نحوه خرید سیر سیاه برای دستیابی به خواص بی شمار ان/09109483288

خواص ضد التهابی سیر سیاه به پیشگیری از بیماری های عصبی مغزی مانند آلزایمر و پارکینسون کمک می کند. مصرف سیر سیا

توسط BASHARIATEMROOZ در 25 مهر 1401

خواص ضد التهابی سیر سیاه به پیشگیری از بیماری های عصبی مغزی مانند آلزایمر و پارکینسون کمک می کند. مصرف سیر سیاه همراه با گلوتامات سدیم ممکن است خطر آسیب سلولی مغز را کاهش دهد.

 

گوجه فرنگی و پنیر هر دو حاوی سدیم گلوتامات هستند که اگر به مقدار کافی مصرف شوند می تواند برای سلامت انواع خاصی از سلول های مغز مضر باشد. تنظیم سطح قند خون هوموستاز به فرآیندی اطلاق می شود که بدن طی آن هموستاز را حفظ می کند و در نتیجه میزان قند خون را کنترل می کند.

 

هنگامی که هموستاز مختل می شود، سطح قند خون به طور غیر طبیعی بالا می رود که منجر به ایجاد دیابت می شود. سیر سیاه نشان داده است که هموستاز خون را بهبود می بخشد و همچنین سطح قند خون را تنظیم می کند. افزایش سطح انسولین یا کاهش مقاومت به انسولین در اینجا کار را انجام می دهد.

 

تعدادی از مطالعات نشان داده اند که خوردن غذاهای سرشار از آنتی اکسیدان می تواند به کاهش خطر ابتلا به دیابت و سایر بیماری های مرتبط با دیابت کمک کند. سیر سیاه محتوای آنتی اکسیدانی بسیار بالاتری نسبت به سیر معمولی دارد.

 

سیر، چه تازه و چه سیاه، برای سلامت قلب و عروق مفید است و ممکن است برای درمان انواع بیماری های مرتبط با قلب و عروق استفاده شود. این به این دلیل است که پلاک‌های چربی در خون روی دیواره‌های سرخرگ‌ها رسوب می‌کنند و باعث انقباض بیشتر شریان‌ها و سیاهرگ‌ها، افزایش فشار خون و افزایش خطر سکته مغزی یا حمله قلبی می‌شوند.

 

به دلیل وجود ترکیبی به نام 5-هیدروکسی متیل فورفورال، سیر سیاه التهاب را کاهش می دهد (HMF). این اثر همچنین به جلوگیری از بیماری های قلبی عروقی مانند تصلب شرایین که باریک یا مسدود شدن شریان ها و رگ ها است کمک می کند.

 

قبلاً اشاره کردیم که سیر سیاه سرشار از آنتی اکسیدان است که به اثربخشی آن در تقویت سیستم ایمنی بدن و در نتیجه از بین بردن عوامل عفونی مانند باکتری ها و ویروس ها کمک می کند.

 

مصرف سیر سیاه یک راه موثر برای مبارزه با ویروس ها و باکتری ها است و آن را برای افرادی که به راحتی بیمار می شوند، انتخاب خوبی می کند. درمان انزال زودرس لینولئیک اسید موجود در سیر نشان داده شده است که در درمان تعدادی از مسائل جنسی از جمله انزال زودرس موثر است.

 

سیر همچنین می تواند برای درمان انواع دیگر مسائل جنسی استفاده شود. اگر به قسمتی از وب سایت اختصاص داده شده به سلامت آب بروید و مقاله ای را بخوانید که در مورد خواص سیر صحبت می کند، متوجه خواهید شد که سیر تازه غلظت بیشتری از این ماده دارد.

 

با این حال، در حال حاضر شواهد کافی برای حمایت از استفاده از سیر سیاه به عنوان یک درمان موثر برای اختلال نعوظ در جامعه علمی (نه انزال زودرس) وجود ندارد.

 

اگر به این تجارت علاقه دارید، ما می توانیم این محصولات را در حجم بالا در اختیار شما قرار دهیم. انواع دیگر میوه و سبزیجات آماده فروش است.

 

نحوه خرید سیر سیاه

آخرین مطالب