بسیار پایینی است. در واقع، آنها کمترین میزان جذب آب را در فی مابین بقیه تخته های سیمانی به دست آورده اند که قابلیت و امکان اتصال کاشی بهتر را فراهم می کند. همین بدان مفهوم هست که فایبر سمنت موفقیت در برابر جراحت آب، پوسیدگی یا پیچ خوردگی مقاوم میباشند و دوام بیشتری را تضمین می کنند. علاوه بر این، همین پنل های فایبر سمنت ضد یخ زدگی و مقاوم در برابر آتش هستند.

چه در باطن و چه در خارج خانه، افزودن این عایق سفت و طاقت فرسا به شما یاری می نماید از اموال خود در برابر آسیب آب، کپک و پوسیدگی مراقبت کنید.

 

 

آخرین مطالب