محاسبه قیمت و مشاوره با ارسال عکس

قبل از لمینت کردن دندان یک لایه نازک از روی دندان ها را تراش می دهند سپس یک لایه نازک از مواد لمینت را بر روی دندان ها ترمیم دندان اطفال قرار می دهند. اگر نیاز باشد درمان ایمپلنت برای جایگزینی دندان های از دست رفته و ساخت روکش دندان برای ایمپلنت برای شما تعیین و جلسات ایمپلنت ست می شود . لمینت در واقع یک ماده سفید رنگ به نام ونیر می باشد که از آن به صورت یک لایه بر روی دندان ها با یک چسب مخصوص قرار می دهند.

برای حل این مشکلات بهترین روش، روش ارتودنسی می باشد که با سیم کشی کردن دندان ها سعی در نظم بخشیدن و اصلاح طرح لبخند دارند. ارتودنسی متحرک بیشتر در شرایطی که دندان ها با مشکلات جزیی روبرو باشند، استفاده می شود و به راحتی می توان آن را در زمان غذا خوردن و مسواک زدن در آورد. جیوه تا زمانی که در آلیاژ و در ترکیب با دیگر عناصر است خطری ندارد.

برای مثال ممکن است یک فرد پس از معاینه و تشخیص دندانپزشک متخصص قبل از انجام ارتودنسی نیاز به کشیدن دندان داشته باشد و فردی دیگر نیاز به ارتوسرجری داشته باشد، تمامی این موارد باعث ایجاد تفاوت در هزینه ارتودنسی برای هر فرد میشود. در ارتودنسی دندان ها می شود از سه روش ثابت، متحرک و نامرئی استفاده کرد، در ادامه به مزایا و معایب انواع ارتودنسی و هزینه آنها خواهیم پرداخت.

همچنین در مواردی که دندانتان ضربه دیده و لب پر شده است یا در اثر فشارهای مداوم یا ناگهانی، ترک خورده است نیاز به ترمیم پیدا می کند. دندان جلو یکی از آسیب پذیر ترین دندان ها می باشد و بیشتر مواقع دیده شده است که این دندان در اثر ضربات یا غذا های سرد و گرم دچار آسیب های جدی و شکستگی شده است، از آنجایی که دندان جلو از دندان هایی است که تاثیر بسیار زیادی بر چهره دارد خیلی مهم است که این دندان سالم باشد و اگر خرابی برای آن پیش بیاید سریعا ترمیم شود به همین منظور بسیاری از افراد که به هر دلیلی از دندان های جلویی خراب رنج می برند به دنبال این هستند که هزینه ترمیم دندان جلو چقدر است تا بتوانند برای ترمیم دندان خود برنامه ریزی کنند.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد ترمیم دندان جلو بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.