لوله کاندوئیت برق کاسپین پایپ سایز PG29 گالوانیزه گرم – پتروکاسپین پاسارگاد

لوله گالوانیزه برق کاسپین پایپ با استفاده از بهترین مواد اولیه و ماشین آلات پیشرفته تولید و به بازارهای داخلی و همچنین پروژه های کشورهای همسایه صادر می گردد. سی ریل گالوانیزه کاسپین پایپ به روش متداول استفاده از گالوانیزه گرم طبق استاندارد انجام می گردد . به منظور جلوگیرى از زنگ زدگی سی ریل ، از پوشش گالوانیزه گرم استفاده می شود . برای اینکه از قطعات در فضای خارجی و محیط باز بخواهید استفاده کنید، بهتر است به روش گالوانیزه پوشش داده شوند. لوله گالوانیزه برق از جمله قطعات مورد نیاز در لوله کشی های برق ساختمان بصورت روکار و در محیط باز می باشد. مزایای کانکس فانتزی اول از همه استفاده از کانکس فانتزی به دلیل تغییرات گسترده ای که در شکل و ساختار شهر ها و ساختمان ها ایجاد شده نوعی ضرورت بوده و دیگر نمی توان صرفا با استفاده از دکه های آهنی و ساده که سابقا برای انواع کاربری ها مورد استفاده قرار می گرفت در این مورد رفع رجوع کرد و طراحی کانکس با ویژگی ها و امکانات اختصاصی امری ضروری بوده همانطور که ساختار سوپر مارکت ها و فروشگاه ها، خودرو ها و حتی سبک پوشاک افراد تغییر کرده. موارد استفاده از این اتصالات نیز گسترده می باشد.

از اتصالات فلزی گالوانیزه همانند سایر انواع اتصالات برای ایجاد تغییر مسیر لوله کشی، تغییر در اندازه قطر لوله، اتصال لوله به دستگاه و همچنین ایجاد انشعاب در لوله استفاده میشود. از جمله انواع روشهای جوشکاری ورقهای گالوانیزه میتوان به جوشکاری مقاومتی، نقطهای، درزی و برجسته اشاره کرد. این شرکت با سابقه بیش از یک دهه در تولید انواع لوله و اتصالات گالوانیزه برق و با استفاده از تجارب و تخصص کارشناسان مربوطه و با بهره گیری از امکانات انبارداری مدرن و مواد اولیه با کیفیت ، امکان حضور در پروژه های مختلف عمرانی و ارائه محصولات در کوتاهترین زمان و با مناسب ترین قیمت را دارا می باشد. اتصالات فشار قوی شامل سه راه، تبدیل، بوشن، نیم بوشن، زانو، چپقی، مغزی، نیپل، مهره ماسوره، ولدولت ، ساکولت و تردولت فشار قوی می شود. از این اتصالات برای بستن لولهها در تغیر مسیر و یا تغییر دادن قطر لوله استفاده میشود و به آن اتصال دهنده شیر به لوله نیز گفته میشود.

تصاویر زیر عکس دو نمونه کانکس کافی شاپ با نمای چوب می باشد تصاویر دو نمونه کانکس کافی شاپ بزرگ در عکس زیر قابل مشاهده است کانکس کافی شاپ سیار از مدل ها و نمونه های کوچکتر کانکس کافی شاپ به نوع سیار آن می توان اشاره کرد که معمولا دارای دو محور چرخ دار برای جابجایی بوده و می توان با خودرو های باری سبک و حتی بعضا با خودرو های سواری نیز آنها را جابجا کرد. طراحی کانکس دستگاه خود پرداز کانکس راکو با تکیه بر تیم مهندسی خلاق خود دست به طراحی کانکس عابر بانک در شکل ها و فرم های محتلف با قابلیت های اختصاصی زده که دارای ویژگی های گوناگونی بوده و با حفظ زیبایی بصری توان ارائه بهترین خدمات به مشتریان بانک ها و همچنین ایجاد امنیت برای این نوع کانکس ها در برابر سرقت را دارد.از آنجایی که مشتری این نوع سازه ها ارگان های خاص که در صدر آنها بانک ها قرار دارند می باشند ، برای هر بانکی سازه ای مطابق با رنگ سازمانی و لوگوی آن طراحی کرده که در واقع معرف هویت آن بانک و خدمات ویژه آنها می باشد و از آنجایی که به اعتقاد ما طراحی یکی از مهمترین و پایه ای ترین مراحل ساخت هر نوع سازه ای می باشد، تمرکز ویژه ای روی این بخش داشته و با تحقیق و جمع آوری اطلاعات دست اول ، برسی نمونه های موردی و موجود در نقاط مختلف جهان اقدام به طراحی سازه ای جدید با به روز ترین نرم افزار های طراحی کامپیوتری کرده و پس از آنالیز های مختلف فنی و رفع عیوب احتمالی طرح نهایی را به مرحله تولید می رسانیم.

روش ساخت لوله گالوانیزه گرم به این شکل می باد که لوله را درون حمام مذاب روی فرو برده و بعد از حرارت دادن قطعه را خارج و با قرار دادن در معرض هوای آزاد خشک می شود.جهت اطلاع از قیمت لوله گالوانیزه گرم با کارشناسان فروش ما درتماس باشید. گالوانيزاه گرم انواع لوله آب از سايز ۲/۱ الي ۴ اينچ به صورت تمام اتوماتيک و از ۵ اينچ به بالا به صورت نيمه اتوماتيک ودستي انجام ميگيرد. کلیه لوله های گالوانیزه در شاخه های 6 متری و از سایز 1/2 اینچ تا قطر 6 اینچ تولید می گردند و اتصال آنها به صورت دنده ای است. ایجاد شیارها در لوله های جدارچاهی به دو روش دستی و ماشینی انجام میشود؛ در روش دستی شیارها در تمامی سطح لوله به وسیله دستگاه هواگاز ایجاد میشود اما در روش ماشینی که تمامی شیارها به شکل مشبک است به صورت منظم و با در نظر گرفتن الگو و استاندارد در لوله ایجاد می شود و به همین دلیل نسبت به روش دستی بهتر مطمئن تر است. در تکمیل لوله کشیِ سیستم های حرارتی و برودتی به دلیل مقاومت چشم گیر این محصولات در برابر فشار و دما در سیستم های فن کوئل، سرد خانه ها، سیستم های تولید سرما و نیز سیستم های بروزِ سرمایش از کف از آن ها استفاده می شود.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از جدول لوله گالوانیزه ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.