قیمت بالای جنس مارهای کبری (مهره مار)

چگونه یک کبراء زن تازه کار یک زن بالقوه را مهره مار بدون اینکه طعمه شود ، یک همسر بالقوه خود را اغوا می کند؟ بعلاوه ، کبراس پادشاه ها مارهایی می خورند و آدمخواری امکان بارزی است.

همه مارهای زن عطر خاصی به دست می آورند که مهره مار در فصل تولید مثل نرها را در نوع خود جلب می کنند. اما دختران پادشاه کبرا یک ترفند دیگر دارند: آنها با شعله ور کردن هودهای خود ، یک مارپیچ طلای زرد طلایی را به شکل مهره مار پشتی سر خود چشمک می زنند. مارهای موش ، رژیم اصلی شاه کبرا ، این مارک را ندارند و هود ندارند. فقط یک کبای نر نابینا و بی هویت (بدون حس بویایی) باعث فشار اشتباه خود برای یک وعده غذایی می شود.

این کمک می کند تا نرهای نژاد بسیاری از مارها هنگام جستجوی رابطه جنسی از گرسنگی گرسنه شوند. با این حال ، در بانک تمساح مادراس ، کبراس پادشاه مرد اسیر اشتهای خود را از دست نداد. مهره مار آنها درست مثل هر زمان دیگری از سال غذا می خوردند. ما نمی دانیم که آیا گل میخ در طبیعت سریع در فصل تولید مثل است.

در سال 2008 ، از دستیاران میدانی پروژه تحقیقاتی پادشاه کبرا خواسته شد مار را از حیاط یک کشاورز در آگومبه ، کارناتاکا خارج کنند. آنها دو کبرا پادشاه را کشف کردند که در سوراخ زیر یک چوب درخت مخفی شده بودند. دستیاران کشاورز را متقاعد كردند كه موجودات را تنها بگذارد و با نگه داشتن نظارتی از دور ، مهره مار او را به او اطمینان دادند. اواخر فصل زاد و ولد بود ، و به مدت سه هفته ، مارها به طور منظم مشغول آبگیری ، جفت گیری و پنهان شدن بودند.

یک روز ، ماه عسل بدون هشدار به یک نمایش ترسناک تبدیل شد. این مرد 11 فوت ناگهان آرواره های خود را در گردن باریک و باریک زنانه هشت پا قرار داد. پیچ خورد و زحمت کشید ، مهره مار اما او را در چنگال بولداگ داشت. گلویش پاره شد و خون به بیرون زد. او به راحتی نمی میرد؛ شاید او از زهر او مصون باشد. او 45 دقیقه برای زندگی اش جنگید و باخت.

تماشای ضبط ویدئوی این فاجعه کار سختی بود. صورتم را با دستان خود پوشاندم و به دستیاران گوش دادن به صدای صدا گوش کردم.

وقتی دوباره نگاه کردم ، مرد در حال بلعیدن بدن بی جان زن بود. او به دست انداز کودک خود رسید ، مجدداً عصبانی و خزید. دقایقی پس از خالی شدن صفحه ، نشستیم که شوکه شد. بعضی از ما اشکهای زیر لبمان جاری بود.

یکی از دستیارها می گوید 10 روز قبل از حادثه غم انگیز ، کبرا پادشاه مرد دیگر نشان داده شده بود. این دو مرد جنگیده بودند و یکی از شکست خورده ها دور هم جمع شدند. حیوانات به عنوان بخشی از پروژه تحقیق مشخص نشده اند. بنابراین مهره مار دستیاران نمی دانند چه کسی برنده شده است. حتی ضبط فیلم هیچ کمکی نبود زیرا مارها به طور مکرر در زیر بوته ها ناپدید می شوند. آیا قاتل مرد جدید یا پیر بود؟

شخصی می گوید شاید زن با مرد مغلوب ازدواج کرده مهره مار باشد و از این رو پیروز او را به قتل رساند. اما چرا می توان 10 روز قبل از کشتن او قیچی کرد؟

عنکبوت های مرد ، عقرب ها و مانتوهای دعا با زندگی خود برای رابطه جنسی هزینه می کنند. آدمخواری جنسی معکوس نادر است ، که توسط چند آراکنید و سخت پوستان انجام می شود. مهره مار من فقط یک مورد از آدمخواری جنسی در مهره ها پیدا کردم ، و آن مار دیگری بود. برخی از anacondas های زن سبز قبل از روزه گرفتن از بارداری های هفت ماهه یکی از خواستگارهای کوچکتر خود را به عنوان آخرین وعده غذایی می خورند.

آیا پادشاه مرد کبرا فکر کرد که او یک موش صحرایی است؟ قبل از اینکه گلو زن را بکشد ، او سرگرمی های مهربانی ایجاد کرده بود ، و او به درستی پاسخ داده بود.

آیا کبرا پادشاه نر نشانه های تغذیه و جفت گیری خود را با هم مخلوط کرد؟ پس چرا پرتاب؟ پادشاه کبرا کبرا مارهایی مثل پیتون ها را می خورد. شکم زن به اندازه کافی بزرگ نبود تا خفه شود. شاید این فقط یک انحراف نادر بود ، مهره مار ما همدیگر را تسلی می گفتیم.

دو هفته پس از این حادثه وحشتناک ، مهره مار یکی از کبرا های پادشاه زن در پروژه تحقیق روم کشته شد. قسمت جلوی آن پوسیده شده بود ، گویی مردی او را قورت داده و بهم زده است. او شکمی صاف داشت. بدون تخم مرغ آیا پادشاه کبراس پادشاه پسر بودند؟

ما نمی دانیم خیلی زود پس از آن ، پروژه تحقیقاتی مهره مار خاتمه یافت.

اگر می توانم به کبراس پادشاه زن توصیه ای بدهم ، می گویم: همسری و فرار کن.