لیست قیمت ردیاب خودرو و شخصی (سال 1400 و 2021)

حتی اگر کروم هیچکدام از مشکلات فوق را نداشت و تمامی کاربران از مرورگر گوگل استفاده میکردند نیز یک مشکل مهم پیش سفارش ردیاب شخصی میآمد. از بین رفتن رقابت نه تنها برای گوگل بلکه برای کل وب خطرناک است و ممکن است در نهایت به از بین رفتن نوآوی و توسعه منجر شود. ردیاب شخصی آنقدر کوچک است ( به شکل انگشتر – گردنبند – دکمه و ..) نه تنها از بدن شخص به سادگی جدا می شود بلکه سارقین هم متوجه ردیاب شخصی نخواهند شد ٬ استتار واقعی این ردیاب هرگز ذهن سارق را درگیر نمیکند و این ویژگی باعث می شود جان و مال افراد همیشه تحت نظارت دقیق باشد!

اگر شما یک بار حساس و گران قیمت دارید می توانید از طریق GPS شخصی آن را دنبال کنید و از هر لحظه که بخواهید موقعیتش مطلع شوید، استفاده از این دستگاه ها در باربری ها بسیار می تواند کاربرد داشته باشد. این جی پی اس کوچک به سادگی در زیر خودرو نصب شده و وزن بسیار کمی دارد. ردیاب دستگاهی بسیار کوچک بوده که با کمک سیمکارت، مالک اتومبیل را از موقعیت لحظهای مکان وسیله نقلیه باخبر خواهد کرد. بدونتردید مهمترین ویژگی و مزیت ردیاب جیبی به اندازه بسیار کوچک و ریز آن برمیگردد. اولین جی پی اسها و ردیابهای ساخته شده برای کارهای غیر نظامی، بسیار بزرگ بود و حدود 2 کیلوگرم وزن داشتند؛ اما حالا در بازار لوازم امنیتی، کوچکترین ردیاب شخصی و دستگاه جی پی اس مخفی برای وسایل نقلیه هم یافت میشود.

فقط کافی است یک سیم کارت را داخل ردیاب قرار داده و دستگاه را به سیمکشی خودرو متصل کنید. کافی است کارمندان شما از ویژگی های این ردیاب آگاه باشند تا هرگز فکر کم کاری به ذهن شان نرسد. آیا میدانید به کمک ردیاب شخصی می توانید به افراد خانواده مخصوصا جوانان که خواهان آزادی هستند ٬کمک کنید که اعتماد به نفس بیشتری داشته باشند٬ اما به صورت نامحسوس آنان را از راه دور کنترل و نظارت کنید؟ آیا میدانید به کمک ردیاب شخصی میتوانید باعث پیشرفت کارتان شوید؟ در هنگام خرید ردیاب شخصی ارزان و همچنین ردیاب وسایل شخصی به ویژگیها و مزیتهای فوق توجه نمایید تا بتوانید بهترینها را انتخاب و خریداری کنید.

شما میتوانید وارد صفحه خرید ردیاب شخصی افراد شوید و با مزایای این ردیاب به طور کامل آشنا شوید. این در شرایطی است که فضای جامعه سالم باشد و صرفا گم شدن افراد دغدغه باشد ٬ متاسفانه بارها در اخبار مشاهده کردید ٬ ربودن کودکان یا زنان ٬ نمودار صعودی آن در جامعه دلهره آور است ٬ در چنین شرایطی گم شدن مطرح نیست بلکه جان و مال افراد در معرض خطری جدی است. امکان تعریف منطقه مجاز – و اگر افراد از منطقه تعریف شده خارج شوند ردیاب آلارم ارسال می کند. اگر گوگل اعلام کند که کروم سایتهای استفاده کننده از یک تکنولوژی خاص را مسدود خواهد کرد یا از آنها بخواهد که از یک ویژگی خاص استفاده کنند، اکثر سایتها به خواستههای گوگل تن خواهند داد.