کتاب کودکانه

یکی از روش های تقویت زبان در کودکان استفاده از کتاب های کودکانه ای است که به زبان های مختلف نوشته شده اند. این کتاب ها را می توانید از کتاب فروشی ها تهیه کنید. اما از آنجا که کودکان تمایل زیادی به خواندن کتاب های چاپی ندارند و اغلب آن ها علاقه شدیدی به در دست گرفتن دستگاه هایی مانند تبلت و گوشی های موبایل دارند، بنابراین کتاب های کودکانه ای که به صورت نسخه های الکترونیک هستند، می توانند گزینه مناسب تری برای این کودکان باشند.

کتاب کودکانه معمولا دارای تصاویر جذاب برای جلب توجه کودکان هستند. این کتاب ها را می توانید با مرجع به سایت هایی که مخصوص فروش نسخه های اورجینال این کتاب ها هستند تهیه کنید.

سعی کنید کتاب هایی را برای کودکان تهیه کنید که از کیفیت بالایی برخوردار بوده و تصاویر آن کاملا متناسب با روحیه کودکان باشد.

کتاب کودکانه
کتاب کودکانه

کتاب های کودکانه اورجینال را از کجا بخریم؟

سایت های مختلفی مانند آمازون نسخه های الکترونیک کتاب های مختلف را به فروش می رسانند. کتاب های کودکانه نیز به زبان های مختلف در این سایت یافت می شوند. اما خرید این کتاب ها در صورتی است که شما کارت بانکی داشته باشید که بتوانید با استفاده از آن از این سایت خرید کنید. بنابراین بهترین راه پیدا کردن سایتی است که این نسخه ها را بدون نیاز به داشتن این کارت های بانکی در اختیار شما قرار دهد. پیشنهاد ما به شما مراجعه به سایت ایبوک رالی است.

ایبوک رالی کامل ترین منبع فروش کتاب های کودکان زبان اصلی است…

ایبوک رالی آرشیو برگی از کتاب های مختلف را در خود جای داده است. برای شروع وارد صفحه اصلی سایت ایبوک رالی به آدرس https://ebookrally.ir شوید. اگر به دنبال یک کتاب کودکانه خاص با نامی مشخص هستید که با وارد کردن نام آن می توانید جست و جو را ادامه دهید. در غیر اینصورت با اضافه کردن اسامی مانند child، babyو یا kind به همراه book و سپس جست و جوی آن ها لیستی از کتاب های کودکانه برای شما به نمایش در می آید. تصاویر این کتاب ها در قسمت راست دیده می شود. این کتاب را با کلیک کردن بر روی گزینه افزودن به سبد خرید انتخاب کرده و هزینه آن را به صورت آنلاین پرداخت کنید.

کتاب الکترونیکی
کتاب الکترونیکی

بن تخفیف هدیه ایبوک رالی به کودکان شماست…

در سمت چپ کتاب هایی مه پس از جست و جوی نام آن ها برای شما به نمایش در می آید، برای هر کتاب قیمتی را به همراه بن تخفیف مشاهده می کنید. گزینه آبی رنگ، بن تخفیفی است که در هر خرید به شما داده می شود. میزان بن تخفیف بر روی هر کتابی متفاوت است. این تفاوت به دلیل فرمولی است که ایبوک رالی برای این بن تخفیف در نظر گرفته است. مبلغ بن تخفیف ۲۰ درصد هزینه کتابی است که شما خریداری می کنید. به عنوان مثال برای یک کتاب ۱۸ هزار تومانی، یک بن تخفیف ۳۶۰۰ تومانی به شما داده می شود. این بن تخفیف را می توانید تا یک ماه بعدی در خریدهای خود مورد استفاده قرار دهید.

کتاب های ابیوک رالی را با تخفیف ۸۰ درصدی دریافت کنید…

ایبوک رالی هنگامی که کتابی را در سایت خود موجود می کند، پس از تبدیل قیمت آن به تومان ۸۰ درصد از مبلغش را کم کرده و در اختیار کاربران قرار می دهد. این فرمولی است که ایبوک رالی بر روی تمام کتاب های خود اعمال می کند. کتاب های کودکانه نیز از این تخفیف برخوردارند.

کتاب های کودکانه کمیاب را به سایت ایبوک رالی سفارش دهید…

موضوعی که در اینجا مطرح است، خرید کتاب های کودکانه ای است که در سایت ایبوک رالی وجود ندارد. بنابراین شما پس از جست و جو با گزینه ای به نام سفارش کتاب رو به رو می شوید. برای سفارش کتاب باید لینک دانلود و خرید آن کتاب را داشته باشید تا بتوانید در بخش سفارش وارد کنید. در صورتی که جزئیات بیشتری مد نظر شماست نیز می توانید در بخش مربوطه وارد کنید. پس از آن سفارش خود را به تیم ایبوک رالی ارسال کنید.

اکنون تیم ایبوک رالی به لینکی که شما ارسال کرده اید مراجعه کرده و قیمت این کتاب را بر اساس فرمولی که در بالا گفته شد، محاسبه می کنند. این سایت قیمت را به شما اعلام می کند. شما با پرداخت هزینه باید منتظر باشید تا در عرض ۱۲ ساعت ایبوک رالی این کتاب را تهیه کرده و لینک دانلود آن را در اختیار شما قرار دهد.

میزان تاخیر در دریافت لینک دانلود بستگی به سایتی دارد که ایبوک رالی، کتاب را از آن خریداری می کند.

source

دیدگاهتان را بنویسید