کاربرد ورق گالوانیزه در صنایع خانگی و شیمیایی آرتان پرس

این کمپانی مجهز به آزمایشکاه های پیشرفته در بخش های شیمی، گزینش خاصیت مکانیکی، کوانتومتری، متالوگرافی و سالت ا

توسط BASHARIATEMROOZ در 28 آبان 1401
این کمپانی مجهز به آزمایشکاه های پیشرفته در بخش های شیمی، گزینش خاصیت مکانیکی، کوانتومتری، متالوگرافی و سالت اسپری است. اصلی دارا بودن همین آزمایشگا ه های مدرن و مجهز تولیدات این کارخانه در همین آزمایشگاه ها آیتم سنجش کمی و کیفی دقیق قرار می گیرند. ضخامت همین صفحه ها نخ نما بوده و به صورت رول فرم در عرض های 100 و 125 میلی متری به خریدار عرضه می شوند. در اینجا که تلاش می کنیم دیتاها جامعی درباره ورق آهن در اختیار همراهان عزیز قرار دهیم، به باز‌نگری پنج گونه از انواع ورق های آهن می پردازیم. دسته‌بندی نشده در این مقاله به بررسی کلیه نکاتی که رعایت آن‌ها به جهت رنگ آمیزی ورق الزامی است، می‌پردازیم. به علاوه، طرز و روند انجام این عملیات، ویژگی‌ها گونه های رنگ مخصوص ورق گالوانیزه و غیره را نیز بیان می‌کنیم. به همین استدلال درصورتیکه در مجاورت رطوبت باشد، به شتاب واکنش دیتا و اکسید می‌شود. لازم به ذکر میباشد که اکسید بر روی بر مغایر اکسید آهن، سپید رنگ بوده و ظاهری مشابه شوره دارد؛ به همین دلیل، به “اکسید روی” تشکیل شده در ورق گالوانیزه، شوره سفید نیز می‌گویند.

شوره های سفید چه تاثیراتی بر بر روی ورق گالوانیزه دارند؟

عکس اجرایی در تحت مربوط به پوشش سقف ویلا به رخ سه طبقه‌ای حیاتی ورق چرمی کلاسیک تایلی پرسی می‌باشد. همین ورق ها به مهربانی در بدنه خودرو های سبک و سنگین گزینه استعمال قرار می گیرد. از آنجایی که این ورق ها قدمت و دوام دوچندان لطف دارا هستند مورد مناسبی برای خودروسازی هستند. در رننگهای محلول علاوه بر حالت جوی مهارت رنگ پاشی هم در کیفیت نهایی فرآورده رنگ شده تأثیر به سزایی دارد. این آیتم باعث شده تا خیلی از افراد در سازه های خویش از آن استفاده کنند. متوسط طول قدمت همین محصول حدود 20 تا 30 سال تخمین زده شده هست و هزینه مراقبت و تعمیرات آن مضاعف ذیل است. در تولید ورق رنگی، از ورق گالوانیزه به عنوان ورق اساس به کار گیری می شود و همین ورق های رنگی اصلی بعد ها استاندارد ورق های گالوانیزه هستند. طبق معمول ورق های گالوانیزه دارای رول هایی به عرض 100 و 125 سانتی متر بوده که این مقدار برای ورق های رنگی نیز درست گو است. مقاومت بالا در علیه ضربه و نور و کارگزاشتن سریع و آسان، از مهمترین ویژگی های ورق رنگی پالرمو محسوب می شود. رزین ذوب شده، در مرحله فلز همجوش شده و تولید سطحی یکدست ، ضخیم و مقاوم می کند. نتیجه عمل سطحی قشنگ و براق حیاتی مقاومتی خوب در مقابل مواد شیمیایی، خراش و پوسته شدن و سه برابر مقاوم خیس از رنگ های پایه حلال می باشد. این به خاطر اینست که قطعه کار به زمین وصل شده هست (یعنی بار منفی دارد) در نتیجه ذرات را مانند آهن ربا به خویش جذب می نماید و رنگ به همگی تراز ورق می چسبد. درروش الکتریکی، نیاز به سرمایه گزاری زیادی داشته و همینطور حیاتی توجه به مصرف الکترولیت ها، از حیث اقتصادی توجیح پذیرنیست.
  • وزن ورق رنگی گالوانیزه یک عدد از شاخصه های موثر بر روی بها آن می باشد و شما همراهان عزیز می توانید در هر چه جایی که هستید، وزن آن را کلیدی فرمولی که به شما تدریس می دهیم آنالیز کنید.
  • که از مواد طبیعی نظیر سیلیس و اکسید فلزات در اندازه­های گوناگون بهره می­گیرد.
  • نکته دیگری که بایستی در زمان خرید ورق های گالوانیزه بایستی به آن توجه داشت، رخ ظاهری آن است.
  • سومین چیزی که آیتم نیاز ما به جهت تحلیل وزن است، ضخامت یک ورق گالوانیزه می باشد و یک عدد از اهمیت ترین پارامترها در ارزش دهی به یک ورق است.
  • هر یک از این ورق ها در صنایع مختلف و ساخت و سازها و طراحی دکوراسیون داخلی کاربرد یگانه به خود را دارند.
  • این ورق ها به برهان زیبایی، مقاومت بالا و بها مقرون به صرفه در حوزه تولید سقف های شیروانی و همچنین ساخت ساندویچ پنل کاربرد دارند.
تا مهم خرید یک ورق مهم میزان مرغوب بودن از همین جور ورق به کار گیری نمایید. به همین منظور می توانید اهمیت تماس با کارشناسان ما از ارزش گونه ورق آیتم لحاظ خود اطلاع کسب نمایید. نوع فرم شده ذوزنقه نوعی یگانه از این خانواده می باشد که مصارف متعدد صنعتی و ساختمانی دارد. در این نوع بر بر روی ورق رنگی که از اساس از این گونه فولاد نشکیل شده است، رنگ کوره ای و پشت آن پرایمر افزوده می شود و در غایت همین جور به فرم ذوزنقه ای و سینوسی ایجاد و روانه بازار می شود. میلگرد کلاف در دو مدل کلاف بی آلایش و کلاف آجدار در بازار عرضه می‌شود. از پاراگراف کاربردهای میلگرد کلاف می‌توان به ساختمان‌سازی، سیم بکسل، سیم خاردار، خرپا، صنعت های جوشکاری، زنجیر فلزی، صنعت های فنرسازی و... چرا که شرکت های ایجاد کننده ورق گالوانیزه برنامه بلند مدت و جامعی را به جهت صادرات به اقصی نقاط عالم در نظر نگرفته بودند و برنامه کوتاه مدت تامین ورق های مرز و بوم های مجاور لطمه فراوانی را به آن ها وارد کرد. حال پس از آن که توانستیم وزن یک ورق گالوانیزه را آنالیز نماییم به جهت تحلیل ارزش باید چه کاری انجام دهیم؟ اکنون فعالیت شما راحت است. بر حسب وزنی که محاسبه کرده اید در فی مابین فروشندگان، دنبال بها های اساس برای این وزن بگردید و به راحتی قیمت را دریابید. برای مثال درصورتیکه ورق حیاتی ضخامت 2 میلی متر دارید و وزن آن را نیز چک کرده اید حال در دربین محصولات سوله کاشان دنبال ارزش ورق های گالوانیزه حساس ضخامت 2 بگردید و مشاهده کنید که هر کیلوگرم آن چقدر قیمت دارد.

بیشترین عرض موثر در

معمولاً برای زیباسازی از همین متاع به کار گیری می ‌شود و بها آن‌ نسبت به سایر محصولات شبیه فراتر است. اهمیت این‌ اکنون به برهان قدیمی بودن عمده از سایز محصولات استعمال می ‌شود. ورق رنگی طرح ذوزنقه یکی از نواع ورق‌های رنگی هست که برای ایجاد سقف‌های شیروانی، دیوار و پوشش سوله مورد استعمال قرار می‌گیرد. از ویژگی‌های این کالا می‌توان به بها تحت ورق، مقاومت بالا و کارگزاشتن آسان و سرعت بالا اشاره کرد.

انواع رنگ های متداول ورق های رنگی و طرح های فرم دهی آنها

از آن جا که سلیقه ها و نیازهای متفاوتی دربین اشخاص وجود دارد، گونه های گوناگونی از ورق های شیروانی تولید می شود. همچنین به برهان همین که شاهد ترقی روزافزون دانش و تکنولوژی هستیم می اقتدار گفت در هم اکنون حاضر از متریال های گوناگونی برای تولید ورق های شیروانی یاری گرفته می شود. کلیدی توجه به کاربرد ورق های گالوانیزه، از ورق هایی حیاتی ضخامت های مختلف استفاده می شود. یکی از مهمترین ویژگیهای این گونه ورق مقاومت در برابر زنگ زدگی و خوردگی است. گفتنی است هر چه میزان از روی بیشتری به جهت ایجاد این دسته از ورق ها به کارگیری شود، مقدار مقاومت و استحکام آنان افزایش پیدا کرده و یا این که در اصطلاح کتینگ آن اکثر می شود. نهایی مرحله در ایجاد ورق قیمت تیرآهن ۱۶ رنگی، اعمال رنگ الکترواستاتیک با ضخامتی بین 15 تا 20 میکرون بر روی سطح ورق فولادی است. همین رنگ‌ها می‌توانند از جنس‌هایی هم‌چون پلی‌استر، پلی اورتان و غیره باشند. در انتهای این مرحله، یک ورق رنگی کلیدی مقاومت به خوردگی بسیار عالی و ظاهری زیبا حاصل می‌شود.

ویژگی ورق های رنگی

همچنین توليدات ورق سرد و گالوانيزه اين شركت پاسخگوی ١٥ درصد نياز بازار داخلی بوده و حدود ٢٠ تا ٤٠ درصد از كل ظرفيت توليد نيز در بازارهای جهانی عرضه می‌گردد. کاربردهای ورق گالوانیزه رنگی هم ازصنایع ایجاد اسباب خانگی گرفته تا صنعت حمل و نقل و ساختمان سازی گسترده شده است. به نقل از سایت مجله ای البته یکی از از بیشترین مصارف به کارگیری از ورق رنگی، تولید و کارگزاشتن شیروانی ساختمان در نواحی جغرافیایی مهم مقدار بارندگی و رطوبت بالا می باشد. علاوه بر زیبایی ظاهری این ورق ها، مقاومت در برابر زنگ زدگی و خوردگی نیز عامل مهمی در انتخاب این ورق ها به تیتر شیروانی ساختمان می باشد.

خرید ورق رنگی

طول ورق گالوانیزه رنگی اهمیت دقت به وزن تقریبی ۶ بدن حدود ۸۰۰ تا ۱۵۰۰ متر بنا به عرض و ضخامت خواهد بود. ضخامت ورق های رنگی نسبتاً فی مابین ۱۸ صدم میلیمتر تا ۱ میلی متر می باشد. مهم‌ترین دلیل به جهت بسته‌بندی کردن محصولات گالوانیزه این می باشد که آنان را از تخریب و آسیب‌های سطحی نگهداری کنیم. همان‌طور که گفتیم، در ورق‌های گالوانیزه یک پوشش رشته رشته از فلز “روی” وجود داراست که این پوشش رشته رشته منجر مقاومت آن در برابر آسیب‌ها می‌شود. چه اتفاقی می‌افتد؟ قطعا آن ورق گالوانیزه مقاومت خود را در برابر تخریب و خوردگی از دست می‌دهد. این نوع ورق در صنایع مثل ساختمان سازی، بدنه خودرو، اثاثیه خانگی، ساخت اشکال قفسه و پانل ها کاربرد دارد. بزرگترین مزیت ورق روغنی مقاومت بالا در برابر زنگ زدگی و خوردگی است. کارگاه های مثل فولاد مبارکه، هفت الماس ، فولاد غرب، فولاد درخشان و … تولید کننده ورق های روغنی به حساب می آیند. ورق گالوانیزه درواقع یک صفحه آهن یا فولاد هست که در طی مراحل گالوانیزاسیون یک لایه نگهدارنده یا پوشش روی آن قرار گرفته است. مساحت ویژه کاربری، ادغام شیمیایی مواد پوششی و ضخامت و وزن پوشش حفظ کننده گالوانیزه بیشترین تأثیر را در طبقه بندی ورق گالوانیزه دارند. در کنار این مزیت ها بایستی گفت ورق های گالوانیزه حیاتی معایبی هستند. از میان این معایب می قدرت به جوشکاری دشوارتر آن نسبت به ورق های بی آلایش و هم خطر گازهای سمی در هنگام جوشکاری اساسی آن اشاره کرد. هنگام عمل حساس ورق های گالوانیزه مسلما می بایست از ماسک های استاندارد استفاده کرد. به طور کلی با ترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت روز ورق گالوانیزه، بها دلار و قیمت مواد اولیه میباشند که می بایست به مهربانی به آنان توجه کرد. در خرید آنلاین افراد می‌توانند محصولات مختلف را از لحاظ قیمت، میزان مرغوب بودن و … مقایسه کرده و بهترین خرید کردن ممکن را انجام دهند. ورق گالوانیزه، ورقی هست که در واقع روی آن لایه ای حافظ کشیده شده است. به عبارتی طور که می دانید محصولاتی که از آهن و فولاد ساخته می شوند پس از مدتی به دلیل در گیر خوردگی و زنگ زدگی می شود و همین از مقاومت و هم زیبایی آنان می کاهد. برای جلوگیری از همین کار، روی محصولات فولادی لایه ای محافظ کشیده می شود که از متاع روی می باشد.

فروش ورق گالوانیزه شیروانی

ورق‌های فلزی که در بازار موجود میباشند انواع مضاعف متعددی دارند که از مهم‌ترین و پرکاربردترین آنان می‌توان به ورق گالوانیزه شیروانی اشاره کرد. جالب هست بدانید که تنوع رنگی ورق‌های روغنی در بازار زیاد زیاد هست که از پاراگراف آن‌ها می‌توان به قرمز، آبی، سفید، قهوه ای، سبز، نقره ای، بنفش، صورتی و … اشاره کرد. به طور کلی بایستی بدانید که ورق گالوانیزه رنگی در صنایعی نظیر اثاثیه خانگی، صنعت حمل و نقل، ساختمان سازی کاربرد فراوان متعددی دارد. همین ورق یک عدد از پرطرفدارترین و کاربردی ترین انواع ورق رنگی است. از همین ورق ها علاوه بر صنعت ساختمان، در صنعت های ایجاد اسباب خانگی، صنایع فلزی و نیز صنعت حمل و نقل به کارگیری می شود. ورق رنگی از ورق های شالوده گالوانیزه می باشد، یعنی در واقع کالا ورق شالوده آن و به اصطلاح مغزی آن ، از گونه ورق گالوانیزه می باشد که بر پایه کاربردهایی که دارااست در رنگ های متمایز تولید می شود. ورق گالوانیزه رنگی و ورق گالوانیزه رنگی شیروانی 2 تا از پر مصرف ترین ورق های گالوانیزه می باشند. همین ورق به دو شکل کوره ای و یا اهمیت پوشش رنگ الکترواستاتیک پوشانده شده هست و حساس خصوصیت هایی از قبیل زیبایی یگانه ، مقاومت بالا در برابرخوردگی و فرم پذیری دوچندان عالی میباشد. کارخانه‌های اکثری در سراسر جمهوری اسلامی ایران مشغول به تولید ورق گالوانیزه می‌باشند. در این مقاله، اهمیت نگاهی جامع، به بررسی ورق رنگی از تولید تا مصرف آن می‌پردازیم. برای مراقبت از ورق فولاد آن را اهمیت استعمال از فلز روی پوشش دیتا می دهند. همین فعالیت می‌تواند تراز مقاومت ورق را در برابر خوردگی ارتقا دهد ولی آن را ضدزنگ نمی‌کند. رنگ کردن ورق گالوانیزه قدمت موثر ورق را برابر اکسیژن و رطوبت بالا می‌برد. ورق رنگی در صنایعی مانند تولید اسباب خانگی، صنعت حمل و نقل و ساختمان سازی کاربرد مضاعف دارد. مدل و طریق تولید ورق ‌های فولادی و همینطور استاندارهایی که بر اساس آن ساخت شده اند، موجب شده، هر کدام اهمیت خواص ‌ها و قابلیت‌ های یگانه خود باشند. از گونه های گوناگون آن به ورق سیاه و ورق گالوانیزه اشاره کرد که می‌ تواند در پروژه ‌های صنعتی و عمرانی استعمال ‌های متنوعی داشته باشد.
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن