رزین اوپکسی مراحل ساخت و تهیه

12. سنگهای قیمتی
سنگهای رزین دی

مقداری رزین و مقداری کنافی را به سنگهای قیمتی دست ساز تبدیل کنید که می توانید برای انواع پروژه های جواهرات از آنها استفاده کنید. سلام ، Whimsy تمام جزئیات پشت این طرح های هوشمندانه و جذاب را دارد. فقط تصور کنید که تمام امکانات پشت پرده جذابیت ها وجود دارد ، حتی می توانید یک دستبند جدید و زیبا از بین آنها تهیه کنید.

13. چشم گربه
چشم گربه رزین دی

البته ، یک چشم گربه می تواند چشم شما را هم جلب کند. خواه زمان هالووین باشد ، یا دوست دارید کمی راز را به مجموعه خود اضافه کنید ، این قطعات قطعاً این ترفند را انجام می دهند. ویندوز کوچک را برای تمام جزئیات پشت طراحی بررسی کنید.

14. بیت کتاب
جواهرات رزین کاغذ دیه

استودیوی اسکینر تکه هایی از یک کتاب مورد علاقه را برداشت و آنها را به جواهرات تبدیل کرد. این که آیا این فرهنگ لغت است یا قطعه ای از رمان مورد علاقه شما ، از بخش های روزمره زندگی شما الهام می گیرد. باز هم ، می توانید آویز گردنبند ، انگشتر یا حتی مجموعه ای از گوشواره ها را همزمان کنید.

15. زرق و برق الماس
جواهرات رزین زرق و برق براق الماس

و سرانجام ، تونی الیسون با قطعات رزین زرق و برق که همه چیز در ساخت جواهرات شخصی شماست ، ما را رها می کند. آنها همه کاره هستند ، کاربردی هستند و پر از جشن هستند! بچه ها آنها را دوست خواهند داشت ، شما آنها را دوست خواهید داشت و آنها ایده های هدیه خوبی نیز می دهند!

قطعات اپوکسی 2 قسمتی قابل قبول است که به عنوان اولین حمله به استفاده از پلاستیک در سنگهای خود استفاده کنید. بسته های اپوکسی در هنر و کارگاه هنری دقیقاً مانند ارائه دهندگان آنلاین قابل دسترسی است. این معادله دو بخش دارای سفت کننده سیال است که به یک مایعات مایع اضافه می شود و برای تولید آدامس اپوکسی ترکیب می شود که پر کردن صفحات ، شکل و سازه ها با مشکلاتی همراه است.

در مجموعه وسیعی از معادلات قابل دسترسی ، از جیب های اپوکسی در سنگهای ساخته شده به عنوان سیمان ، به عنوان پوشش و پرتاب استفاده می شود. در این مقاله ، پیش نیازهای امنیتی ترکیب و کار با قطعات اپوکسی و آشنایان برای چگونگی استفاده از چسب و پوشاندن تارهای اپوکسی برای به یاد آوردن تصاویر و موارد کشف شده برای کار شما ترسیم شده است. سه سرمایه گذاری برجسته نشان می دهد که چگونه می توان تصاویر را در صفحات باز و بسته ببندید درست به عنوان چگونگی ساخت یک ترکیب سه بعدی با لایه بندی تار در یک مخزن عمیق.

انواع رزین اپوکسی

قطعات اپوکسی که در ابتدا به عنوان سیمان تکامل یافته اند ، به عنوان مثال ، Epoxy 330 و Devcon 5-Minute Epoxy ، به سرعت جامد می شوند. آنها اساساً برای تزئین سنگ مورد استفاده قرار می گیرند اما می توانند برای پوشش برنامه ها مورد استفاده قرار گیرند. مضرات کار با چسب های اپوکسی ، عطر و بوی محکم و زمان ثابت کوتاه آنها است.

Ganoksin پشتیبانی می شود

قطعات اپوکسی که برای پوشش ، به عنوان مثال EnviroTex Lite و Colores مورد استفاده قرار می گیرند ، جزئیاتی هستند که کمتر شیشه ای دارند و زمان ثابت بیشتری نسبت به تارهای اپوکسی چسب دارند. این موارد خود ترازو هستند و پس از ترمیم سطح صاف و شیشه ای به وجود می آورند.

برای ساختن وسایل پلاستیکی سه بعدی می توان قالب های اپوکسی را پر کرد.

منبع : https://haadish.com/shop/material/resin/