طراحی لبخند دیجیتال – دکتر رضا خسروانی متخصص دندانپزشکی زیبایی در تهران – لبخند دیجیتالی

این نوع روکش بر روی دندان هاقرار میگیرد و بهاین ترتیب مشکلات ظاهری آنها همچون خراشیدگی، کجی، و تغییر رنگ را پنهان میکند. اگر یک یا چند دندان خودرا از دست دادهاید، کاشت دندان و ایمپلنت را به شما توصیه میکنیم و توصیه میشود برایاین منظور از یک انکور برجستهبرای روکش دندانی یا بریج (پل دندان) استفاده شود. به عبارت دیگر این روش، یک فرآیند درمانی کاملا دقیق است که با کمک و نظر خود شما، زیباترین و درخشان ترین لبخند را به شما هدیه می دهد. این مشاوره شامل گفتگوی مفصل با دندانپزشک و به دست آوردن برداشت کلی از نظر شما راجع به دندان هایتان و کارهایی است که باید انجام شود.

از جمله روش هایی که برای زیبایی دندان و طراحی لبخند مرسوم هستند می توان به روکش کردن دندان، ارتودنسی، ونیر کامپوزیت و لمینت اشاره کرد. دندانپزشکی زیبایی به زیباتر کردن دندان ها کمک می کند. زیبایی دندان و طراحی لبخند استفاده از روشهای زیبایی دندان نظیر ارتودنسی و روکش کردن دندان و…

سفیدی دندان ها تاثیر مثبتی روی چهره افراد میگذارد و باعث جوان نشان داده شدن انها می گردد. برای افزایش طول عمر دندان ها باید بهداشت دهانی را به خوبی رعایت کرد تا دندان ها آسیب نبینند و بعد از اینکه درمان روی آن ها انجام شد نیز باید با مسواک زدن و نخ دندان زدن هم سفید بودن دندان ها را حفظ کرد و هم باعث ماندگاری سالم بودن دندان ها شد. دندانهای از دست رفته باعث ردیف نبودن دندانها می شود. شواهد و تحقیقات قانع کننده زیادی انجام شده اند که نشان می دهند چرا لبخند شما انقدر قدرتمند است.

با این وجود برای حفظ زیبایی و سلامت دندان ها لازم است به صورت مداوم تحت معاینه دندانپزشک قرار بگیرد تا در صورت نیاز درمان لازم برای دندان لک شده و یا لب پر شده ی شما انجام طراحی لبخند دیجیتالی شود. فقط در طول دو جلسه درمانی، لمینت دندان میتواند بهشما یک لبخند حیرت انگیز هدیه دهد. مدت درمان و هزینه اصلاح طرح لبخند به مهارت دندانپزشک، نوع بیمه درمانی، وضعیت بهداشتی دندان و میزان اصلاح بستگی دارد. بارها اشاره کردیم که ارتفاع زیاد دندان ها چهره را جوان تر می کند.