درمارولر چیست ؟

درمارولر چه کارهایی را نمی­تواند انجام دهد؟ درمارولر قادر به انجام چه کارهایی است و چه کارهایی را نمی­تواند انجام دهد؟ شما می­توانید از میکرونیدلینگ چه در دوران جوانی و چه در سال­های طلایی عمر خود بهره گیرید. اثبات شده است که میکرونیدلینگ انواع جای زخم به جز زخم کلوئیدی را بهبود می بخشد یا حتی آنها از بین می برد. این دستگاه، ظاهر تخلخل­های بزرگ را با ضخیم­سازی ایپدرم به کمک سوزن کوچکتر درمارولر سایز ۲ اندکی بهبود می­دهد. از این روش به منظور بهبود ظاهر اسکار و یا جای زخم نیز استفاده می شود.

می­تواند آکنه را افزایش دهد: اگر درمارولر را در ناحیه­ای از پوست به کار می­گیرد که آکنه فعال یا چرکی دارد، احتمال بالایی وجود دارد که آکنه شما بدتر شود و در نواحی دیگری که درمارولر در همان روز روی آنها به کار گرفته شده است نیز گسترش یابد. درمارولر ZGTS که به عنوان غلتک پوست نیز شناخته می شود یک ابزار مراقبت از پوست است که از برنامه مراقبت پوست نسل-4 استفاده می کند. سوزن 0.3 میلیمتری صرفا برای باز کردن منافذ پوستی به منظور استعمال یک محصول مراقبت از پوست استفاده می شود.

درمارولر می تواند با مشکلات پوستی مختلف مانند آثار آکنه، چروک، جای زخم، رنگدانه های پوستی، سلولیت و غیره مقابله کند. سوزن 1 میلیمتری برای علامتهای کشیدگی و حذف سلولیت استفاده می شود. از آنجا که کلاژن، یک درمانگر داخلی فوق­العاده برای پوست است، درمارولینگ می­تواند پوست آسیب دیده از خورشید را جوانسازی و ترمیم کند. مواردی وجود دارند که درمارولر می­تواند آنها را انجام دهد و موارد دیگری هستند که باید به کمک روش­های دیگر انجام شوند. زمان درمان طولانی یا تکرار زودهنگام یا استفاده بیش از حد می­تواند موجب خونریزی، تورم و ترومای عمیق­تر در بافت­های حساس پوستی شود.

مشکلات پوستی مثل زخم ها را می توان با استفاده از درمارولر درمان کرد که به تحریک الاستین و کلاژن موجود در پوست کمک می کند. برند های مختلفی از درمارولر ها در بازار موجود است. همانطور که در سلامت نمناک گفته شده است سر این دستگاه از پلاستیک های سنگین ساخته شده که حدود هزار سوزن بسیار ریز بر سطح خود دارد و این سوزن ها از جنس استیل یا تیتانیوم هستند. اگر از این دستگاه به درستی استفاده نکنید، ممکن است دچار سوزش پوست شوید. اگر دیدید که سوزنی شکسته یا خم شده و یا هر مشکل دیگری دارد، دیگر از آن استفاده نکنید و یک درمارولر جدید تهیه کنید.