داکت اسپلیت ال جی LG

فروش داکت اسپلیت   LG  

داکت اسپلیت ال جی (LG duct split) جزو دسته بندی های پرطرفدار و دوستداشتنی شرکت ال جی (LG) استکمپانی LG که از شرکت های مطرح و معروف در عالم است، در سال 1958 در میهن کره جنوبی تأسیس گردیداین کمپانی در حوزه تولید تجهیزات تهویه مطبوع از برندهای پیشگام در عالم محسوب می شود. به همین منظور وب سایت تأسیسات دات کام گونه های دستگاه های همین برند را به شما دوستان عزیز ارائه می نماید.

داکت اسپلیت ال جی؛ یکی از مقرون به صرفه ترین سیستم های سرمایشی و گرمایشی در ساختمان می باشد که در سال های آخر گزینه توجه بخش اعظمی از سازندگان واحدهای مسکونی قرار گرفته است.

گارانتی داکت اسپلیت‌های ال جی

داکت اسپلیت‌های ال جی کلیدی 5 سال گارانتی کمپرسور و 2 سال گارانتی قطعات فنی شرکت گلدیران در کشور ارائه می شونداصلی دقت به پرسش ها مکرر سازندگان واحدهای مسکونی به اطلاع می رسانیم که به طور کلی هزینه اجرای کانال‌های توزیع و بازگشت هوای داخل واحدها و لوله‌های مسی فی مابین داکت داخلی و پنل بیرونی داکت اسپلیت‌ها حدود 20% از بها اولیه داکت اسپلیت شما را تشکیل می دهد که اما این درصد تقریبی است.

کمپرسور و گاز مبرّد به فعالیت رفته در داکت اسپلیت ال جی

 کمپانی ال جی در ساخت داکت اسپلیت‌های خویش از گونه های کمپرسورهای روتاری، اسکرال و کمپرسورهای مهم کیت اینورتر استفاده می کند. کمپرسور روتاری، متداول ترین نوع کمپرسور در داکت اسپلیت می باشد، همینطور کمپرسورهای اسکرال عمدتا در داکت اسپلیت‌هایی اهمیت ظرفیت بالا (بیشتر از 36000 BTU) به کار گیری می شود و نهایتا محصولاتی که کمپرسور آن ها حساس کیت اینورتر می باشد مصرف الکتریسیته و انرژی کمتری دارند و به عنوان داکت اسپلیت‌های کم مصرف شناخته می شوندهمچنین گاز مبرّد به کارگیری شده در کولرهای گازی ال جی معمولا از جور R410 می باشد. شما می توانید اساسی مطالعه راهنمای انتخاب هر مورد از داکت اسپلیت‌های ال جی، از جور کمپرسور و گاز مبرّد به عمل رفته در همین محصولات با خبر شوید.

مشخصات فنی داکت اسپلیت ال جی

داکت اسپلیت یا این که اسپلیت کانالی ال جی ایجاد کشور کره می باشد که در ظرفیت های 24000، 30000، 48000 و 50000 بی تی یو بر ساعت در دو جور سرد اینورتر و اینورتر ایجاد می شود، که در زیر سقف کاذب بصورت پنهان نصب می شوند.

داکت اسپیلت اینورتر امکان سرمایش و گرمایش و داکت اسپیلت سرد اینورتر امکان سرمایش ساختمان های متفاوت اعم از ساختمان های تجاری، مسکونی، اداری و غیره را به طور یکنواخت دارا می باشندالکتریسیته متناسب مهم سیستم داکت اسپیلت LG، تک فاز و سه فاز می باشد و داکت اسپیلت ال جی مجهز به گاز مبرد R140a و بر چسب انرژی گریدهم می باشد، همچنین کمپرسور بکار رفته در سیستم اسکرال یا این که روتاری می باشد که متناسب حساس مدل اسپلیت است.