مجلات علمی ، فنی ، پزشکی و دانشجویی آنلاین ، کتابها و سایر مطالب دیجیتالی ما برپایه میراث 200 ساله چاپ با کیفیت هستند. برق- الکترونیکم و همچنین کتاب میراث زرین . این کتابخانه محصول شرکت هلندی الزویر بوده و در حدود ۱۲ میلیون مقاله از ۳۵۰۰ ژورنال آکادمیک، ۳۴۰۰۰ کتاب الکترونیکی، کتابهای مرجع و دستنامه را شامل میشود (تا سال ۲۰۱۸). پایگاه اشپرینگر مشتمل بر بیش از 12 میلیون سند، بیش از ۲۳۹۰۰۰ کتاب الکترونیک از سال ۱۹۸۲، بیش از ۳۴۰۰ ژورنال، ۵۰۰۰۰ پروتکل (protocols) و بیش از ۹۰۰ کتاب مرجع میباشد.«Springer» در سال ۱۹۵۰ توسط برنارد اشپرینگر در شهر نیویورک تاسیس شد. دانلود مقاله کامل درباره مقدمه اي بر انواع شبكه و امنيت داخلي شبكه با فرمت jar برای گوشی. تحقیق کلینیک ها و مراکز مراقبتهای پزشکی تحقیق کلینیک ها و مراکز مراقبتهای پزشکی رفتن به سایت اصلی دانلود تحقیق با موضوع کلینیک ها و مراکز مراقبتهای پزشکی،در قالب word و در 40 صفحه، قابل ویرایش،… تحقيق شيمي و نانوتكنولوژي رفتن به سايت اصلي دانلود تحقیق با موضوع شيمي و نانوتكنولوژي،در قالب word و در 27 صفحه، قابل ویرایش، شامل:درباره نانوتکنولوژی انواع رویکردهای نانوتکنولوژی فناوری نانو در آینده نه چندان دور … به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهید چمران اهواز، با حمایت و پیگیریهای دکتر ابراهیم حاجی دولو معاونت پژوهشی و فناوری و دکتر شهناز خادمی زاده رئیس کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد این دانشگاه، سرویس دسترس و دانلود آنی و نامحدود مقالات، کتب و پایاننامههای بیش از 200 ناشر معتبر بینالمللی برای دانشگاهیان و پژوهشگران گرامی فعال شد.

سایت دانلود مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی رایگان
مؤسسه هوانوردی و فضانوردی آمریکا (به انگلیسی: AIAA:American Institute of Aeronautics and Astronautics) موسسهای غیردولتی و فعال در زمینهٔ هوافضا در ایالات متحده میباشد. این سازمان عضو مؤسسه فیزیک آمریکا است. در این قسمت تعداد کل از خروجی های علمی برای نشان دادن بهره وری آن مؤسسه یا سازمان تعریف شده است که شامل مدارک منتشر شده در مجله، کتاب، رسانه های دیجیتالی یا بصری و نرم افزارها است همچنین در این قسمت از تحلیل ها پایان نامه و ثبت اختراع ها حذف شده است. تعداد اعضای آن بیشتر از ۱۰۰،۰۰۰ تا سال ۲۰۱۱ بودهاست. ASM جلسات سالانه و همچنین کارگاههای آموزشی و فرصتهای توسعه حرفه ای را برای اعضای خود برگزار می کند. انجمن میکروبیولوژی آمریکا (ASM) ، در اصل انجمن باکتری شناسان آمریکایی ، یک سازمان حرفه ای برای دانشمندانی است که ویروس ها ، باکتری ها ، قارچ ها ، جلبک ها و تک یاخته ها و همچنین سایر جنبه های میکروبیولوژی را مطالعه می کنند. برای مطالعهی راهنمای دانلود رایگان مقاله ISI از پایگاه یاد شده، میتوانید به صفحهی راهنمای کار با این پایگاه که در زیر به آن اشاره شده است، مراجعه نمایید.اشپرینگر (Springer) ناشر علمی آمریکایی در زمینه چاپ و نشرمجلات، ژورنالهای تخصصی و کتب علمی میباشد و پس از الزویر (Elsevier) دومین ناشر بزرگ مجلات تخصصی علمی است.

این وب سایت دسترسی به منابع علمی را از طریق وب سایت های مرجع علمی همچون sciencedirect و springer به صورت رایگان در اختیار کاربران خود قرار می دهد. محققان وایلی، فراگیران ، دانشگاه ها و شرکت ها را قادر می سازند تا به اهداف خود در دنیای همیشه در حال تغییر برسند.بیش از 200 سال است که ما به مردم و سازمانها کمک می کنیم مهارت ها و دانش لازم را برای موفقیت کسب کنند. این موسسه دارای ۳۵ هزار عضو حقیقی و ۹۰ عضو حقوقی (شرکت) است. این موسسه در سال ۱۹۶۳ از ادغام جامعهٔ موشک آمریکا (ایجاد شده با نام موسسهٔ بین سیارهای آمریکا در سال ۱۹۳۳) و جامعهٔ دانش فضایی آمریکا (ایجاد شده در سال ۱۹۳۳)، تشکیل شد. انجمن مهندسان مکانیک آمریکا (به انگلیسی: American Society of Mechanical Engineers) و به اختصار ASME، یک انجمن علمی مهندسی با تمرکز در زمینهٔ مهندسی مکانیک است.این انجمن در سال ۱۸۸۰ برای تدوین استاندارد دیگهای بخار بنیان گذاشته شد. انجمن شیمی آمریکا یا جامعه شیمیایی آمریکا (به انگلیسی: American Chemical Society) معروف به ای سی اس، تأسیس ۱۸۷۶، بزرگترین سازمان علمی جهان است و در آمریکا قرار دارد. مؤسسه فیزیک آمریکا (به انگلیسی: American Institute of Physics) معروف به اِی آی پی، تأسیس ۱۹۳۱، یک سازمان چتری غیرانتفاعی حرفهای فیزیک در آمریکا است.

نشان پریستلی متعلق به این سازمان است.
همچنین این مؤسسه همه ساله تعداد زیادی همایشهای علمی در زمینههای مختلف فیزیک برگزار میکند که از مهمترین آنها میتوان به همایش ماه مارس و نیز کنفرانس فیزیک شارهها اشاره نمود. مجله مشهور فیزیکال ریویو لترز از مهمترین انتشارات دورهای سایت دانلود مقالات صنایع غذایی این مؤسسه میباشد. وب سایت فری پیپر با کد شامد ۱-۱-۷۰۱۱۳۳-۶۵-۴-۱ در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به صاحب امتیازی محمدحسین ابوالقاسمی ثبت شده است و دارای مجوز نشر دیجیتال برخط به شماره پرونده ۲۶۹۱ میباشد. به گفته صاحب وب سایت ، درآمد سالانه حدود 3.7 میلیون دلار آمریکا است. در این ویدیو آموزشی نحوه نصب وردپرس و راهاندازی سایت را به شما آموزش خواهیم داد. نظر بصورت خصوصی ارسال شود نظر شما به هیچ وجه امکان عمومی شدن در قسمت نظرات را ندارد، و تنها راه پاسخگویی به آن نیز از طریق پست الکترونیک میباشد. این سازمان ۳۹ ژورنال علمی و بیش از ۱۶۰٬۰۰۰ عضو دارد، و مرکز آن در واشینگتن دی. نشان پریستلی متعلق به این سازمان است. یک سازمان نیمه دولتی و از بزرگترین سازمانهای حرفهای فیزیک در جهان است. انجمن ماشینهای حسابگر (به انگلیسی: Association for Computing Machinery) که معمولاً با مخفف ایسیام (به انگلیسی: ACM) شناخته میشود، قدیمیترین انجمن علمی و فنی و آموزشی در رشته کامپیوتر در جهان است.