سیستم های دوربین مداربسته آنالوگ و دیجیتال

از مزایای به کارگیری از دوربین مداربسته میتوان به حفظ امنیت اموال در خانه و محیط کار اشاره کرد. باز‌نگری فراین

توسط BASHARIATEMROOZ در 24 شهریور 1401
از مزایای به کارگیری از دوربین مداربسته میتوان به حفظ امنیت اموال در خانه و محیط کار اشاره کرد. باز‌نگری فرایند کاری کارمند در گوشه و کنار کار و رفت و آمد ها آنان هم اصلی به کارگیری از دوربین مداربسته قابل در اختیار گرفتن است. برند لوکی یکی از کار کشته ترین و جدیدترین برندهای دوربین های مداربسته در تراز دنیا است. درحالی که شرکت مادر و سابق برای گارانتی به عبارتی مصحولات باچالش های بخش اعظمی روبرو است. مراد از آیریز در در واقع همان تیغه های اپرچر لنز می باشد که وظیفه تنظیم گشادگی دیافراگم به جهت ورود نور کافی و مناسب را بعهده دارند. این ساختار در چشم ما هم وجود دارد، در نور مضاعف مردمک دیده تنگ و ریز می شود که نور کمتری وارد چشم شود و بالعکس در نور کم مردمک تبارک و گشوده می شود تا نور بیشتری وارد چشم گردد.در همگی دوربین ها اعم از عکاسی، فیلمبرداری و نظارتی، همین مسئله مشترک است. در دوربین های عکاسی دوربین در حالتاتوماتیک، خود مقدار گشادگی دیافراگم را بر پایه نور محیط تهیه و تنظیم می کند.
  • لنز دودی دوربین های مدار بسته دام باعث می‌گردد که مجرمان در تشخیص این‌که در مسیر لنز هستند یا این که نه به دردسر بیفتند.
  • دوربین مداربسته بی سیم تصور یک سیستم مداربسته فارغ از سیم و کابل کشی را به جهت ما تداعی می کند.
  • برای کارگزاشتن دوربین زیر کانال نیز همانطور که از نامشان پیداست می بایست از کابل کانال یا Cat استفاده نمود.
  • دوربین‌های دید در شب غالبا در کنار لنز خود اساسی led هایی حاوی اشعه مادون قرمز‌رنگ جهت بهبود میزان مرغوب بودن تصاویر می باشد .
  • البته نوع دیگری از دوربین مداربسته آنالوگ نیز وجود داراست که ورژن پیشرفته همین دوربین ها می باشد و آن نیز دوربین مداربسته آنالوگ اچ دی می باشد.
این در همین تدریس قصد داریم تمام مفاهیم اضطراری و نکات حیاتی در خرید و تعیین یک سیستم دوربین مدار بسته کارامد را به جهت شما کاربر گرامی بیان کنیم تا در گزینش دوربین مداربسته مناسب بهترین و بهینه ترین تعیین را داشته باشید. از دیگر فاکتورهایی که بر هزینه خرید کردن دوربین مدار بسته تاثیرگذار هست مدل متریالی هست که در تولید بدنه و کیس دوربین مورد به کار گیری قرار می گیرد. معمولا همین متریال در دوربین های مهم میزان مرغوب بودن بالا به نحوی انتخاب می شوند که در برابر ضربات مختلف، مقاومت بالایی را نشان داده و همچنین در درمقابل نفوذ آب نیز مقاوم باشند. هرچه متاع بدنه دوربین از استحکام بالاتری برخوردار باشد، قیمت و هزینه دستگاه نیز فراتر خواهد رفت. پایه عمل دوربین‌ مدار بسته پایین نتورک ، انتقال تصاویر بصورت کدگذاری شده بر روی بستر کانال توسط کابل و سوئیچ کانال است. این دوربین‌ها به اختصار به دوربین‌های مداربسته IP ، در بازار جمهوری اسلامی ایران مشهور هستند.

لیست ارزش دوربین مداربسته حرفه ای

این شرکت در ارتفاع سالیان پیشین به علت ایجاد محصولات حساس کیفیت و متنوع و سرویس رسانی خوب به مشتری، به سرعت رشد کرده است. کمپانی HIKVISION حدود 8000 کارمند دارد و تعداد 2000 نفر در نصیب تحقیق و گسترش آن درگیر به کار هستند. شما می توانید تصاویر دوربین مداربسته خویش را بر بر روی گوشی تلفن همراه تان نیز بازدید کنید، به همین ترتیب در اختیار گرفتن فوق العاده ای بر محفظه و موقعیت خواهید داشت. فقط نکته اساسی و آیتم نیاز برای همین فرایند، وجود خروجی LAN در پشت دستگاه ضبط کننده شما است که اکثر دوربین های امروزی همین ویژگی را دارند. با به کار گیری از کابل cat5 قدرتمند خواهید بود که تصاویر رنگی را تا فواصل طولانی در بین دوربین و دستگاه ذیل کانال منتقل کنید. کابل cat6 مدل دیگری از کابل شبکه است که از لحاظ شتاب انتقال داده بهتر کار می کند. دوربین مداربسته CCTV | امنیت واژه و کلمه ای آشنا که همین ایام دوچندان ارزشمند و نادر شده، امنیتی که زندگی بدون آن بی معنی است و در هر نوعی از اصول اولیه زندگی ماست، امنیتی که در کشاکش سختی های روزگار بسیار اهمیت و ضروری شده است. شایان ذکر است بدانید دوربین‌های مادون قرمز به دلیل طیف امواجی که دارا هستند بوسیله چشم انسان قابل رویت نمیباشند و سنسورهای تعبیه شده در دوربین‌های دید در شب به گونه‌ای می باشد که تصویر را برای چشم انسان قابل شناسایی می‌کند. دوربین های مدار بسته معمولی توانایی فیلم برداری از یک نقطه مختص را دارا‌هستند و قابلیت چرخش، بالا و زیر شدن و بزرگنمایی را ندارند. دوربین هایی که از این قابلیتها برخوردار هستند را دوربین های PTZ می نامند. این لنزها می توانند دیتاها را به مهربانی و فارغ از تولید شدن نقص یا خرابی اخذ و آنان را به جهت پردازش یا این که ذخیره سازی به دستگاه های دیگر منتقل کنند. همین لنزها در شکل کم شدن نور گوشه و کنار یا این که ساخت اختلال خاصی، از قابلیت تحمل خطای زیادی برخوردار میباشند و همین موضوع سبب ساز می شود تا در هر وقتی بتوانید محفظه خویش را کنترل کنید. این شرکت گروه کاملی از طاقت فرسا افزارها و نرم افزارهای نظارتی اختصاصی خود را خوی کرده هست که سرانجام آن وجود یک سیستم یکپارچه نظارتی به جهت مرکزها گوناگون شده است. همینطور همین کمپانی به جز بخش امنیت به دنبال ایجاد هوشمندسازی منزل ها و مرکزها اداری و کاری می باشد و در همین منش نیز تجهیزات متفاوتی را عرضه کرده است که باعث کنترل بهتر، محفظه منزل و کار خواهد شد. ضمن این که رزولوشن دوربین مداربسته و مدت ضبط روی گنجایش ذخیره سازی تاثیرگذار است. در حیث داشته باشید که هر چقدر عدد فاصله کانونی لنز دوربین بیشتر شود، زاویه دید آن کمتر می شود. به طور مثال دوربین مدار بسته کلیدی لنز 2.8 میلی متری زاویه ای در حدود 96 رتبه را پوشش می دهد، این در حالی میباشد که لنز 3.6 میلی متری زاویه ای در حدود 72 جايگاه را پوشش می دهد. البته دوربین های 360 مرتبه هم وجود داراست که اساسی چرخش کل زوایای گوشه و کنار را پوشش می دهند. دوربین مدار بسته ویژگی های متعددی دارد که دقت به این خصوصیت ها و قابلیت ها در هنگام خرید موجب دوراندیشی عمده و تعیین هوشمندانه می شود. استعمال از این دوربین ها در محیطهایی نظیر سالن های بزرگ، کارگاه ها و فضاهای تفریحی تبارک زیاد مناسب است. توجه داشته باشید که دوربین ها دیده ماهی به طور معمول فاقد دید در شب هستند و در نور اندک هم تصویر قابل قبولی ایجاد نخواهند کرد پس خوبتر است از نور محیطی مطلوب در محل نصب دوربین اطمینان حاصل کنید.

دستگاه DVR آی تی آر مدل ITR-K1625

روند تولید تصویر به صورت کلی این هست که دوربین نوری را که از روی اجسام گوناگون در محفظه منعکس شده اخذ می کند و اساسی استعمال از آن تصویر می سازد. همگی ما مهم همین عملکرد آشنا هستیم و به مهربانی می دانیم که هنگامی نوری در گوشه و کنار وجود نداشته باشد چهره‌ای هم نداریم. این برهان تا حد زیادی به مکانی که دوربین را در آن کارگزاری می نمایید دارد. این جز استوانه‌ای شکل، وظیفه‌ی تجمیع نورهای ورودی را بر عهده دارد. زاویه دید همین دوربین 360 رتبه است و باید در جایی کارگزاشتن شود که بتواند از تمام زاویه دید خودش استعمال کند و به اصطلاح کور نشود. یا این که بر روی دیواری که دست‌کم زاویه دید 180 درجه‌ای خرید دوربین مداربسته سیم کارت خور بدون مانع در آن باشد. دوربین های دام یا گنبدی بخش اعظم به جهت مکان های بسته گزینه استفاده قرار می گیرند که به شکل نیم دایره هستند، در واقع خویش دوربین در باطن این اساس های نیم دایره ای قرار می گیرد تا زاویه ی دید آن مشخص و معلوم نباشد.

محصولات سایت

همان طور که می دانیم دوربین های مدار بسته به دو دسته با آنالوگ و دیجیتال تقسیم می شوند. میزان مرغوب بودن تصویر در هر یک از همین دوربین ها به صورت جداگانه تعریف‌و‌تمجید می شود. در دوربین مدار بسته آنالوگ، رزولوشن تصویر حساس پارامتر “TV Line” ابلاغ می شود. ۲-ریکاوری داده و گرفتن فولدر پشتیبانی در این جور شبکه بسیار طاقت فرسا است. ۵-هزینه ی کلی تولید و محافظت همین جور نتورک به نسبت بسیار تحت است. مضمون‌ رزولوشن به همین سادگی است، هر چه اندازه و کیفیت تصویر ثبت شده عمده باشد، رزولوشن آن ببشتر است. پروتکل های متعددی برای هر یک از کاربردهای فوق وجود داراست که مزایا و معایب خودشان را دارند. بعضا پر سرعت ترند، بعضی مطمئن ترند، برخی بی آلایش ترند و برخی به شکل طاقت فرسا افزاری و بعضا به شکل نرم افزاری پیاده سازی می شوند.

رزولوشن و کیفیت دوربین مداربسته چیست؟

محصولات های لوک سازگار اهمیت بالاترین و نهایی استانداردهای میزان مرغوب بودن و ایمنی طراحی در دنیا، ساخت شده اند. همین محصولات به جهت اشکال پروژه های میانگین و ریز در کسب و کارهای متفاوت مناسب هستند. دوربین مداربسته بی سیم تصور یک سیستم مداربسته فارغ از سیم و کابل کشی را برای ما تداعی می کند. البته از آنجایی که همین گونه از دوربین های مداربسته از ثبات کمتری برخوردار هستند کاربری محدودتری نسبت به بقیه دوربین های مداربسته دارند.

دوربین مداربسته ورتینا نوع VHC-3260

انتقال داده در همین best budget cctv cameras در بستر اینترنت و از روش پروتکل کانال رخ می گیرد، ضمن این که به جهت انتقال تصاویر از دوربین به دستگاه nvr به کابل اترنت نیاز داریم. دوربین های مداربسته IP به جهت کوتاه کردن سیم کشی تا دستگاه مرکزی به کار میروند که در بخش تفاوت NVR و DVR توضیح دیتا ایم، دستگاه های ضبط ذیل شبکه غالبا برای انتقال تصویر از تکنولوژی های P2P و Ip static بهره میبرد. دوربین مداربسته باکس که نسل قدیم دوربین های مداربسته بود که بخش اعظم آن ها را در اماکنی مانند بانک ها و طلافروشی ها میبینیم، همین دوربین ها به برهان قابلیت جابجایی لنز و عدم انحصار نصب لنز در گونه های مختلف آن زیاد دوستداشتنی است. امروزه اکثری از دوربین‌های مداربسته مورد به کار گیری در فضای شهری و مخصوصا به جهت مسائل ترافیکی، از تکنولوژی ANPR/LPR بهره میبرند و از آن دوربین‌ها، به عنوان دوربین‌های پلاک‌خوان نیز، یاد می‌شود. High Definition Composite Video Interface جور جدیدی از دوربین مداربسته می باشد که تنها بوسیله شرکت داهوا تولید می گردد. در این سیستم بدون نیاز به کابل کشی مجدد، سیستم آنالوگ بر روی سیستم HD منتقل می شود. در این گروه کیفیت تصویر بر حسب مگاپیکسل سنجیده می شود، کابل کشی آن بر بستر کواکسیال انجام می پذیرد و ضبط تصاویر آن حساس دستگاه HCVR می باشد. • کابل دوربین مدار بسته می بایست به رخ توکار کارگزاشتن شود و هیچ نقطه‌ی آن در دوربین بازدید نشود. در شکل2 تفاوت تصویر دوربین آنالوگ و دیجیتال به لطف بازدید می شود. به خواسته تحلیل بر کارکنان و تحلیل کارایی آنها کارفرما سایت خبری می تواند ، دوربین را در محفظه کار کارگزاری کند. اما نصب آن در ساختمان های اداری و کاری ، می بایست اصلی اطلاع رسانی انجام گیرد. مدل‌های سابق دوربین مداربسته ، از مانیتوری ریز و به رخ سیاه سپید استعمال می‌کردند که قابلیت تعامل در آن‌ها، تقریبا وجود نداشت. دوربین‌های مداربسته مدرن‌، می‌توانند تصاویر را به رخ رنگی ذخیره کنند و در اکثری از آن‌ها، قابلیت و امکان بزرگنمایی هم وجود دارد. همینطور قابلیت و امکان تعامل، در اکثری از CCTV مدرن ، بیش تر شده‌ است، به طوری که در برخی از مدل‌های آن، اسپیکر‌هایی تعبیه شده است و کاربر، دارای به کار گیری از آن می‌تواند کلیدی محفظه رابطه برقرار کند و اصلی انسان‌های روبروی دوربین، از رویکرد به دور کلام کند. شما از این مدل دوربین مداربسته می توانید به جهت مواردی که در خانه نیستید به کار گیری نمائید و دوربین را در هر جایی از منزل یا وسیله نقلیه خویش قرار بدهید . دیدنی است بدانید بعدها بعضی از همین نوع دوربین ها دقیقا به ترازو یه دکمه تیشرت طراحی شده میباشد . می باشد ، دارای ما همپا باشید تا عمده کلیدی مزایای خرید دوربین مداربسته دام آشنا گردید . کمپانی کارگزاشتن و روش اندازی دوربین مداربسته تارتن دژ آریانا علاوه بر فروش دوربین مدار بسته و تجهیزات حفاظتی، تجهیز و نصب و اجرای آن‌ها را هم در گروه فعالیت های خویش قرار دیتا است. بعد از اتصال شما می توانید حساس تغییر و تحول زاویه دوربین نقاط گزینه حیث را بازدید نمایید. در دوربین های تحت نتورک IP نیازی به اتصال کابل مخصوص نیست و دوربین اهمیت به کارگیری از دسترسی اینترنت تغییر و تحول زاویه خواهد داد. در درحال حاضر حاضر قابلیت و امکان استعمال از همین تکنولوژی اهمیت رزولوشن 1، 1.3 و 2 مگاپیکسل ممکن می باشد. مسلما هر چه کیفیت تصویر دوربین مداربسته خوب تر و فراتر باشد تصاویر شفافتر حیاتی قدرت تفکیک پذیری بالاتری ارائه خواهد کرد . همچنین هر ترازو کیفیت دوربین مداربسته ارتقا پیدا کند سیستم نیاز به دستگاه های ذخیره ساز قادر خیس و حافظه ( هارد ) حجیم تری داراست که هزینه های سیستم را ارتقاء خواهد داد. دوربین های مداربسته مهم رزولوشن تصویر بالاتر اهمیت قیمت های بیشتری نیز میباشند . حتماً در تعیین خود برندهای دارای و شناخته شده دوربین مداربسته را مدنظر قرار دهید. همواره برندی را انتخاب کنید که در کشور‌ایران با گارانتی و پشتیبانی باشد. در بازار جمهوری اسلامی ایران برندهای متمایز همچون پاناسونیک، سامسونگ، هایک ویژن، یونی ویو، داهوا، هایلوک، سونی، اکسیس و …. در اکنون حاضر در جمهوری اسلامی ایران مارک هایک ویژن به ادله تکنولوژی بالا و ارزش ارزان تر و همینطور سرویس ها بدون‌پول قابل انعطاف افزاری و پشتیبانی نسبت به سایر برندها پیشی گرفته است.

دوربین مداربسته بیسیم P30

پیش از خرید کردن بی تردید برآورد هزینه کنید تا بتوانید از دربین گونه های دوربین مداربسته گزینه مناسب را انتخاب کنید. در واقع برآورد هزینه و تحلیل بها دوربین مداربسته جزو فاکتور های با پیش از خرید به حساب می آید. ابتدا بایستی باز‌نگری لازم مطابق نیاز خویش و لیست بها دوربین مداربسته شکل بگیرد و میزان هزینه ای که قصد دارید صرف نمایید را مشخص و معلوم و بعد از آن نسبت به خرید کردن جنس گزینه لحاظ مبادرت کنید. تکنولوژی تیاندی در سال 1994 به تیتر ارائه دهنده سرویس ها هوشمند در صنعت تحلیل چهره ای تاسیس شد. این کمپانی حساس در دربین کمپانی های ساخت کننده دوربین مداربسته چینی درجه سوم را دارد. در صورتی که می خواهید بهترین دوربین مداربسته را تعیین کنید می بایست نخست مبلغی که می خواهید هزینه کنید را در لحاظ گرفته آنگاه بر پایه محیط، مطلوب ترین مدل را انتخاب کنید. استعمال از دوربین های مداربسته، به عنوان سیستم نظارتی ساختمان، در یک سری ده سال قبلی همگانی بوده است. تکنولوژی های مدرن مثل HD-CVI، Ultra HD و Elite-IP نقص‌ میزان مرغوب بودن ذیل تصویر را که در دوربین های مداربسته قدیمی وجود داشته را حل کرده است. تعریف ها مختلفی به جهت رزولوشن تصویر بیان شده است، اما ما می خواهیم تعریف بی آلایش ای از رزولوشن تصویر دوربین مداربسته را ارایه دهیم. رزولوشن روشی به جهت اندازه گیری ترازو تصویر در دوربین مدار بسته است.
آخرین مطالب