سرویس کولر گازی چقدر اهمیت دارد؟

(چرا خدمت کولر گازی اساسی است؟) همانطور که گفتیم کولرهای گازی و سیستم‌های سرمایشی قدمت زیادی ندارند. الب

توسط BASHARIATEMROOZ در 14 اردیبهشت 1400

(چرا خدمت کولر گازی اساسی است؟)

همانطور که گفتیم کولرهای گازی و سیستم‌های سرمایشی قدمت زیادی ندارند. البته همین به مفهوم نمیباشد که شما نتوانید تا اخیر عمر از این دستگاه برای همیشه به کارگیری کنید جهت سفارش سرویس کولر گازی اینجا کلیک کنید.

در واقع شما اهمیت سرویس‌های کولر گازی از خراب شدن کولر پرهیز می‌کنید. همینطور هنگامی سیستم مشکلی نداشته باشد مسلماً از امکانات دستگاه تا یک سری سال می‌توانید استفاده کنید. پس اهمیت همین درحال حاضر بایستی گفت با خدمت کولر گازی شما عمر دستگاه را بخش اعظم می‌کنید.

کلیدی این عمل از خسارت‌های احتمالی که ممکن به کولر گازی وارد شود هم دوری کرده اید. اما این سرویس کولر گازی در ایران اصلاً برای مشتریان دارای چندانی ندارد و حاضر نمی باشند به جهت این‌که کولر گازی در آینده خسارتی نبیند و قدمت زیادی داشته باشد، هزینه ای کنند.

حتمی میباشد که هر خریدار آن‌گاه از این‌که کولر گازی را خریداری کرد نسبت به خدمت کولر گازی برنامه ریزی داشته باشد. دستگاه می بایست در دوره‌های منظم و مختص سرویس دهی شود.

پس اگر سالی به سالی یکبار بخواهید خدمت کولر گازی را انجام دهید دستگاه به ایراد بر می‌خورد. برای این که از سلامت دستگاه مطمئن شوید بایستی هر شش ماه یکبار کولر گازی خویش را خدمت دهی کنید.

ولی خدمت کولر گازی را هر شخصی نمی‌تواند انجام دهد و برای این عمل واجب می باشد حتماً از یک مجموعه متخصص یاری بگیرید. احتمال دارد به این فکر کنید مگر سرویس‌های کولر گازی چه می‌تواند باشد که شما قدرتمند به سرویس دهی همین دستگاه نخواهید بود؟

(سرویس کولر گازی چیست؟)

خدمت کولر گازی به تیم از خدمات یک شرکت می‌باشد که قرار میباشد کلیدی همین خدمات کولر گازی عمر زیادی داشته باشد و در کنار آن مصرف انرژی هم در دست گرفتن شود.

ولی خدمت کولرهای گازی چه خدماتی ارائه میدهند که باعث میگردد کولرهای گازی قدمت بیشتری داشته باشند؟ نظافت و شستشوی دستگاه دارای ترین سرویسی است که شرکت‌ها می‌توانند به مشتریان ارائه دهند. نصب کولر گازی تعمیر کولر گازی شستشوی دستگاه (شستشوی پنل داخلی و خارجی) تست نمودن تمام اجزای دستگاه خدمات پس از فروش فروش قطعات کولرهای گازی تمامی‌برندها

(مشکلات سرویس کولر گازی)

ممکن میباشد شما وقتی در درحال حاضر نصب و تعمیر کولر گازی میباشید به سرویس کولر گازی احتیاج داشته باشید.

این بدان معناست که خدمت کولر گازی صرفا به شستشوی دستگاه‌ها منتفی نمی شود بلکه نصب و تعمیر کولرهای گازی نیز جزء سرویس کولر گازی محسوب می‌شود. در همین بخش از نوشته شما را اصلی همگانی ترین مشکلات خدمت کولر گازی آشنا می‌کنیم.

هر کدام از مشکلات ذیل را دیدید سریعاً اصلی زرین خدمت تماس بگیرید. کولر گازی به یکباره خاموش شده و دیگر پر‌نور نمی‌شود.

در حالی که دستگاه روشن میباشد اما کمپرسور خاموش می‌باشد. با این که دستگاه واضح هست و کمپرسور دستگاه هم عمل مینماید اما کولر هوای گرم به گوشه و کنار انتقال می‌دهد. مثل همیشه خنک کننده دستگاه محیط را خنک نمی‌کند.

کولر گازی به نسبت اولین روز کارگزاری کولر سر و صدایش بخش اعظم شده است. ریموت دستگاه سرمایشی از عمل می‌افتد.

زمانی از کولر گازی به کارگیری می‌کنید از پنل داخلی صدایی نا به هنجار به گوشتان می‌رسد. وقتی کولر گازی روشن می‌شود، پنل پیغام خطا را می‌دهد(یا چراغ‌هایش قرمز می‌شود) پنل داخلی دستگاه بعد از به کار گیری در مدت زمانه طولانی یخ می‌زند.

وقتی از کلید ریموت دستگاه را واضح می‌کنیم، کولر گازی واضح نمی‌شود.

(چرا کولر گازی را شستشو می‌دهند؟)

احتمالا در لحاظ شما واقعاً شستشوی دستگاه اهمیت نباشد ولی در ادامه مطلب خواهید فهمید که همین تمیز کاری و شستشوی دستگاه میباشد که قدمت کولر گازی را عمده و مصرف انرژی کولر گازی را کمتر می‌کند.

در واقعیت کولر‌های گازی هدفشان تهویه مطبوع هوای محیط است. پس هنگامی هوای گرم وارد دستگاه میگردد ممکن میباشد حساس گرد و غبار نیز باشد چرا که گوشه و کنار در حالت اولیه ضدعفونی و تمیز نیست.

پس فیلترهای دستگاه برای تهویه فضای ساختمان گرد و غبار را جذب خود می‌کنند. وقتی فیلترها آن‌گاه از مدتی تعویض نشود در قدم اولیه به جهت تندستی شما مشکلاتی پیش می‌آید که نمی‌توان به بیماری آلرژی و تنگی تنفس اشاره کرد.

همینطور با تعویض نکردن فیلتر کولر گازی دستگاه به مصرف الکتریسیته متعددی احتیاج داراست چرا که به دستگاه فشار زیادی وارد شده است. پس تا الآن می‌توان همین عاقبت را گرفت که مهم شستشوی فیلتر دستگاه مصرف انرژی کولر گازی را کاهش دیتا اید. سلامت افراد خانواده هم دیگر مزیتی است که شما اهمیت خدمت دهی کولر گازی به آن حساس دیتا اید.

ولی این انتها کار نمی باشد و دارای خدمت کولر گازی عمر دستگاه هم ارتقاء پیدا می‌کند. چرا که دستگاه زمانی فشار زیادی را متحمل شود و وقتی محل ورود دستگاه به خاطر گرد و غبار کثیف باشد به موتور کولر گازی صدمه ای مضاعف وارد می‌شود.

هنگامی‌که شما در دوره‌های کوتاه مدت خدمت کولر گازی را انجام دهید در واقعیت به موتور دستگاه کاهش صدمه می‌زنید و عمر کولر گازی ارتقاء پیدا می‌کند. اما هنگامی موتور تمیز نباشد مسلماً دستگاه نمی‌تواند از تمام ظرفیت خویش برای خنک کردن گوشه و کنار استفاده کند.

پس اصلی این اکنون هنگامی موتور نظیر روز اولش تمیز باشد و فشاری بر روی آن قرار نگیرد از دستگاه بیشترین بهره وری را می‌توانید ببرید.

(نحوه خدمت کولر گازی)

شما چه برندی از کولر‌های گازی را خریداری کرده اید؟

محل زندگی شما در چه منطقه ای از تهران و کرج است؟

اینکه در تهران می باشید یا این که کرج اصلاً با نیست، کولر گازی شما چه مدلی است، گشوده همین کلیدی نیست چرا که زرین سرویس را در کنار خویش دارید.

نیروهای مجرب و متخصص زرین خدمت تمام دوره‌های اضطراری برای نصب، تعمیر و سرویس کولرهای گازی را گذرانده اند.

تمام برندهایی که تحت پوشش همین شرکت می‌باشند در ادامه همین نوشته به شما معرفی می‌شود. ما قصد داریم در این مقاله به طرز سرویس کولرهای گازی تمامی‌برند‌ها بپردازیم.

سامسونگ ال جی جنرال اجنرال مدیا توشیبا (سرویس کولرگازی سامسونگ) همانطور که قبلاً اشاره کردیم کل مدل‌های کمپانی کولرهای گازی سامسونگ در جمهوری اسلامی ایران دوست داستنی هستند.

در واقع مارک samsung مورد اعتماد بیشتر مردمان کشور ایران قرار رفته است. ولی اهمیت خیس همین مورد قضیه آن هست که خدمت کولر گازی سامسونگ در زرین خدمت انجام می‌شود.

تیم متخصص شرکت زرین سرویس حساس کل مدل‌های برند samsung آشنایی دارند و سرویس‌های کولر گازی هر مدل را در دوره‌های متفاوتی گذرانده اند. پس از این بابت خیالتان سهل وآسان باشد که هر دسته کولر گازی samsung وارد کشور شود او‌لین تیمی‌که در خصوص خدمت کولر این برند آموزش‌هایی را ترتیب می‌دهد، کمپانی زرین سرویس است.

چرا که مشتریان ما به دنبال بهترین تکنولوژی هستند و ممکن می باشد بیشتر افراد همین دسته کولر گازی را داشته باشند پس لازم است مجموعه کارشناس مدام با مدل‌های جدید هم اطلاعات خود را به روز کنند.

(سرویس کولرگازی ال جی)

برند ال جی در جمهوری اسلامی ایران به عنوان گلدیران نیز در دربین مردمان دارای اسمو رسم است.

این برند مانند کولرهای گازی samsung جزء مالامال فروش ترین کولرهای گازی در ایران محسوب می‌شود. اعتمادی که مردمان در خصوص مارک گلدیران یا این که به عبارتی ال جی دارا‌هستند سبب ساز شده میباشد که همین شرکت خدمات پس از فروش خود را برای مردم قرار دهند.

دارای همین هم اکنون افرادی که دسته کولر گازی آنها برند ال جی می باشد می‌توانند با زرین سرویس دوره‌های سرویس دهی کولر را انجام دهند. خدمت کولرگازی جنرال و اجنرال قبلاً در خصوص انواع کولرهای گازی مقاله ای نوشتیم که برندهای پر فروش کولر گازی به شما معرفی شد.

در فی مابین لیستی که به شما معرفی کردیم دسته اجنرال در صدر لیست پر فروش ترین دستگاه سرمایشی 2019 بود. و در مقام سوم این لیست گونه جنرال مالامال فروش ترین کولر گازی در عالم بود.

تفاوت‌های همین دو برند را قبلاً اشاره کردیم پس می‌توان گفت همین دو برند از لحاظ نام ممکن است مشابه به نیز باشد ولی از لحاظ عملکرد دستگاه و امکانات کاملا اصلی نیز فرق دارد.

در صورتی که کولر گازی شما یکی از این دو مارک کولر گازی بود می‌توانید برای سرویس کولر گازی با کمپانی زرین خدمت تماس بگیرید. سرویس کولرگازی مدیا و توشیبا در تهران اکثر کولر‌های گازی مدیا به دیده می‌خورد. انگار بیشتر مشتریان از خرید این کولر گازی راضی هستند.

ولی همین معنی را نمی‌دهد که شما هر شش ماه کار خدمت دهی کولرهای گازی مدیا را انجام ندهید. پس ضروری میباشد سرویس نمودن دستگاه را به ما بسپارید. در خصوص برند توشیبا بایستی گفت این کولر گازی متاع مرزو بوم ژاپن است.

احتمال دارد از نظر شما برندهای ایرانی صرفا می بایست در دوره‌های شش ماه خدمت کاری شوند. اما در شرایط کلی هر برندی مستمند این می باشد که هر شش ماه سیستم دستگاهش خدمت دهی شود.

این‌که توشیبا کالا ژاپن میباشد و خدمت دهی برای این دستگاه دو سالی یکبار باشد، اصلاً منطقی به لحاظ نمی‌رسد. برای سرویس دهی کولرهای گازی توشیبا، مدیا و برندهای دیگری که در این لیست فرصت نشد در خصوص آنان کلام نماییم را می‌توانید به زرین خدمت بسپارید.

(هزینه سرویس کولر گازی)

هزینه سرویس‌های کولر گازی متغیر است، بخصوص زمانی ما یکسری برند و نوع دستگاه کولر گازی داریم.

در لیست ذیل قیمت‌های حدودی مربوط به تعمیر و سرویس کولر گازی را به جهت شما دوستان عزیز گذاشتیم. لازم به ذکر است، در حین سرویس کولر گازی ،زرین خدمت همانطور که در ذیل مشاهده می‌کنید بعضی از سرویس ها خدمت را بصورت بدون پول ارائه می‌دهد.

منابع : aftabir   best    drachar.com