نحوه انتخاب یک پرکننده صورت

پرکننده های صورت ، که به عنوان پرکننده های پوستی نیز شناخته می شوند ، می توانند انواع جادو کار کنند: لبهای نازک را لکه دار کنید ، به ابرو لیفت بزنید ، گونه ها را تقویت کنید ، دایره های زیر چشم را پاک کنید ، خطوط لبخند صاف را پاک کنید و شما را به آرامش و جوانسازی بیشتری بدنبال کنید و بله ، حتی ، چند سال جوانتر

پرکننده های پوستی را می توان در کمتر از یک ساعت تزریق کرد و پس از آن نیاز به کمی خرابی ندارید. عوارض جانبی جزئی هستند. مدتی ممکن است فرد به یک پرکننده پوستی واکنش آلرژیک داشته باشد ، اما برای اکثر افراد ، بدترین چیزی که اتفاق می افتد کبودی خفیف ، تورم یا قرمزی در جایی است که پرکننده تزریق شده است – همه عوارض جانبی موقتی.

موقت کلمه کلیدی است که در مورد تنها مشکل جدی پرکننده صورت صحبت می کنیم: آنها برای همیشه دوام ندارند. بسته به پرکننده و نحوه استفاده آن ، اثر بعد از 6 ماه از بین می رود. به گفته این ، برخی از رویه ها تا سال و نیم 1 نتایج خوبی دارند

نحوه انتخاب قبل از استفاده
بسیاری از محصولات پرکننده پوستی در بازار وجود دارد. پیدا کردن یک مورد مناسب برای شما بستگی به بودجه شما ، تجربه و ترجیح پزشک شما و تفاوت های ظریف در پوست شما دارد – مثلاً چه میزان آفتاب به شما آسیب دیده است ، یا به عنوان مثال پوست شما تا چه اندازه الاستیک یا غیرعادی است.  به خاطر داشته باشید که آنچه برای دوست شما مفید است ممکن است بهترین گزینه برای شما نباشد. اگر به فکر رفتن زیر سوزن هستید ، در اینجا چند نکته کلیدی وجود دارد که باید در مورد برخی از پرکننده ترین پرکننده های پوستی بدانید.

پرکننده های پوستی را با سایر مواد تزریقی مانند Botox ، Dysport یا Xeomin که یک نرم کننده کننده چروک هستند ، اشتباه نگیرید. اگرچه مانند پرکننده ها ، این محصولات تزریقی هستند ، اما بسیار متفاوت عمل می کنند — با فلج کردن عضلات موقت که باعث ایجاد پای کلاغ ، ابروهای پیشانی و خط “یازده” بین ابروها می شوند. آنها ناحیه ای را پر نمی کنند ، بهم ریخته و یا پیشرفت نمی کنند. با این حال ، آنها می توانند در کنار پرکننده ها مورد استفاده قرار گیرند.

جوودرم

تزریق فیلر خنده، چشم و بینی
مردی که تزریق صورت می کند
آدام گالت / کتابخانه عکس علمی / گتی ایماژ

آنچه می تواند انجام دهد: Juvdderm مجموعه ای از پرکننده ها است و فرم های مختلفی طراحی شده است که در نواحی مختلف صورت مورد استفاده قرار می گیرد. به عنوان مثال ، Juvéderm Voluma XC برای اضافه کردن مجالس جوان به گونه ها استفاده می شود ، که به طور طبیعی با گذشت زمان صاف می شوند. همچنین خطوط “پرانتز” متوسط ​​تا عمق اطراف بینی و دهان شما (مثل چین های بینی) و خطوطی را که از گوشه های دهان شما به سمت چانه (خطوط ماریونت) می رود ، صاف می کند. Juvéderm Ultra XC لبها را جمع می کند ، مانند Juvéderm Volbella XC ، که همچنین برای نرم کردن خطوط عمودی لب استفاده می شود. اگرچه کاملاً بدون درد است ، اما اکثر پرکننده های HA به لیدوکائین بی حسی تزریق می شوند تا در حین و بعد از درمان ناراحتی به حداقل برسد.

نحوه کار: ماده اصلی جوودرم اسید هیالورونیک (HA) است ، یک قند طبیعی است که در بدن یافت می شود و به پوست رطوبت ، حجم و خاصیت ارتجاعی می بخشد. با کاهش سن HA ، پوست حجم خود را از دست می دهد و چین و چروک ها به احتمال زیاد ظاهر می شوند. در صورت تزریق ، HA به عنوان یک اسفنج عمل می کند تا آب را به پوست جذب کند. در نتیجه ، ناحیه ای را که در آن تزریق شده است ، جمع می کند. علاوه بر تولید نتایج صاف کننده فوری ، تحقیقات انجام شده از سال 2007 نشان می دهد که تزریق HA باعث افزایش تولید کلاژن در پوست می شود. این بدان معناست که تعداد لمس کمتری لازم است ، و هنگامی که زمان لمس کردن است ، کمتر از مواد استفاده می شود. ضروری خواهد بود (بنابراین تکرار درمان باید ارزان تر باشد). یکی از مزایای پرکننده های مبتنی بر HA نسبت به گزینه های قبلی این است که به دلیل اینکه HA به طور طبیعی در بدن یافت می شود ، هیچ گونه خطر واکنش آلرژیک وجود ندارد.

مدت زمان ماندگاری آن: بسته به نوع ماده (برخی از آنها نازک تر و “روان تر” هستند ، برخی دیگر ضخیم تر هستند ، بنابراین به طور بالقوه می توانند دوام بیشتری داشته باشند) ، اثرات Juvdderm می تواند از 6 ماه تا 18 ماه ادامه داشته باشد تا بدن به تدریج مواد را جذب کند. اگر نمی دانید که اگر نتیجه خود را دوست ندارید چه اتفاقی می افتد ، نترسید: پرکنندگانی که حاوی HA هستند می توانند با هیالورونیداز ، آنزیمی که HA را تجزیه می کند ، جزئی یا کاملاً از بین بروند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>