میکروبلیدینگ ابرو چیست ؟

میکروبلیدینگ ابرو:

قبل از بررسی هزینه میکروبلیدینگ ابرو لازم است توضیح مختصری درباره میکروبلیدینگ ابرو دهیم. میکروبلیدینگ یعنی سایه دادن و هاشور زدن ابروها با قلم و جوهر مخصوص تتو که با ظرافتی خاص انجام می شود و خیلی زیبا فرم ابروها را تغییر می دهد و یا قرینه سازی ابرو را انجام می دهد.

 

هزینه میکروبلیدینگ ابرو:

هزینه میکروبلیدینگ به عوامل مختلفی بستگی دارد که در اینجا به چند مورد آن اشاره خواهیم کرد

اولین و مهم ترین دلیل در تعیین هزینه میکروبلیدینگ ابرو، مواد و ابزار و رنگ به کار رفته شده برای تتو اجرا شده در ابرو یا همان میکروبلیدینگ ابرو است هر چقدر مواد و رنگ مرغوب تر و اورجینال باشد قیمت بالاتر است همچنین رنگ های ارگانیک هزینه را بالاتر می برد همچنین دوام و کارایی اش نیز بیشتر خواهد بود. پس اگر هزینه میکروبلیدینگ توسط شخص یا سالن مورد نظر شما بسیار پایین است این نکته را بدانید که قطعا از مواد خوب و مرغوب استفاده نمی شود و همین امر موجب می شود شما به صرف هزینه چند برابری مجبور شوید زیرا هم ممکن است حساسیت زا باشد و شما را دچار بیماری کند و در بهترین حالت دوام خیلی کوتاهی دارد و در مدت زمان کمی نیاز به انجام مجدد میکروبلیدینگ پیدا می کنید. البته هر قیمت بالایی نیز دلیل بر با کیفیت بودن مواد و رنگ مصرفی نیست و شما نیاز است قبل از انجام میکروبلیدینگ بر روی ابروهای خود از مواد مصرفی و نیز شرایط کار پیگمنتر خود مطلع شوید و به طور کامل درباره آن تحقیق کنید

جوهر تتو در روش میکروبلیدینگ به عمق پوست نفوذ نمی کند و فقط در سطح پوست تاثیر می گذارد. به همین دلیل ماندگاری بسیار کمتری نسبت به تتو قدیمی و سنتی دارد ولی در عوض قابلیت تغییر دادن رنگ و فرم ابرو ها در فواصل مختلف را دارد. به طور تخصصی تر می توان گفت که رنگ استفاده شده در میکروبلیدینگ ابرو تنها به میانه غشای پوست نفوذ کرده و عمق زيادي ندارد از این رو میکروبلیدیگ روشی نیمه دائمی محسوب می شود و مدت زمان ماندگاری آن حدود 1 سال است . با این که در میکروپیگمنتیشن رنگ در لایه های عمیق پوست نفوذ ميکند به همین دلیل ماندگاری میکروپیگمنتیشن طولانی تری است و گاهی تا 5 سال ماندگاری دارد. البته گاهی ماندگاری بالا و نفوذ به عمق زیاد موجب مشکلاتی می شود و گاهی تغییر دادن فرم و رنگ ابرو را غیر ممکن می سازد و این برای اکثر خانم ها مطلوب نمی باشد زیرا نیاز به تغییر همگام با مد روز دارند و گاهی با افزایش سن مدل های قدیمی برای شخص مورد پسند نمی باشد

 

عامل مهم بعدی در تعیین هزینه میکروبلیدینگ ابرو ، میکروبلیدینگ کار یا همان پیگمنتر است، قطعا فردی حرفه ای با تجربه چندین ساله با فرد تازه کار و بی تجربه بسیار متفاوت است . همچنین فردی که دوره های مختلفی را گذرانده و تمامی اصول میکروبلیدینگ را به طور کامل می داند و از روش ها و مدل های مختلف آن آگاه است و تمامی روش ها را انجام داده و رزومه موفقی از خود دارد با فردی که فقط چند مورد کار در رزومه خود دارد بسیار متفاوت است و قطعا این امر در هزینه های میکروبلیدینگ و نیز نحوه کارکرد شخص موثر خواهد بود قطعا فرد با تجربه و حرفه ای که مشتری های بسیاری دارد و شما شاهد نمونه های کاری واقعی او هستید هزینه بیشتری را میگیرد.

میکروبلیدینگ ابرو به روش فیبروز بصورت دستی و توسط قلم بلید که ابزاری غیر الکتریکی و بدون موتور است انجام ميشود . بلید در عمل نوعی تیغ است دارای سوزنهایی یک بار مصرف در مدل های فلت یا اسلوپ است که فشار دست سوزن ها را بر روی پوست حرکت داده و کار طراحی را انجام می دهد بر خلاف میکروپیگمنتیشن که با استفاده از دستگاه و قلمی دیجیتال و دارای موتور برقي با قابلیت تنظیم دور موتور انجام مي شود .

نکته بعدی در تعیین هزینه میکروبلیدینگ ابرو ، مدل های مختلف ابرو است (میکروبلیدینگ کرکی، مویی، حصیری مینیاتوری سه بعدی هایلایت مورب تاچ مو فلت اسپورت و ….) که قطعا هزینه انواع مختلف میکروبلیدینگ بسته به ظرافت و سختی کار متفاوت خواهد بود .

هزینه میکروبلیدینگ مویی ابرو از سایر انواع بالاتر است اگر چه این روش از بسیاری از روش ها ماندگاری کم تری دارد ولی به دلیل ظرافت بالا و زیبایی بیشتر، هزینه بیشتری نیز دارد و همین ظرافت بالا باعث طبیعی تر دیده شدن آن می گردد . در کشورهای اروپایی میکروبلیدینگ مویی ابرو بیشترین طرفدار را به دلیل طبیعی و ظریف بودن دارد و تقریبا روش همگانی محسوب می گردد . گرچه در کشورهای آسیایی سایر روش ها نیز طرفداران خود را دارد ولی روش میکروبلیدینگ مویی از سایر روش ها طرفدار بیشتری دارد .

در میکروبلیدینگ ابرو رنگ بصورت خط به خط و شبیه به تارهای موی ابرو و هم جهت با آن ولی در میزان های متمایز ریز و درشت کشیده مي شود پس با توجه به ظرافت کاری موجود نسبت به میکروپیگمنتیشن که در آن تمام قاب ابرو از جوهر پر مي شود و به صورت یکپارچه همانند نقاشی رنگ شده دارد جلوه ای طبيعي تر به ابرو ها می بخشد و همین امر موجب شده تا طرفداران بیشتری پیدا کند.

میکروبلیدینگ بسیار ظریف تر از تتو های قدیمی است و خطوط تاری ایجاد می کند که دقیقا شبیه تارهای ابرو است که به قرینه شدن ابروها و پر شدن قسمت های خالی ابرو کمک می کند .

میکروبلیدینگ ابرو علاوه بر کاربرد زیبایی، کاربرد ترمیمی برای ابروهای کم پشت، نازک و نامتقارن را نیز دارد.

میکروبلیدینگ ابرو نسبت به میکروپیگمنتیشن دوره نقاهت بسیار کوتاه تری دارد همچنین با وجود هزینه کم تر دوام کوتاه تری نیز دارد. با توجه به دوره نقاهت کوتاه تر و عمق نفوذ کمتر می توان به عنوان روشی کمتر تهاجمی براي ایجاد طراحی طبيعي ابروها آن را در نظر گرفت.

نکته بعدی در محاسبه هزینه میکروبلیدینگ ابرو سالنی است که در آن قصد انجام میکروبلیدینگ را دارید . هر چه سالن لوکس تر و مجهزتر باشد هزینه بالاتر است . در برخی سالن ها برای خدمات میکروبلیدینگ اتاق های VIP وجود دارد و تمامی وسایل مصرفی یا شخصی است و یا از وسایل یکبار مصرف استفاده می شود که قطعا این مساله باعث افزایش قیمت میکروبلیدینگ ابرو شما می شود

همچنین محله ای که سالن در آن واقع شده تعیین کننده هزینه میکروبلیدینگ می باشد این هزینه در شهرهای مختلف نیز متفاوت است و در تهران هزینه بالاتری نسبت به سایر شهرها دارد .

یکی دیگر از عوامل اصلی در تعیین هزینه میکروبلیدینگ ابرو میزان کاری است که قرار است انجام شود. بدین صورت که هر چه زخم عمیق تر و بزرگتر باشد ترمیم و اجرای ابرو روی آن زمان بیشتری خواهد برد و همین امر موجب افزایش قیمت کار میگردد .
همچنین چنانچه قرار باشد میکروبلیدینگ بر روی تمام ابرو اجرا شود و یا اجرا بر روی تاج ابرو یا قسمت مختصری از ابرو باشد و یا نیز قرینه سازی دو ابرو باشد هزینه ها متفاوت خواهد بود که این هزینه را میکروبلیدینگ کار پس از مشاهده ابرو و مدل درخواستی شما قیمت را خواهد داد .

منبع : https://bit.ly/39nxOjZ

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Vodafone Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbet