مزایای خواندن کتاب صوتی

 

 

حرفه ای نظرات خود را در مورد مزایای گوش دانلود کتاب صوتی دادن به کتاب های صوتی به اشتراک می گذارند. این داستان های بصیرت آمیز ممکن است شما را برای شروع گوش دادن الهام دهد.

 

من شخصاً کتابهای صوتی را دوست دارم. آنها به من کتاب شنیداری این امکان را می دهند که از برخی کارهای پیش پا افتاده زندگی فرار کنم دیجیتال بوک و دانش و تجربیات را در حالی که فعال هستم جذب کنم.

 

21 کارشناس ما نویسندگان ، فیلمسازان و متخصصان تجارت کتاب صوتی هستند که تجربه خود را در استفاده از کتاب های صوتی برای کتاب شنیداری بهره مندی از زندگی خود به اشتراک می گذارند.

 

مزایای کتاب های صوتی طبق مطالعه ما

گوش دادن به داستان سرایی – 26٪

دسترسی / صرفه جویی در وقت – 26٪

تناسب اندام ذهنی / تمرکز ساختمان – 16٪

مصرف دانش – 13٪

صرفه جویی در فضا – 3٪

دوباره عاشق کتاب شوید – 3٪

تجارب مشترک با کودکان و خانواده – 3٪

آرامش و خواب ، طول عمر و یادگیری زبان انگلیسی – 10٪

21 مزیت کتاب صوتی طبق نظرسنجی ما

  1. کتابهای صوتی به من کمک می کند تا بخوابم

آیلین کلارک – نویسنده بلاگر و کتاب آشپزی

 

تجربه شما (مثبت یا منفی) از گوش دادن به کتابهای صوتی چیست؟

 

کتابهای صوتی به من اجازه داده اند لایبری وکس که بسیاری از کتابهای دیگر را بلعم! به عنوان یک مادر سه بچه جوان ، وقت زیادی برای خواندن ندارم. با این حال ، کتاب صوتی می توانم هنگام تمیز کردن ، ورزش ، رانندگی و خواب به یک کتاب صوتی گوش دهم. کتاب خواندن کشف کتاب های صوتی برای من تجربه بسیار خوبی بوده است. من عاشق خواندن هستم و واقعاً آن را از دست داده ام. گوش دادن به کتاب های صوتی راهی برای بازگشت به مطالعه بدون انتظار برای رشد بچه های من ارائه می دهد.

 

به نظر شما کتابهای صوتی چه مزایا و معایبی دارند؟

 

یکی از مزایای کتاب های صوتی این است که می توانید کتاب شنیداری هنگام انجام کار دیگری به آنها گوش دهید. یکی از اشکالاتی که وجود دارد این است که شما در هنگام خواندن کاملاً در داستان غوطه ور نیستید. کتابهای صوتی این فرصت را دارند که هنگام گوش سفارش کتاب صوتی دادن چند وظیفه ای انجام دهند ، که همیشه چیز خوبی نیست.

 

همچنین کتاب های صوتی به خواب کمک کرده اند. من مرتب نیمه کتاب خواندن شب بیدار می مانم ، کاملاً بیدار. اکنون ، به جای پیمایش در فیس بوک (که هرگز به خواب رفتن من کمک نمی کند) ، من به کتاب صوتی خود گوش می دهم و کتاب شنیداری یک تایمر خواب 15 دقیقه ای تنظیم می کنم. وقتی کتاب صوتی من خاموش شد ، من خواب هستم. بسیار مفید بوده است!

 

ماهانه چند کتاب صوتی گوش می دهید؟

 

من هر ماه حدود چهار کتاب صوتی گوش می دهم.

 

ارائه دهنده خدمات کتاب صوتی شما کیست؟

 

من از Scribd به عنوان ارائه کتاب شنیداری دهنده خود استفاده کتاب خواندن می کنم و واقعاً از آنها راضی بوده ام. اگرچه آنها هر كتابی را كه به دنبال آن هستم ندارند ، كتابهای زیادی دارند سفارش کتاب صوتی و بسیار مقرون به صرفه هستند.

 

  1. کتاب های صوتی لذت فکری واقعی هستند

Akshay Bansal – بنیانگذار Heuro (پلت فرم رسانه های اجتماعی روشنفکران)

 

تجربه شما (مثبت یا منفی) از گوش دادن به کتابهای صوتی چیست؟

 

کتاب های صوتی مانند لذت کتاب شنیداری فکری واقعی هستند. من از آنها برای پیاده روی عصرانه خود به عنوان راه رفتن گوش دادن و فکر کردن استفاده می کنم. کتاب خواندن من نمی توانم به تجربه منفی فکر کنم ، جز یک مورد که بعضی اوقات لویال بوکس بعضی از کتاب ها کتاب خواندن کمی ناامید کننده هستند و مانع از آن می شوند

 

به نظر شما کتابهای صوتی چه مزایا و لایف وایر معایبی دارند؟

 

مزایا: دانش شما به روز رسانی ، کتاب شنیداری تناسب اندام ثابت شده ذهنی را حفظ می کند و به معنای واقعی کلمه به شما کمک می کند تا تمرکز بیشتری داشته باشید.

 

اشکال این است که برخی از کتابها کتاب شنیداری ممکن است باعث حواس پرتی شما شوند.

 

ماهانه چند کتاب صوتی گوش می دهید؟

 

من به دلیل سرعت 2 برابر ماهیانه 4-8 کتاب گوش می دهم.

 

ارائه دهنده خدمات کتاب صوتی شما کیست؟

 

ارائه دهنده خدمات من iBooks است. کتاب شنیداری آنها به کتاب خواندن معنای واقعی کلمه در حال پیشرفت خدمات خود هستند.

 

  1. کتابهای صوتی ثبات ذهنی من را متحول کردند

کریگ از Appliance Analysts .

 

تجربه شما (مثبت یا منفی) از گوش دادن به کتابهای صوتی چیست؟

 

کتاب های صوتی ، برنامه های ورزشی من و همچنین سفارش کتاب صوتی ثبات ذهنی من را دگرگون می کند. در حالی که زندگی سختی را پشت کتاب شنیداری سر کتاب خواندن می گذاشتم ، راه حل من این بود که وقتی به یک کتاب صوتی متصل هستم ، طولانی مدت کتاب خواندن کتاب شنیداری اجرا کنم. به طور خاص « مانع راه است» نوشته رایان هالیدی آئودیو بوکس انقلابی بود. جفت شدن حرکت مثبت و کلمات انگیزشی و اطمینان بخشی به من کمک کرد تا در آن زمان با چالش ها روبرو شوم.

 

به همین ترتیب ، گوش دادن به آهنگ You Can’t Hurt Me توسط David Goggins در سالن ورزشی باعث افزایش تمرینات من شده است. سخت است که شل شوید وقتی به کتاب شنیداری یک پسر بچه گوش می دهید که توصیف می کند سه بار از کمپ بوت SEAL عبور می کند! و تمام سختی هایی که او متحمل شده است. من متوجه شده ام که برای یک جلسه کتاب شنیداری طولانی کتاب خواندن بسیار بهتر از لیست پخش موسیقی با سرعت بالا است. (اگرچه من هنوز هم هنگام انجام کار فشرده به موسیقی روی می آورم).

 

به طور کلی ، کتابهای صوتی باعث شد که کتاب خواندن من مشتاقانه ورزش بیشتری داشته باشم – و به “خواندن” بسیاری از کتابهای دیگر کمک کنم. من کاملاً معتقدم کتابها از بسیاری جهات یکی از بهترین راهها برای رشد و نمو هستند.

 

به نظر شما کتابهای صوتی چه مزایا و معایبی دارند؟

 

کتاب های صوتی به شما امکان می دهد کتاب های بیشتری بخوانید و همچنین آنها را به صورت متفاوت بخوانید.

 

کتاب راهی بی ارزش برای یادگیری و رشد از تجربیات دیگران و لذت بردن از داستان پردازی خارق العاده است. همه اینها می تواند یک رفت و آمد خسته سفارش کتاب کننده را سفارش کتاب صوتی به یک جلسه پربار خواندن تبدیل کند.

 

گوش دادن به کتاب همچنین می تواند دروازه ای کتاب خواندن برای ورود به کتاب برای هر کسی باشد که در واقع خواندن را دوست ندارد.

 

هر چند اشکالاتی نیز وجود دارد. من شخصی هستم که کتاب خواندن دوست دارم هنگام خواندن یادداشت برداری کنم و بعداً به آنها مراجعه کنم. انجام این کار در یک کتاب صوتی کاملاً حیرت انگیز است – شما باید آن را مکث کنید ، برجسته خود را کلیپ کنید و به طرز ناخوشایندی یادداشت را تایپ کنید. من هنوز از اینها استفاده نکرده ام.

 

همچنین از بین بردن کتاب صوتی بسیار راحت تر است. اگر هنگام خواندن کتاب مسیر خود را از دست دادید ، می توانید همان جا را که متوقف کتاب خواندن کرده اید ادامه دهید. اما اگر خارج از کتاب صوتی هستید؟ خوب ، موفق باشید آن را به همان مکانی که آخرین بار از آن گوش داده اید برگردانید!

 

ماهانه چند کتاب صوتی گوش می دهید؟

 

این بسیار متفاوت است. من در حال حاضر فقط ماهیانه کتاب خواندن تقریباً به یک کتاب صوتی گوش می دهم ، اما در یک لحظه ، این میزان به 3 مورد رسیده است – سفارش کتاب بین رفت و آمد طولانی ، طولانی مدت و استفاده عمومی.

 

ارائه دهنده خدمات کتاب صوتی شما کیست؟

 

من فقط تا کنون از Audible برای کتابهای صوتی استفاده کرده ام. اینها دسترسی خارق العاده ای به ژانر پیچیده ای ارائه می دهند.

 

نکته حرفه ای: اگر عضویت Audible را شروع کردید ، سعی کنید آن را لغو کنید. آنها اغلب با پیشنهادات “لطفاً ترک نکنید” به شما ارائه می دهند. کتاب خواندن من در حال حاضر با استفاده از این ترفند از سه ماه عضویت نیم بها لذت می برم!

 

مهارت های مشترک – ایجاد ، ساخت ، پیشرفت

“وقتی یادگیری را متوقف می کنید ، زندگی را متوقف می کنید”

 

SkillShare یادگیری را آسان می کند.

 

Skillshare است ما # 1 دارای آموزش بستر های نرم افزاری با بزرگ درس در:

★★★★★ ایجاد : عکاسی، فیلم سازی، موسیقی، طراحی گرافیکی و برنامه نویسی

★★★★★ ساختمان : رهبری، ارتباطات، کارآفرینی و بازاریابی

★★★★ ★ پر رونق : توسعه شخصی و حرفه ای ، بهره وری ، مدیریت زمان

 

“Skillshare برای یادگیری مانند Netflix است. من هر زمان که به مهارت جدیدی احتیاج دارم یک دوره را می گذرانم. با بیش از 30،000 دوره سفارش کتاب برای انتخاب ،کتاب خواندن من همیشه چیزی برای یادگیری دارم.” باری دی مور – بنیانگذار: GreatWorkLife.com

 

40٪ تخفیف Skillshare Premium + 14 روز آزمایشی رایگان دریافت کنید

 

4- شما می توانید به یک فرد خوش خوان تبدیل شوید

بری د. مور – مؤسس

تجربه شما (مثبت یا منفی) از گوش دادن به کتابهای صوتی چیست؟

 

شما می دانید که به عنوان یک کارگر دانش امروزی کتاب خواندن چگونه است. بیشتر روزهای کاری خود در جلسات و جلوی رایانه می نشینید. شما زیادسفارش کتاب می خوانید ، ایمیل ، کتاب خواندن ارائه پاورپوینت ، صفحه گسترده اکسل. وقتی کار را تمام کردید و سرانجام به خانه رسیدید ، احساس خستگی روحی و جسمی می کنید.

 

– یک سرویس کتاب صوتی مقرون به صرفه و برتر

– یک سرویس کتاب صوتی مقرون به صرفه و برتر

آیا عشق خود را به خواندن کتاب از دست داده اید ، کتاب خواندن شاید دیگر دیگر وقت ندارید ، کارهای خانه ، ورزش ، شاید حتی کودکان وجود دارد؟ چه کسی وقت خواندن دارد؟ اما بدون خواندن ، چگونه می توانید دانش خود را بسازید ، مهارت های جدید بیاموزید ، یا وارد یک رمان شوید.

 

دیدگاهتان را بنویسید