کرم مرطوب کننده و کرم آبرسان [300+ محصول] برای انواع پوست صورت – روژه

در مورد این سوال نیز، بله، ایده آل ترین حالت برای استفاده از این دو محصول به این صورت است که ابتدا از آبرسان برای پوست استفاده کنید سپس با خرید کرم مرطوب کننده مناسب به حفظ بهتر و بیشتر آب در پوست کمک کنید. کرم مرطوب کننده تیوپی کیو وی حاوی گلیسیرین، محصولی با کیفیت مناسب برای پوستهای حساس و بسیار خشک است. همچنین برای پوستهایی که به لحاظ ژنتیکی چرب هستند، کرمهای مرطوب کننده فاقد چربی بهترین گزینه محسوب میشوند. از آنجایی که این مدل کرمها فاقد چربی هستند، چربی پوست را تشدید نمیکنند، علاوه بر این رطوبت فوقالعادهای به پوست میرسانند.

اگر پوستتان بسیار خشک است و از شدت خشکی دچار ترک و خارش شده و یا دچار التهاب و قرمزی شده است، کرمهای مرطوب کنندهای که حاوی آلوئه ورا و بابونه هستند، گزینههای خوبی به شمار میآیند. اگر پوستی حساس دارید محصولی فرانسوی به نام لاروش پوزای LA ROCHE POSAY مرطوب کنندهای سبک و فاقد چربی برای پوستهای حساس است که سبب آبرسانی نیز میشود. به همین علت باید حتما از کرم های فاقد چربی استفاده کنید. پوستهایی که بسیار خشک و پوسته پوسته شدهاند، بایستی هم از کرم مرطوب کننده و هم آبرسان استفاده کنند. می توان گفت مرطوب کننده و آبرسان در کنار دسته بندی کرم دور چشم جزو پر طرفدار ترین و پر فروش ترین دسته از محصولات مراقبتی پوست هستند.

کرم مرطوب کننده مدل سیکالفت از کمپانی فرانسوی اون، با بافت نرم و سبک جزو محصولات بینظیری است که برای پوستهای حساس و آسیب دیده پیشنهاد میشود. قیمت کرم مرطوب کننده تحت تاثیر برندهای داخلی، خارجی، انواع مدلهای آن، ترکیبات و مواد تشکیل دهنده آن است. درصد بیشتر ترکیبات این کرمها را بایستی آب تشکیل داده باشد. هرچه میزان ویتامینها و عصارههای طبیعی در این محصول بیشتر باشد، مرغوبتر بوده و قیمت بالاتری دارد.

اما در مورد پوست مسئله پیشگیری نسبت به سایر روشهای درمانی ارجحیت دارد. تمام این ویژگی هایی که گفتیم به کنار فقط بدیش اینکه یکم توی ایران سخت گیر میاد اما کار نشد نداره و ما تمام سعیمون رو میکنیم که توی فروشگاه بادومی موجودش کنیم. اگر میخواهید تاثیر سیگار نکشیدن را بر روی پوست خود ببینید پیشنهاد میکنم فقط یک ماه سیگار را کنار بگذارید تا ببینید چگونه پوست کدر و بیرنگ شما تبدیل به پوستی براق و صورتی رنگ خواهد شد.

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت کرم مرطوب کننده خاویار لدورا.