خط تلفن مجازی چیست؟

شماره تلفن مجازی پس انداز هزینه و انعطاف پذیری را برای مشاغل کوچک ارائه می دهد.
می توانید یک شماره مجازی را به تنهایی یا به عنوان بخشی از یک بسته سیستم تلفن مجازی دریافت کنید.
بسیاری از ارائه دهندگان تلفن مجازی به شما امکان می دهند شماره تلفن سنتی خود را به صورت مجازی منتقل کنید.
داشتن شماره تلفن مجازی می تواند شما را از طریق تلفن در هر نقطه و در هر زمان و در عین حال حفظ حریم خصوصی شماره شخصی شما در دسترس قرار دهد.
یک سیستم ارتباط تلفنی قابل اعتماد ابزاری است که هر کسب و کار باید داشته باشد. با این حال ، به طور سنتی ، یک سیستم تلفن خوب برای تجارت گران بود و اجرای آن در مشاغل کوچک دشوار بود.

امروز ، شماره تلفن مجازی یک راه حل ساده و مقرون به صرفه است که می تواند به گسترش تجارت شما در خارج از محدوده یک خط تلفن سنتی کمک کند. در اینجا همه چیز شما باید درباره خطوط تلفن مجازی بدانید وجود دارد.

خط تلفن مجازی چیست؟
شماره تلفن مجازی یا شماره گیری مستقیم داخلی (DID) یک شماره تلفنی است که به یک تلفن یا خط خاص تلفن گره خورده است و به کاربر اجازه می دهد تا تماسها را از یک شماره به شماره دیگر ، آدرس IP یا دستگاه هدایت کند. از خطوط تلفن مجازی نیز می توان به شماره های آنلاین یاد کرد.

به طور سنتی ، شماره تلفن برای کار بر روی یک خط تلفن واحد طراحی شده بود که از طریق تلفن به صورت فیزیکی از شرکت تلفن به خانه یا محل کار شما متصل شده بود و هرگونه تماس با آن شماره فقط می تواند به آن مکان خاص فیزیکی ارسال شود. تلفنهای همراه با اینکه تلفنهای همراه بیشتری نسبت به تلفن ثابت دارند ، هنوز هم برای تأمین پوشش به برجهای سلولی وابسته هستند. یک شماره مجازی با حذف این محدودیتهای بدنی ، کنترل و انعطاف پذیری بیشتری در نحوه دریافت تماس با شما به کسب و کار می دهد.

 

یادداشت سردبیر: آیا به دنبال یک سرویس تلفن تلفنی یا ارائه دهنده VoIP هستید؟ پرسشنامه زیر را پر کنید تا شرکای فروشنده ما با اطلاعات رایگان با شما تماس بگیرند.

 

شماره تلفنهای مجازی چگونه کار می کنند؟
شماره تلفن های مجازی به جای یک شرکت تلفن یا برج تلفن برای تأمین پوشش به اینترنت متکی هستند و این امکان را برای دسترسی به کاربران از طریق تلفن یا رایانه فراهم می کند. همچنین به شما امکان می دهد دستگاهی را که از آن استفاده می کنید در زمان واقعی تغییر دهید. به عنوان مثال ، اگر شما فقط می خواهید در تلفن های همراه خود در زمان های مشخصی در دسترس باشید ، می توانید کلیه تماس های دریافت شده در ساعات کاری را به یک خط تلفن مجازی هدایت کنید.

نحوه خرید شماره مجازی
شماره تلفن های مجازی را می توان چند روش خریداری کرد. اگر تجارت شما از قبل دارای سیستم پروتکل Voice over Internet (VoIP) است ، می توانید از طریق ارائه دهنده VoIP خود شماره های مجازی را به بسته فعلی خود اضافه کنید. این هزینه به طور کلی 5 تا 10 دلار در هر ماه هزینه دارد.

اگر می خواهید یک سیستم تلفن مجازی خریداری کنید ، می توانید بسته ای را تهیه کنید که شامل یک شماره مجازی و تعداد معینی پسوند و دقیقه است. بسته به مدت طولانی که در “خط مشاغل” صحبت می کنید ، دقیقه صورت می گیرد. هزینه طرح سیستم مجازی تلفنی از 10 تا 12 دلار در ماه برای یک یا دو عدد مجازی با 300 تا 500 دقیقه شروع می شود و برای دو عدد مجازی با 2000 تا 3000 دقیقه از 25 تا 50 دلار می رود.

اگر قبلاً سیستم تلفن مجازی ندارید ، می توانید از طریق ارائه دهنده ای که فقط شماره های مجازی را می فروشد ، بروید. اینها برخی از محبوب ترین ارائه دهنده های خط تلفن مجازی هستند:

Google Voice یک شماره تلفن مجازی مجانی را برای کاربران فراهم می کند که می توانند برای تماس ، پیام های متنی و پست صوتی استفاده شوند. این نرم افزار دارای کاربردی آسان برای تلفن های هوشمند یا رایانه ها است و می توانید شماره مجازی را به شماره تلفن همراه یا تلفن ثابت وصل کنید. برنامه های تجاری برای هر کاربر 10 دلار در ماه شروع می شود.

MightyCall یک سیستم تلفن مجازی مبتنی بر ابر است که تماس تلفنی ، پیام رسانی متنی و پست صوتی و همچنین ارسال تماس هوشمند و ضبط تماس را ارائه می دهد. برنامه های اشتراک مشترک در دسترس هستند ، از 19.99 $ در ماه شروع می شود.

ملخ از تماسها ، متون و پیام صوتی پشتیبانی می کند. این برنامه سه برنامه خدمات مختلف را ارائه می دهد ، از 26 دلار در هر ماه شروع می کند و به شما این امکان را می دهد تا یکی از بهترین ها را برای تجارت خود انتخاب کنید.

8×8 یک سیستم ارتباطی یکپارچه VoIP مبتنی بر ابر است که دارای خدمات بسیار قابل اعتماد ، تماس سه جانبه ، پست صوتی آنلاین ، ارسال از طریق تماس و گروه های زنگ از جمله بسیاری از ویژگی های آن است. همچنین با برنامه های اداری مانند Salesforce و Slack ادغام می شود. برنامه ها با 12 دلار در ماه برای هر کاربر شروع می شوند.