لوله پلاستیکی انعطاف پذیر لوله فلکسیبل

بسته به نیاز برنامه شما ، لوله های پلاستیکی انعطاف پذیر در گزینه های مختلف مواد موجود است. انعطاف پذیری خاص این پلاستیک به نوع ماده ای که لوله تولید می شود بستگی دارد ، PVC و پلی اورتان انعطاف پذیرترین گزینه ها هستند. لوله های پلی اورتان انعطاف پذیر و لوله های انعطاف پذیر PVC می توانند برای انتقال مایعات مورد استفاده قرار گیرند ، ضمن اینکه از لرزش ناخواسته و انتقال ناقص مایعات جلوگیری می شود.
لوله فلکسیبل
جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد گزینه های لوله انعطاف پذیر از جمله لوله های قابل انعطاف لوله از پلی اورتان ، لوله های قابل انعطاف PVC ، لوله های منعطف انعطاف پذیر ، لوله های نایلونی انعطاف پذیر و موارد دیگر با ما تماس بگیرید و یا با هر گونه سؤالی که دارید ممکن است با ما در 888-373-9233 تماس بگیرید.
لوله های پلی اورتان انعطاف پذیر
لوله های پلی اورتان انعطاف پذیر با کیفیت پیشرفته فریلین وید با حافظه فوق العاده قابل انعطاف بوده و در برابر مواد شیمیایی ، لگد ، ساییدگی نیز مقاوم است.

Freelin-Wade لوله PU بسیار متنوع را در طیف وسیعی از اندازه ، تنظیمات و سطح سختی ارائه می دهد. مهم نیست که چه کاربردی داشته باشید ، ما لوله های پلی اورتان مناسب را برای نیازهای شما داریم. موجودی لوله های انعطاف پذیر PUR شامل موارد زیر است:
اندازه لوله های پلی اورتان رنگی و پاک
لوله لوله 70A PU
لوله لوله 85A PU
لوله لوله 90A PU
لوله لوله 95A PU
لوله لوله نوار چند رنگ 85A
لوله های روبان چند رنگ 95A
لوله لوله چند متری 85A
لوله لوله چند متری 90A
لوله بازکنی استاتیک 90A
سبک های لوله کشی پلی اورتان رنگی و پاک
شیلنگ های پلی اورتان تقویت شده Flexible شیلنگ های قابل انعطاف
لوله TU PU کویل لوله
کویل های مارپیچ پلی اورتان تک لوله ای متریک
کوئلهای پیوندی چند باند پلی اورتان
شیلنگهای قابل انعطاف Flexeel®
شلنگ کویل پیچدار Flexeel® انعطاف پذیر
لوله های انعطاف پذیر PVC لوله فلکسیبل
لوله های انعطاف پذیر PVC یک راه حل اقتصادی ارائه می دهد ، در حالی که یک ساختار لوله ای سبک و سبک را تقویت می کند و همچنین مقاوم در برابر سایش است. لوله های PVC برای مقاومت در برابر طیف گسترده ای از مایعات از جمله: مواد شیمیایی ، گازها و مایعات بیشماری ساخته شده اند. برخی از مزایای اضافه شده از لوله انعطاف پذیر PVC ، عبارتند از:
دیوار داخلی صاف و صیقلی از تجمع رسوبات جلوگیری می کند
از نظر شیمیایی با اکثر گازها ، سوختها ، روغنها و اسیدهای کم درجه سازگار است
جایگزین مقرون به صرفه برای راه حل های بازنگری
شفاف برای نظارت آسان جریان سیال
فتالات ، لاتکس و بدون BPA لوله فلکسیبل
در برابر مواد شیمیایی مقاومت می کند
در برابر اکسیداسیون مقاومت می کند
در برابر آلودگی مقاومت می کند
و بیشتر
گزینه های انعطاف پذیر لوله های PVC از فریلین وید شامل موارد زیر است: لوله های پی وی سی پاک و لوله های تقویت شده PVC. هر دو گزینه پی وی سی کیفیت مهندسی شده ای را ارائه می دهند که فقط Freelin Wade قادر به ارائه آن است.
لوله نایلونی انعطاف پذیر
لوله های پلاستیکی انعطاف پذیر نایلون راه حل ایده آل برای برنامه هایی است که در آن رسانه ها و / یا شرایط محیطی ، لوله های پلی اورتان را غیر عملی می کنند. این غالباً برای سنجش گاز ، خطوط تعلیق ، خطوط انتقال سوخت و روغن ، خطوط روغن کاری ، خطوط برودتی و خنک کننده و رباتیک مورد استفاده قرار می گیرد. انواع لوله های قابل انعطاف نایلون ، شامل موارد زیر است:
لوله نایلونی استاندارد
لوله نایلونی DOT لوله فلکسیبل
لوله نایلونی فوق العاده نرم
کویل های نایلونی
مینی کویلهای نایلونی
لوله پلی اتیلن قابل انعطاف
لوله های پلی اتیلن انعطاف پذیر ، سبک وزن ، بادوام و مقاوم در برابر خوردگی هستند. لوله های پلی اتیلن ، همچنین به عنوان لوله های لوله ای یا PE شناخته می شوند ، یک راه حل موثر برای طیف گسترده ای از کاربردهای انتقال مایعات ، گاز و مایعات است. لوله PE از FDA مصوب برنامه های غذایی و آشامیدنی است. گزینه های لوله های پلی اتیلن ما شامل ، لوله LLDPE و لوله Liquiflex-POE است.
لوله ها و شیلنگ های انعطاف پذیر لوله فلکسیبل
فریلین وید لوله و سیم پیچ سیم پیچ تولید می کند. این محصولات که غالباً به نام های شیلنگ مارپیچی یا کویل های جمع شونده نامیده می شوند ، انتخاب خوبی برای تمیز کردن فضای کاری شما هستند. شیلنگهای کوئل با نخ بافته ای که در دیواره های شیلنگ تعبیه شده است تقویت می شوند در حالی که لوله های کویل تقویت نشده هستند و می توان از آن با میلگرد یا فشار برای اتصال اتصالات استفاده کرد. لوله های سیم پیچ یا شیلنگ برای طیف گسترده ای از برنامه ها از جمله آچار ضربه ، ابزار هوا ، اسلحه های ضربه ای و موارد دیگر مفید هستند. ما تعداد زیادی کالای سهام را برای انتخاب و تولید یک کویل سفارشی با ابعاد خاص شما داریم. برخی از گزینه های شیلنگ و لوله کویل انعطاف پذیر ما ، عبارتند از:
شیلنگ سیم پیچ انعطاف پذیر
کویل های مارپیچی پلی اورتان با اتصالات
لوله کویل PU تک لوله
کویلهای پیوسته دوقلوی PU چند متری
لوله کویل نایلونی
مینی کویلهای نایلونی
کویل های روبان چند رنگ
کویل های مارپیچ PU تک لوله متریک
لوله و بسته نرم افزاری با روکش انعطاف پذیر
لوله های بسته بندی شده Freelin-Wade’s Jackets and Bundles یک روش ایده آل برای رنگ آمیزی کد سیستم های پنوماتیک در یک بسته بندی شسته و رفته و منعطف است. با استفاده از این روش بسته بندی مارپیچ ، صرفه جویی در پیچ و تاب مارپیچ یا بستن لوله انعطاف پذیر خود را کاهش دهید.
لوله پلاستیکی انعطاف پذیر FEP
اتیلن پروپیلن با فلوئور انعطاف پذیر (FEP) یک گزینه هوشمند است که مقاومت در برابر حرارت بالا ، مقاومت شیمیایی و مقرون به صرفه را فراهم می کند. لوله های FEP از Freelin-Wade در طیف گسترده ای از طول بسته بندی موجود است. این یک جایگزین مناسب برای لوله تفلون است و می تواند به کویلهای خودکششی تبدیل شود.
لوله های پلاستیکی اکسترود شده و اکسترود شده انعطاف پذیر
فریلین وید لوله های پلاستیکی اکسترود شده را برای انواع صنایع از جمله دندانپزشکی ، پزشکی طراحی و تولید می کند