رنگهای مصنوعی

ریمل بدون رنگ تیره ای که به مژه های ما می دهد ، ریمل نمی شود ، اما اینکه چگونه فرمول به آن رنگدانه مطلوب می رسد مهم است. در بسیاری از فرمول ها از رنگ های مصنوعی یا حتی قیر از زغال سنگ استفاده می شود تا به ریمل رنگ بدهد و مژه ها تیره شوند. هر چند این ترکیبات می توانند کاملاً خطرناک باشند. قیر ذغال سنگ حاوی فلزات سنگین است که برای سلامتی مضر است (آنها با بیماری هایی مانند هوچکین و سرطان و همچنین واکنشهای آلرژیک شدید مرتبط هستند) و رنگهای مصنوعی رنگی می توانند سمی بوده و باعث تحریک شوند. از پودر آلومینیوم برای رنگ دادن به ریمل استفاده می شود اما یک نوروتوکسین شناخته شده و آلرژن شدید است. با روند رو به رشد ریمل رنگی ، مراقبت از این ترکیبات زشت که برای ایجاد رنگ استفاده می شود ، بسیار مهم است. در خرید ریمل ضد آب به کیفیت . برند تولید کننده آن توجه کنید. کیفیت را فدای قیمت نکنید.

 

تهویه مطبوع سایه

رتینیل استات که ویتامین A استات نیز نامیده می شود ، یک سم شناخته شده برای تولید مثل است که توسط FDA طبقه بندی شده است. بنابراین ، چرا در ریمل مژه و ابرو است؟ این ماده به عنوان یک ماده مرطوب کننده م effectiveثر شناخته شده است ، اما راههای بهتری برای ترمیم مژه ها وجود دارد ، بنابراین از آن دور بمانید. یکی دیگر از مواد مرطوب کننده محبوب که در ریمل استفاده می شود پروپیلن گلیکول است. این ماده همچنین سمی است و یک آلرژن شناخته شده برای بوت شدن است.

 

عطرهای مصنوعی

احتمالاً قبلاً می دانید که “عطر” روی برچسب مواد تشکیل دهنده یک پرچم قرمز است. و بله ، از عطرها در ریمل مژه و ابرو استفاده می شود ، غالباً برای عطر و طعم دادن به آن یا پوشاندن رایحه سایر مواد تشکیل دهنده. عطرهای مصنوعی می توانند هر تعداد از مواد شیمیایی مضر را پنهان کنند ، بنابراین گفتن “نه” ایمن تر است.

 

کالا ها

خوشبختانه ریمل راه طولانی را طی کرده است. مصرف کنندگان نه تنها برای انتخاب یک ریمل تمیز بیشتر تربیت شده اند ، بلکه مارک ها نیز تمایل بیشتری به ارائه آن دارند و شروع به تولید ریمل های مناسب تر برای خود کرده و عاری از مواد بد بالا هستند. در اینجا مواد خوبی وجود دارد که می توانید با آنها مژه های خود را راحت بپوشانید.

 

روغن های طبیعی

روغن های طبیعی مانند روغن اوکالیپتوس ، روغن کنجد ، کره کاکائو و کره شیا همگی از مواد محبوب و بی خطر در ریمل طبیعی هستند که برای مرطوب کردن مژه ها استفاده می شود. مایه مژه صادقانه سرم ما همچنین دارای روغن کرچک و شبدر قرمز + ماش است که به تقویت مژه های سالم کمک می کند.

 

موم های طبیعی

همچنین تعداد زیادی موم طبیعی عالی وجود دارد که به خوبی ترکیبات مصنوعی مورد استفاده در فرمول های سنتی عمل می کند. در ریمل خود به دنبال موم زنبور عسل ، موم کارناوبا و/یا جوجوبا باشید تا به بافت مومی کامل برسید.

 

نگهدارنده های طبیعی

بله ، شما بیش از سه ماه از ریمل خود استفاده نخواهید کرد ، اما همچنان به مواد نگهدارنده برای تازه ماندن و کمک به بهترین عملکرد خود نیاز دارد. به دنبال مواد نگهدارنده طبیعی مانند بنزوات سدیم و سوربات پتاسیم باشید که مواد نگهدارنده درجه غذایی هستند و استفاده از آنها در ریمل مضر است.

 

اکسیدهای آهن

فکر نمی کردید ما رنگ را فراموش خواهیم کرد ، شما؟ به دنبال اکسیدهای آهن در ریمل های طبیعی باشید که از مواد معدنی طبیعی مشتق شده اند و رنگدانه اضافه می کنند تا به آن رنگ تیره مورد نظر خود برسید.

 

در ریمل چه چیزی را باید جستجو کرد

همانطور که می توانید بگویید ، ریمل از چه چیزی ساخته شده است کار پیچیده ای است ، اما اگر به برچسب مواد اولیه توجه زیادی داشته باشید ، می توانید خوب و بد را از هم جدا کنید. ریمل فراتر از آن است که با و بدون آن فرموله شده است … همچنین باید از نظر ایمنی توسط متخصصین پوست و سم شناسان آزمایش شود و نتایج قابل توجهی را ارائه دهد. هنگام خرید ریمل مورد علاقه جدید ، این جعبه های مهم را علامت بزنید:

 

مواد پاک کننده

وقتی صحبت از آرایش می شود ، مواد تمیز فوق العاده مهم هستند ، به ویژه وقتی که به محصولاتی که روی چشم خود می زنید ، توجه کنید. پوست شما یک محیط فوق العاده قدرتمند و در عین حال حساس است که می تواند به اجزای ضعیف یا خشن واکنش ضعیفی نشان دهد. مراقب ترکیبات “خوب” که در بالا ذکر کردیم باشید و همیشه در مورد هر فرمولاسی از ریمل که کاملاً متوجه آن نیستید تحقیق کنید تا تعیین کنید که آیا برای شما مناسب است یا استفاده از آن بی خطر است.