ردیاب شخصی مدل GM100 – خرید جی پی اس سالمندان و کودکان

البته نمیتوان این مسئله را به طور قطع و آنطور که ایران خودرو بیان میکند از نقاط قوت H30 Cross به حساب آورد چرا که گیربکس استفاده شده در این مدل از طراحیهای قدیمی شرکت آیسین محسوب میشود و طبیعی است که با وجود موتور TU5 بر روی این خودرو، استفاده از قویتری گیربکسهای ممکن هم سودی ندارد چرا که با عملکرد اجزای دیگر خودرو هماهنگی لازم را پیدا نخواهد کرد. خودروی H30 Cross تا به حال در هیچ یک از تستهای تصادف داخلی و خارجی شرکت نداشته است و نمیتوان صحبت دقیقی در رابطه با ایمنی آن کرد؛ البته مدل سدان خودرو یا همان S30 در استاندارد C-NCAP موفق به دریافت سه ستاره از پنج ستارهی ممکن شد که عملکرد بسیار ضعیفی محسوب میشود.

طبیعتا فرد بالغ که از نظر جسمی و روانی سالم است و با رضایت این ردیاب را حمل کند، از نظر قانون نیز در این مورد مانعی وجود نخواهد داشت. معمولا برای کودکان وسالمندان باید حجم و وزن دستگاه کم باشد تا در حمل آن با مشکل مواجه نشوند . ردیاب شخصی برای کنترل کودکان ، سالمندان آلزایمری ، پرسنل ویزیتور ، اشیا قابل حمل مثل چمدان مورد استفاده قرار بهترین جی پی اس شخصی میگیرد . از دیگر مزایای ردیاب شخصی استفاده از آن برای کودکان یا نواجونانی که دارای مشکلات جسمی، شنوایی یا بینایی و… 2. بدون اینکه فرد یا شخص از موضوع اطلاعی داشته باشد، ردیاب افراد را به صورت محفظهای داخل لباس یا کیف او بدوزید.

با توجه به تجربه و گزارش های که طی 9 سال سابقه فعالیت در زمینه ردیابی خودرو داریم،برای مشتری ایرانی اولین گزینه قیمت مناسب همراه با کیفیت خوب می باشد.معمولا شرکت های فعال در زمینه موبایل،قطعات خودرو، ویا دوربین مداربسته، گاها تصمیم به فروش ردیاب و یا جی پی اس می کنند،اما این کار نیاز به تخصص و تجربه بالا،شناخت محصولات اصلی و تقلبی و خدمات و پنل ردیابی ماداملعمر دارد. معمولا خطای زیر 5 متر در همه جی پی اس های معمولی وجود دارد . 1 – جی پی اس مسیریاب همانگونه که از اسم آن مشخص است برای ناوبری در جاده ها ( استفاده عمومی ) در طبیعت ( استفاده ورزکاران ) در دریا و هوا فضا استفاده میشود .

مساله دیگری که در تهیه ردیاب شخصی باید دقت نمائید ، سایت و نرم افزار ردیابی و خدمات پس از فروش آن میباشد . از یک ردیاب شخصی با اندازه خیلی کوچک نمیتوان انتظار طول عمر زیاد باتری و همچنین قدرت آنتن دهی خوبی را انتظار داشت . H30 همچنین از گیربکس اتوماتیک شرکت آیسین سیکو (Aisin Seiki) ژاپن استفاده میکند که طراحی گیربکس خودروهایی از جمله نیسان، مزدا، میتسوبیشی، ولوو و حتی پورشه هم استفاده شده است.