ردیاب چگونه کار می کند؟

صاحبان حیوانات خانگی همیشه نمیتوانند گربهها و سگهای داخل خانه را که در فضای باز، بازی میکنند یک ردیاب جیپیاس که به قلاده حیوان خانگی شما متصل است، میتواند شما را در صورت فرار ، به حیوان خانگیتان برساند.دیدن مکان سگ یا گربه شما از طریق یک برنامه فوق العاده مطمئن بخش است. سرورهای یک ردیاب خوب در تمام نقاط فعال میباشند و از هر نقطهای باید بتوانند حیوان را ردیابی کنند و اطلاعات آن را از طریق پیامک، ایمیل و پیغام در برنامه ردیاب حیوانات، ارسال کند. هچنین این ردیاب ها از سیم کارت خور بوده و مشخصات را به گوشی ارسال میکنند.

ردیاب هایی که ضد آب هستند در برابر خیس شدن مقاومند و به سیم کشی داخلی یا تراشه آنان آسیبی وارد نمی شود. برای به کار گیری از دستگاه های موقعیت یاب تنها کافی است یک سیم کارت را در دستگاه متصل کنید تا با استفاده از آن، سیستم ارسال پیامک جهت ارسال اطلاعات و موقعیت مکانی برای شما فعال شود. کل کار همینه، ولی به ردیاب ها و سامانه های ردیابی یکسری امکانات و قابلیت ها اضافه شده که باعث میشه کاربردی تر بشه. دستگاه ردیاب حیوانات ایران جی پی اس با باطری داخلی تا 8 روز آماده به کار است و مکان دقیق حیوان مورد نظر را به شما اطلاع می دهد.

ردیاب سگ GPS ، که به شما امکان می دهد سگ خود را در زمان واقعی ردیابی کنید ، در هر زمان که شما را ترک کند. اما نگرانی بسیاری از افرادی که دوست دارند در خانه از این حیوانات داشته باشند، از آنها مراقبت کنند و به نوازش آنها بپردازند، گم شدن یا دزدیدن آنها است.

و هر روز شاهد هستم که در جامعه افرادی با خود حیوانات خانگی بهع همراه دارند، یا در منازل از حیوانات خانگی نگهداری می کنند، یکی از بزرگترین مشکلاتی که برای صاحبان حیوانات خانگی به وجود می آید گم شدناین حیوانات و در برخی مواقع فرار کردن آن ها می باشد که می توان با استفاده از تکنولوژی جدید GPS – ردیاب از بروز این مشکل تا حدود زیادی جلوگیری نمود. اگر حیوانی دارید که استاد فرارکردن است، هنوز هنر حیوان خانگی بودن را درک نکرده است، می دانید که چقدر مهم است که بدانید حیوان خانگی شما اصلا کجاست.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از حیوان ردیاب در جدول ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.